Telepatija

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!! Hahahahahahahahahahahaha!

Hermitizam, sjećaš se onog šta sam ti pričo da misliš na neku osobu, zatvoriš oči i gledaš što vidiš? Splav s jedrom koja plovi u spjeru sjeveroistoka, dvije tvari za koje nisam siguran jesu li tekućina ili krutina prepliću se i na kraju tvore štap, itd.

Jesus! Probajte ovo radit duže vrijeme! Vidjet ćete sebe odnosno neki dio svog dijela koji radi ono što taj dio zapravo radi. Ajmeeeeee!!!!!! Kak fora!!!!!!!

Sad nastavljam s onim što vidim za tebe: slovo s napisano naopačke (ciljam na to da S ima te krakove ko Z) i jako izduženo, svijetli bijelo; oči s obrvama ko Mesić, prozor malo zaokrenut, slovo V koje se previja, itd.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Nitko, nikada nije pogodio moje misli zato smatram da sam savrsen subjekt za testiranje :D

A cuj, da je u Puli i da je punoljetna mozda bi se i mogli dogovoriti pošto bih rado dokazao moje tvrdnje. ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

eagles to je samo hipnoza

baphomet, tallamasca je iz Splita, starija je neg navedeno i ima "dragog"
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

hermitizam wrote:baphomet, tallamasca je iz Splita, starija je neg navedeno i ima "dragog"
Da i? Ti si kao neki hlasnogovornik :D

Nisam rekao da cu je zeniti nego da mi ne bi ni jednu misao procitala. Sto bi rado dokazao.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Hemri je u pravu. Imam dragoga već dugo vremena, uskoro 2 godine.
Ali svojim postom sam tila reć da se to ne može ovako preko foruma nekome bilo što napravit. :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

tallamasca wrote:Hemri je u pravu. Imam dragoga već dugo vremena, uskoro 2 godine.
Ali svojim postom sam tila reć da se to ne može ovako preko foruma nekome bilo što napravit. :D
Ok, meni i dalje nije jasno kakve veze imaju vaše ljubavne veze sa telepatijom.

Moze ovako, moju sliku ionako nije problem naci na internetu a niti puno ime i prezime no posto zelim zadrzati kakvu takvu anonimnost posaljem ti link na sliku i ime na privatne poruke kao i vrijeme kad mozes poceti sa citanjem misli.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Image
Jesi taj? :P
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

:lol:

A cuj, da sam takav ne bih se smio pojavljivati u javnosti ;)

I tako bih mogao vani samo za maskenbal ili helloween :)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

mogla bi se kladiti da nosiš bradu... :P da vidimo kako mi radi telepatija..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Dobro ti radi. ;)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Post Reply