Nevidljivost

finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

sta mislite? nasao sam bio neku caroliju ali ne djeluje
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

i dalje gledaj harry poterra .... hahahahahahahahahaha :lol: ..... šalim se.
što se tiče nevidljivosti moraš biti svjestan da nećeš postati NEVIDLJIV, već ti ta čarolija omogućava neprimjećenost kod određene (koje ti želiš) osobe.....
JASNO?...hehehehe.... ;) :)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

book_of_shadows wrote:i dalje gledaj harry poterra .... hahahahahahahahahaha :lol: ..... šalim se.
što se tiče nevidljivosti moraš biti svjestan da nećeš postati NEVIDLJIV, već ti ta čarolija omogućava neprimjećenost kod određene (koje ti želiš) osobe.....
JASNO?...hehehehe.... ;) :)
Jasno kao vodu piti.Ali me zanima moze li se napravit ne samo da te jedna osoba ne primjeti nego vise njih?
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Brijem da da, al s obzirom da si početnik, bit će ti nemoguće napravit da te i jedna osoba ne vidi.
Last edited by Eagles on Sun Oct 21, 2007 1:16 pm, edited 1 time in total.
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

da...hehehehe.... malo strpljenja i sve će sa vremenom doći na svoje..... :D
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Boook of Shadows bez uvrede ali ti non-stop nesto meljas o Harry Potteru ako neko nesto pita. Ja se bojim postavit neko pitanje da nebi dobija reply:
"Book of Shadows: Opet fan od Harry Pottera il slicno"
Pusti ljude da pricaju...uostalom zato forum i je tu.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

ali book of shadows ima pravo, nevidljivost je nemoguca, mada je moguce biti neprimjecen, manje upadljiv ili kako god hoces :D :D
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ljudi iako govorimo o magiji, nismo na filmu.
Možete jedino postić da vas ne primjćuju, ali da ste nevidljivi... ne.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

tallamasca wrote:Ljudi iako govorimo o magiji, nismo na filmu.
Možete jedino postić da vas ne primjćuju, ali da ste nevidljivi... ne.
to je već treći post goji praktički govori istu rečenicu a to je: Nemoguće je biti nevidljiv,ali nije nemoguće biti ne biti neprimječen.
Skratite jadnom tipu muku jednom rečenicom..
tatyana39
Posts: 6
Joined: Fri Nov 02, 2007 11:15 pm

Ima jedna odlična metoda "nevidljivosti" koju primjenjujem svaki put kad prolazim kroz jednu ulicu gdje ne želim biti viđena. Oko sebe vizualiziram jednu veliku loptu koja je od materijala kao vrlo debela guma. Šarena je tj sadrži mix svih boja. mix boja omogućava da se ponaša kao kameleon, a gumena struktura da odbija od sebe i vraća natrag.

prije nego izađem iz auta uđem u alfa stanje i navučem je mislima preko svoje aure. Alfa stanje tj finija moždana aktivnost je nužna jer hermetika kaže da slično privlači slično, a ako si u alfi vrlo je vjerovatno da na ulici niko nije do te mjere utihnut i da neće biti nikog tko će po tom zakonu biti privučen. Stvar funkcionira besprjekorno. Ljudi koje znam gledaju kroz mene i ne javljaju mi se. Uopće me ne registriraju.

Još je bizarnije ono što se dešava u zadnje vrijeme tj da kad uđem u to stanje i prođem tom ulicom ljudi se odjednom nekako maknu, ulica se isprazni skroz - postane kao avetinjska i nema nikog baš nikog sve dok ja prolazim.

Eto tako , samo da podjelim s vama .... :P
Post Reply