Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
Post Reply
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Istina!Uzeo sam svoj kapučino i pridružio se Emini!
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Koncept je osmišljen mislim završno i efikasno... Postavit ću izmjene, neke postove obrisati (nemojte se ljutiti, ali potrebna je selekcija). Adonis zamolila bih te da ne kopiraš tekstove sa drugih stranica - to se ne radi (uzmeš rečenicu dvije i ostalo objasniš svojim riječima - za to se može ukinuti forum. - nije to išlo samo na tebe, ali moram eto upozoriti (znam da želite doprinjeti i cijenim Vaš trud) međutim takve tekstove ili preuredite ili ću ih izbrisati iz najboljih razloga. Netko me može tužiti za kopiranje tekstova pod zaštitom "autorska prava". Ja također obavijestim administratore drugih stranica u slučaju da naletim na svoj tekst. Razmislite - nije fer prema ljudima koji ulažu trud u tekstove, a onda im netko s tim istim materijalom prođe 10 pozicija više na tražilici.. Molim Vas također da tu i tamo pročitate obavijesti, i sve će dobro funkcionirati (i puno kvalitetnije).. Sve Vas lijepo pozdravljam!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Mah, krađa je u ljudskoj prirodi, već napisao negdje. Kad će šhop :?: Šhop! Šhop! Čitaj kak piše. Šhop! Šhop! Fascinantno.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ok oprostite
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

Eagles wrote:Mah, krađa je u ljudskoj prirodi, već napisao negdje. Kad će šhop :?: Šhop! Šhop! Čitaj kak piše. Šhop! Šhop! Fascinantno.
ŠHOP???? ------> Jel ovo neki novi engleski...hehehehehehehehe.... :lol: ....

A uostalom, ti zbila misliš ići u tu njenu trgovinu??? Mislim, ne možeš si sam nabaviti sastojke??? Pa ja prevrnem i crkvu i tržnicu i polja i šume dok ne nađem sve potrebno! Više volim sam sebi spravljati napitke od SVOJIH sastojaka, dakle lično prikupljenih sastojaka, jer tako znam šta sam sakupio. Ne sumnjam da će to Emina učiniti besprijekorno, ali eto - ima neka čar u tom vlastitom traženju! :D ;)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Večinu možete doista nabaviti sami, međutim usmjerila sam se na sastojke koje je nemoguće nabaviti u Hrvatskoj.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Meni ne pada napamet sad, po ovoj zimi, hodat po šumi i livadama i zemljama di teče med i mlijeko skupljat sastojke. Mirisne štapiće kupim u Indi škopu u Ilici, ostalo bilje nabavim iz čajeva. Emina, poslušo tvoj savjet što se tiće topljenja voska u lampašima. Pazi šta ti idijoti rade: upuhuju zrak da bi to izgledalo veće. Bacim ja u kipuću vodu lampaš, a ono - balon. :evil:
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ja obožavam hodat po zimi po šumama i livadama.A prvi ritual ću izvesti na livadi gdje nema nikoga da me smeta.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

A sada idem na blog http://www.knjigasjenki.com i raditi knjigu sjenki svoju i učiti.Bok!!

Popio sam svoju kavu pozdravio ostale i otišao u arhivu.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Gledam sad kolko ima topika. I nigdje ništa suvislo. Stvari koje treba rješavati u privatnim porukama i eventualno ovdje rješavaju se u topicima. Emina, baci se na brisanje.
Post Reply