crna magija

Odgovorite
little wich

sri stu 27, 2013 11:40 pm

Zanima me samo da li je moguce da neko na vas baci urok da se vi u odredjenoj situaciji ponasate ko da niste vi?

veronika

čet pro 10, 2015 8:01 pm

da , uroci djeluju onako kako se naprave , znači možeš biti bezvoljan ,možeš biti kao prava svađalica , možeš se ponasati kako god želi osoba koja ti je urok namijanila , pogotovo se to odnosi na loše raspoloženje , bezvoljnost , malodušnost i druga tužna raspoloženja, nadam se da ste zadovoljni odgovorom, pozdrav veronika

Markosr

pet lis 28, 2016 10:00 pm

Crna magija mi je skoro uništila život.Preživeo sam tešku muku kada mi je jedna gdja iz Beograda skidala.Mučnina,nesvestica i povraćanje neke zelene tečnosti je trajalo par dana a bio sam na ivici samoubistva jer sam sve u mesec dana izgubio.Posao,prijatelji,porodica..sve mi je bilo uništeno.Nakon skidanja magije,prošlo je mesec dana da se sve vrati u normalu.Imam sada osecaj kao da se nista lose nije desavalo.Ako zelite kontakt te osobe da vam pomogne,kontaktirajte me na mail jovic.markosr@gmail.com.Zena je cudo i preporucujem je svima koji zele da rese ozbiljno svoj problem

Odgovorite
  • Info

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.