Problemi u radu_svijeće

User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

hej, trebala bi malu pomoc
pitala sam eminu, li sam shvatila da je pre- zauzeta da mi odgovori a i vidila sam da je imala nekih tehnickih problema, pa da ju vise ne gnjavim
pa postavljam tu pitanje da mi bilo tko odg

erm da skratim pricu

uf... erm...
ovako
imala sam jednu svijecu koju sam koristila dok sam bila u vezi - odnosno palila sam ju i trljala u rukama ...
i sada mi je jos ostalo te svijece ( s 2 fitilja) i ne znam sto da napravim - ne mogu je samo bacit -imam osjecaj da nesto moram napraviti ali ne znam sto tocno.
taj decko me je gadno varao -ja to nisam znala i jos uvijek ne priznaje.. i sada mi jos i zeli neko zlo .. ne znam sto tocno....ali... da ( nesto pokusava bacit na mene) tek sam od njega naucila da na svijetu stvarno postoji svakakvih ljudi koji su spremni drugima nanijeti svakakvo zlo
i molim vas da mi napisete sto da napravim s tom svijecu na koji nacin da ju istrosim i sto da napravim s ostacima voska?
zelim zavrsiti tu pricu, i imam osjecaj da bi me to mozda i zastitilo od njega??
vec godinama citam o magiji ali jos uvijek "nisto ne znam" niti sam nesto radila..
pa nadam se da nece biti nesto komplicirano, i da ce biti detaljno obasnjeno

hvala, unaprijed
"..too weird to live, too rare to die.."
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Sad će tebi gazda Gwydion da nešto objasni o muškarcima. kažeš varao te opasno i pokušao nešto da baci na tebe? Što i ti nešto nisi bacila na njega? Recimo peglu ili šerpu ili vazu ili nešto slično što bi ga baš zabolelo? Suptilnija i kriminalno kažnjivije verzija je takođe uvrežena širom susjednih naroda... a to je rokanje masne sode po njemu. Al zbog toga bi mogli te hapse. No, poenta je da sve dok ti budeš izigrava žrtvu žrtva ćeš i biti. Amen!
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

v_nbls wrote: imala sam jednu svijecu koju sam koristila dok sam bila u vezi - odnosno palila sam ju i trljala u rukama ...
i sada mi je jos ostalo te svijece ( s 2 fitilja) i ne znam sto da napravim - ne mogu je samo bacit -imam osjecaj da nesto moram napraviti ali ne znam sto tocno.
Jednu stvar ne razumijem..Čemu je ta svijeća bila namjenjena? Ako je ono što mislim da je (održavanje veze, ili što li što li) normalna stvar da se događa to što se događa...Pazi što želiš da ti se ne ostvari, e sad si to i dobila. Sad će savjest da malo radi protiv tebe.. i to je normalno. Fer play.
No evo, kad si naša :) nećemo te ostaviti na cjedilu:
http://www.knjigasjenki.com/?p=113
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Zapališ sveću da izgori do kraja, baciš ostatak. Nađeš novog dečka.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ako se pali postoji mogućnost da se čarolija sprovede do kraja... Završi brakom ...LOL..malo se šalim... Ostatke bi trebalo baciti u rijeku.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ma kakavi, jok. Nema uopće tu nikakve čarolije, nego se njezin um vezao za određeni oblik za koji je umislio da sprovodi makrokozmički poremećaj, što dakako nema veze sa stavrnosti.
Impretaiv je da se svjeća zapali, a ostaci bace bilo gdje (gdje se inače i bacaju ostaci svijeće).
Najgora stvar je da se cijela stvar baca u rijeku. To je indikacija bacanja cijele stvari u duboku mutnu vodu, što samo mentalno može pojačati sjetu i kojekakve umišljaje.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Znači bacanje svijeće u smeće je bolje nego bacanje u mutnu vodu?
Bitno je očistiti podsvijest, a na koji način, to ovisi o pojedincu, ako je bacila čaroliju, onda je i treba istim putem poništiti. Sve ostalo dovelo bi do zbunjivanja Ida, i izazvalo kontraefekt...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

Gost wrote:Ma kakavi, jok. Nema uopće tu nikakve čarolije, nego se njezin um vezao za određeni oblik za koji je umislio da sprovodi makrokozmički poremećaj, što dakako nema veze sa stavrnosti.
Impretaiv je da se svjeća zapali, a ostaci bace bilo gdje (gdje se inače i bacaju ostaci svijeće).
Najgora stvar je da se cijela stvar baca u rijeku. To je indikacija bacanja cijele stvari u duboku mutnu vodu, što samo mentalno može pojačati sjetu i kojekakve umišljaje.

WOW!

oh, ok samo sam htjela znati kao se rijesit toga, jer ne zelim to vise imati
i kreniti dalje...
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

emina wrote:Znači bacanje svijeće u smeće je bolje nego bacanje u mutnu vodu?
Bitno je očistiti podsvijest, a na koji način, to ovisi o pojedincu, ako je bacila čaroliju, onda je i treba istim putem poništiti. Sve ostalo dovelo bi do zbunjivanja Ida, i izazvalo kontraefekt...
Zapravo smeće nosi prirodni arhetip bakterija i prirodnog truljenja. Proces koji se dešava polako i postepeno. Kako na fizičkoj razini tako i na suptilnijim razinama postoje bakterije truljenja tj. rastvaranja mrtvih energija (materija je kao takva ukrućena energija na specifičnom titrajnom spektru).
Sada malo Zen budizma.
Čemu služi svijeća? Da osvjetljava prostor.
Što se radi s ostacima materije, koji su postali neupotrebljivi? Bacaju se u smeće. (može i negdje u prirodu, gdje će proces truljenja biti još prirodniji).

Jednom je jedan Zen Monah želio postići prosvjetljenje. Radio je dest godina, ali nije se dogodilo.
Nesretan, odlučio je napustiti put prosvjetljenja.
Kao prvi korak povratka u normalan život, otišao je u mesnicu da kupi i pripremi malo mesa, budući da je do tada bio vegetarijanac.
Ušavši u mesnicu, mesar mu odreže komad mesa i počne da ga pakira. No kako je monah razvio jednu suptilnost tokom godina meditacija, vidi on da je to meso pokvareno, na što obrati pažnju mesaru.
"Da jeste, imate pravo." odgovori mesar, te baci taj komad mesa u smeće.
"Ček, pa što ste to napravili?" zabeseknuto kaže monah
"Sve što ne valja, to se baca." odgovori mesar mrtvo hladno
U tom trenutku monah postigne prosvijetljenje.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

fali mi jedan post - a sad ni neznam sto sam vise napisala
osim da nisam bacala spell
da li je moguce da to proizadje samo od sebe?
namjena svijece je bila uf ne znam kad mi je trebalo snage ili cak sam i meditirala uz nju,
erm... kada sam ocekivala poziv i za poziv
nikada nisam isla protiv prirode, i ne kuzim zasto bi mi se to onda odbilo o glavu?
"..too weird to live, too rare to die.."
Post Reply