I DOSER - Nevjerojatan stimulator mozga

Horacle
Posts: 5
Joined: Sat Dec 01, 2007 5:30 pm

emina wrote:Nije pjesmica, možda zato.... Više su šumovi :)
mozhe koji link please? :roll:
User avatar
mesecev_prsten
Posts: 36
Joined: Thu May 15, 2008 5:19 pm
Location: Between the shadows

pa dobro,ali ne znam kako to sve :?:
All of my dreams always find me far beyond these fake fluorescent skies
User avatar
Samhain
Posts: 13
Joined: Mon Apr 28, 2008 5:49 pm

emina wrote:http://thepiratebay.org/

Budite pažljivi s tim dozama, neke izazivaju jake višednevne glavobolje :( ako se miksaju ili ne uzimaju na preporučen način..

glavobolje su najvjerojatnije jer se ne koristi reset. bolje je jedan dan slušat jednu dozu a drugi drugu. ak oćeš koristit više njih isti dan onda se koristi reset.
User avatar
NekoChan5665
Posts: 9
Joined: Sun Sep 07, 2008 10:15 am

Zvući cool, probat ću beta valove pa da vidimo :)
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

nije mi se dalo sve citati ali ja cu napisati svoja iskustva iliti neiskustva...hh
kao prvo...da to su vise sumovi nego beatovi...to sam probo prije godinu dana na obcnim sluskama pa recimo nedavno sa sonijevim headphones i nista...probo sam i jake doze hand of god i brze...nitro...i white crosses i nista...i probo sam se koncentrirati ali nista...sad jel sam prekratko sluso...neznam nitro sam posluso mislim par puta i to cijeli i koncentracija je valjda bila tu ali nista...moguce da je autosugestija 80% a 20 % te frekvencije...cak sam i te frekvencije proucavo i proucavo kak nastaju ali ono...recimo da mi se sa tim neda zaje*avati...meditacija je meditacija...i prava droga je prava droga..hh

to je sve...makar ovi valovi ne prze mozak a droga da...

:P
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

ima ma torentima za skinut program ili doze u mp3...pa kaj kome pase...samo kaj su mp3-ce po 30 ak mb...ovisi kako koja
User avatar
NekoChan5665
Posts: 9
Joined: Sun Sep 07, 2008 10:15 am

čula sam da na nekim ljudima I DOSER nedjeluje pa možda zbog toga nema učinka na tebi?
ando
Posts: 118
Joined: Fri Sep 12, 2008 9:22 pm

mozda
User avatar
Orpheus
Posts: 6
Joined: Wed Nov 05, 2008 4:12 pm

Evo i ja da kazem nesto. Sinoc sam imao cudno iskustvo sa tim programom, tacnije sa dozom astralne projekcije u mp3 formatu. Posto sam jos recimo neki pocetnik, ne mogu tacno da protumacim ono sto se dogodilo a bio je fantastican osecaj, mada sam se na trenutak i pomalo uplasio :roll: . Stavio sam slusalice i sa kompa pustio tu dozu, ugasio svetlo i monitor i zavalio se u fotelju. Posle par minuta sam se osecao opusteno, mogu da kazem skoro kao nikad do sada. Jednostavno se nisam koncentrisao na zvuk vec sam se pokusao sto vise opustiti sto je i usledilo. Pocele su mi se javljati neke slike u vidu nekih vizija kojih se sada ne secam, u vise navrata sam imao osecaj kao da imam neku vrtoglavicu, u stvari osecaj kao vrtoglavica samo sa tom razlikom sto mi se celo telo lelujalo. Kao da je nesto u meni lelujalo, jednostavno ne znam kako bih to opisao. Zanima me da li jos neko imao slican osecaj, da li je neko doziveo astralnu projekciju putem ovih doza. Evo link doza u mp3 ako nekome treba: http://dl.btjunkie.org/torrent/I-Doser- ... ad.torrent
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Orpheus wrote:Evo i ja da kazem nesto. Sinoc sam imao cudno iskustvo sa tim programom, tacnije sa dozom astralne projekcije u mp3 formatu. Posto sam jos recimo neki pocetnik, ne mogu tacno da protumacim ono sto se dogodilo a bio je fantastican osecaj, mada sam se na trenutak i pomalo uplasio :roll: . Stavio sam slusalice i sa kompa pustio tu dozu, ugasio svetlo i monitor i zavalio se u fotelju. Posle par minuta sam se osecao opusteno, mogu da kazem skoro kao nikad do sada. Jednostavno se nisam koncentrisao na zvuk vec sam se pokusao sto vise opustiti sto je i usledilo. Pocele su mi se javljati neke slike u vidu nekih vizija kojih se sada ne secam, u vise navrata sam imao osecaj kao da imam neku vrtoglavicu, u stvari osecaj kao vrtoglavica samo sa tom razlikom sto mi se celo telo lelujalo. Kao da je nesto u meni lelujalo, jednostavno ne znam kako bih to opisao. Zanima me da li jos neko imao slican osecaj, da li je neko doziveo astralnu projekciju putem ovih doza. Evo link doza u mp3 ako nekome treba: http://dl.btjunkie.org/torrent/I-Doser- ... ad.torrent
Vjerujem da si iskusio sličnu stvar koja se dešava tokom duboke meditacije i promjene svijesti - svojevrsni trans. Ja bih to opisala također kao vrtoglavicu ili bolje rečeno kao da svijest želi iskočiti iz tijela, poput ping pong loptice koja skače amo tamo i nemoguče se usredotočiti na jednu točku kao u početku opuštanja, kasnije prelazi u osječaj vrtloga i kasnije se iskristalizira prolazak kroz tunel, odnosno svijest se seli unutar tog vrtloga. Ono što se pritom dešava je širenje točke svijesti. U početku meditacije fokusiran si na područje očiju odnosno promatraš tamu ispred sebe ili vizualiziraš nešto. Kasnije kad se tijelo opusti i mozak počinje prelaziti iz beta stanja u alfa stanje svijesti obično ubrzo nastupa i REM (stanje u kojem sanjamo) samo što smo u ovom slučaju još budni, iz ovog stanja lako se projecirati i doživjeti van tjelesno iskustvo. Ipak ovo što si opisao ja ne bi svrstala u astralnu projekciju, već stanje blizu toga.

Vrlo je teško ostati opušten i fokusiran u toj fazi i tu se obično pokušaj projekcije prekida, jer je malo uznemiravajuć, tako da se treba nastaviti opuštati i nastaviti svjesno gledati u tamu ispred sebe, jer je lakše prepustiti se senzacijama koje se ovdje javljaju i izgubiti se u vlastitim mislima koje počinju navirati velikom brzinom. Ono što si iskusio je dakle stanje transa, sad samo treba nastaviti uvježbavati tehniku, ali mislim da tu i-doser neće biti od pomoći. Također u meditaciji nije moguće postići lucidno sanjanje pošto je za takvo nešto potrebno fizički zaspati - ali ako kreneš s istim postupkom prije spavanja onda je svjesna projekcija moguća. Zapravo ovo što si napisao je ajmo reči vrhunac u meditaciji.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Post Reply