Astralna projekcija

User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

tallamasca wrote:kad sam ja rekla da je rijec o astrlanoj projekciji onda su mi rekli da nije to to. :|
to je to ;)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

da probala sam.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ne, u astralnoj projekciji sam stvaraš svoj svijet koji nema veze sa stvarnošću. Ovdje putuješ u S T V A R N O S T I.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Eagles wrote:Ne, u astralnoj projekciji sam stvaraš svoj svijet koji nema veze sa stvarnošću. Ovdje putuješ u S T V A R N O S T I.
ne u astralnoj projekciji putujes u STVARNOSTI a ovo sta ti spominjes je lucidno sanjanje, prouci malo na googlu kazem ti...
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Njet to lucidno sanjanje. Lucidno sanjanje je kad u potpunosti kontroliraš snove i traje dok traje, bez obzira na koncentraciju.

[edit: Google kaže.. To je svjesno odlaženje na mjesta stvorena ljudskom maštom. Nemaju veze sa stvarnošću, itd. Ovo bje sažetak.]
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Eagles wrote:Njet to lucidno sanjanje. Lucidno sanjanje je kad u potpunosti kontroliraš snove i traje dok traje, bez obzira na koncentraciju.

[edit: Google kaže.. To je svjesno odlaženje na mjesta stvorena ljudskom maštom. Nemaju veze sa stvarnošću, itd. Ovo bje sažetak.]
wikipedia kaze:
''Astral projection (or astral travel) is a paranormal interpretation of an out-of-body experience achieved either awake or via lucid dreaming or deep meditation. People who believe in astral projection believe that the spirit or astral body leaves the physical body to travel in the spirit world or astral, etheric, or spiritual plane..''

ostatak imas na : http://en.wikipedia.org/wiki/Astral_projection
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Fala što si potvrdio/la moju tvrdnju. ;)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

aha nema na cemu...al u biti ono sto ti trazis bi vjerojatno bio OBE odnosno Out Of Body Expiriance, vise o tome mozes procitati http://www.theness.com/articles.asp?id=21 al to je obicno povezano jedno s drugim pa ja to sve zovem astralna projekcija, iako to bas i nije tako ...sorry na poluinformaciji
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Daklem, kolko sam skužio, postpak je sličan kao i kod odlaska u astral, samo "zapneš" između stvarnog i astrala, bliže stvarnom. To bi onda bilo odvajanje duhovnog od tjelesonog. Za to ima jedan princip: Meditiraš 15-ak minuta, dok ne isprazniš um. Zatim zamisliš špagu i po toj špagi se penješ, ali svoje tijelo ne mićeš. Tak se penješ sve dok se ne odvojiš.

Budem isprobo.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Eagles wrote: Zatim zamisliš špagu i po toj špagi se penješ, ali svoje tijelo ne mićeš. Tak se penješ sve dok se ne odvojiš.
Budem isprobo.
Na taj način se jedino odvojiš od vlastitog razuma. A onda ti prepišu Prozak.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply