Magija i teorija urote (zavjere)

Post Reply
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

"Ljudi ne ginu zbog teorija, ali ginu usljed zavjera."
(Credo Mutwa, šaman plemena Zulu)

Možda je netko jednostavno odlučio da se ove stvari drže kao tajna, kako bi se spriječila masovna panika i izbijanje totalne anarhije.

Mene brinu stvari drugačije prirode recimo banalno, sublimirane poruke... Reklame koje u sebi sadrže poruke prostim okom nevidljive, no um ih registrira..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Tajna društva postoje i to je nepobitna činjenica. Katkada mi se čini da su članovi dio jednog takvog društva samo kako bi sebi pridali preveliku važnost koju im svijet uskraćuje. Ipak, postoje i društva čiju tajnost treba poštovati. Recimo teme o kojima raspravljamo ovdje većina bi ljudi smatrala ludim itd. A toliko toga još nije rečeno što bi zgrozilo "normalne ljude".
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Nismo normalni ;) :mrgreen: Uostalom radimo na tome da proširimo..Dapače..

Nego ovim se još nismo bavili...

Preselit ću u zasebno mislim..
polja.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

napisana je knjiga koaj povezuje (neznam kako) krugove u žitu, povratak pernate zmije 2012, i dnk.
mislim da se zove daniel pinchbeak tako nešto.the return of the qutzecoal,nikad to neću zapamtit,ko ni onog tregestegusa hermes.
kako god,ona slika dole lijevo,je slika koja predstavlja dnk.isto kao što i dvije uvijene zmije predstavljaju nk.ili ljestve.

knjiga koja to objašnjava je od jeremy narby kozmička zmija.nedavno je bio u jutarnjem.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

emina wrote:Mene brinu stvari drugačije prirode recimo banalno, sublimirane poruke... Reklame koje u sebi sadrže poruke prostim okom nevidljive, no um ih registrira..
mogu ih skenirati par komada ako hoćeš.imam iz nexusa.
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Može, samo da ne počinimo masovno ubojstvo nakon gledanja :P
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

E sad ću ti Jamagi dati jedan poklon da ne ostaneš cijelog života pod luciferovom kapom. I ima da mi se zahvališ :D

FORMER ALEISTER CROWLEY BLACK MAGICK SATANIST REVEALS THAT NEW AGE BELIEF IS IDENTICAL TO CROWLEY >>
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

Gost wrote:E sad ću ti Jamagi dati jedan poklon da ne ostaneš cijelog života pod luciferovom kapom. I ima da mi se zahvališ :D

FORMER ALEISTER CROWLEY BLACK MAGICK SATANIST REVEALS THAT NEW AGE BELIEF IS IDENTICAL TO CROWLEY >>
prema linku koji si mi dao.pretpostavljam da su newageovci zapravo isto što i aliester crowley.i neko tajno društvo kuća teozofije.hm, to samo potvrđuje ovu zavjeru jer sam na jednom forumu pročitao o infiltriranju u new age redove, od strane ljudi odgovornih (nakon nekoliko redova piramide) samom vrhu illuminata.
a to također potvrđuje teoriju o sustavnom povlačenju ezoterijskog znanja tijekom inkvizicije iz narodne upotrebe.također i o uništavanju tog znanja (bilo ljudi ili knjiga) i pretpostavljam sakrivanju tog znanja u samom srcu vatikana (zašto crkva ima zaključana vrata svojih odaja?)

da bude jasno, ja osjećam da sam naišao na nešto.što to neznam, i ne tvrdim da znam.samo znam da ne lažem.ali znam da mnogi lažu sebi i drugima kad kažu da znaju.ali oni lažu u stilu kako balaševič kaže 'ako su lagali mene i ja lažem vas:)'
dakle oni ne lažu već su zavedeni pa bi bilo prikladnije reć da ne govore istinu.

hvala na linku;)
dugačka je ruka masonska.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Gost wrote:E sad ću ti Jamagi dati jedan poklon da ne ostaneš cijelog života pod luciferovom kapom. I ima da mi se zahvališ :D
Citat: "All ocult meditation leads to demonic possession, contrary to what most of its adherents believe. That "wonderful" Guiding Spirit is simply a demon wearing a mask. If the New Age is correct in its claims that over 30 milion Americans are part of the New Age, then we potentially have 30 million Americans demoniclly possessed right now!

:twisted: :twisted: :lol:

Uvijek se pitam jednu stvar: Solomon kojeg biblija naziva kraljem mudracem koji je primio dar mudrosti od Boga (nakon što mu je bog ponudio da izabere između sedam darova - među kojima nije bila mudrost, Solomon mu drsko odgovara da želi mudrost -koju i dobiva od Boga... Ujedno taj isti Solomon prakticira magiju, i osim što invocira anđele, invocira i demone... Aj mi to protumači... Po meni Solomon nije bio puno drugačiji od Crowleya...

Što je autor htio reči? Smješniji tekst nisam još čitala.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

a da pojačam tvrdnju kako je toj eliti što upravlja svijetom kroz razne mreže tajnih društava (ekonomiji, politici, diplomaciji, bankarstvu, farmakologiji, religijima, zabavi, obaveštajstvu..kao što ona slika piramide prikazuje)
veoma bitno, ezoterijsko znanje, reći ću samo to da inkvizijski ured nikad nije ukinut na način kako je nama žao krivo ili tako nešto,
već je samo preimenovan.ako nekog interesira mogu poslat link.
Last edited by jamagi on Wed Nov 14, 2007 12:44 pm, edited 1 time in total.
dugačka je ruka masonska.
Post Reply