Dobrodošlica!

User avatar
ShadowOfSoul
Posts: 21
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:51 am
Location: Zagreb
Contact:

ShadowOfSoul wrote:
Wolf wrote:Mislim da nemozes imati sjenu samo zato sto volis sjene to se moze cak vidjeti i sa jednom dosta lakom tehnikom. stanes ispred ogledala na pola zatvoris oci tako da ti je malo tamnija slika radi trepavica opusti se koliko je got to moguce prekri usta i polovicu nosa (to olaksava) i zagledaj se i vidjet ces na sebi mozda njusku pa oblik lica prijeđe nznm npr. u medvijeda. Naravno nece ti se lice promjeniti vec ces ti samo vidjeti radi opustenosti.
Ima jos jedna tehnika u kojoj razgovaras sa tim duhom zivotinje u sebi. Ali za to treba duboki trans, a i neznam tocno kako tehnika ide za razgovor.
Nadam se da si zadovoljna odgovorom

ma, super! :) to ću isprobati kad dođem doma :)
nego, ona meditacija praznine, o kojoj pišeš na onom drugom topic-u, našla sam ovaj link na internetu, al i to je sotonistička stranica :o


http://exyujos.110mb.com/satanisticke_m ... znine.html

a i ovo mi se čini slično:
http://www.freewebs.com/templeofpride66 ... ocakri.htm

http://shadow_warriors.freehostia.com/
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Gledaj nije bitno kakva je stranica bitno da je metoda ispravna jer u stvari meditacije nemozes bas uokolo naci najvise ih ima bas na sotonistickim stranicama. Neka te ne smeta ako nisi sotonistica ili tako nesto jednostavno budi zahvalna da si uspijela naci. :D
Sve tri su Sotonisticke predlazem ti temple of pride od ta tri linka.
User avatar
ShadowOfSoul
Posts: 21
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:51 am
Location: Zagreb
Contact:

Wolf wrote:Gledaj nije bitno kakva je stranica bitno da je metoda ispravna jer u stvari meditacije nemozes bas uokolo naci najvise ih ima bas na sotonistickim stranicama. Neka te ne smeta ako nisi sotonistica ili tako nesto jednostavno budi zahvalna da si uspijela naci. :D
Sve tri su Sotonisticke predlazem ti temple of pride od ta tri linka.
ne, nisam sotonostica ... :lol: ne volim tu tamnu stranu niti crnu magiju niti bilo što crno :mrgreen:
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Ma nije ti sotonizam o tami i zrtvovanju i tome.
Procitaj nesto o Spiritualnom Sotonizmu vidjet ces da se ne radi o nicemu losem.
User avatar
ShadowOfSoul
Posts: 21
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:51 am
Location: Zagreb
Contact:

Wolf wrote:Ma nije ti sotonizam o tami i zrtvovanju i tome.
Procitaj nesto o Spiritualnom Sotonizmu vidjet ces da se ne radi o nicemu losem.

vjerujem ti, Wolf, ali ja imam preslabe živce za te stvari :) tu ipak treba biti dosta veliki prag tolerancije upuštati se u nepoznate i nove stvari :)
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Da ali bez upustanja u novo i nepoznato nikad neces napredovati gledaj to ovako.
Dali bi arheolog mogao pronaci npr. skrivene podzemne grobnice da se ne upusta u nepoznato?
Da se na pocetku zivota nisi upustila u nepoznato sada bi jos bila beba jer si svoju ulicu vidjela tek kada si odlucila prosetat i vidjeti isto tako i za skolu.
Ne radi se o toleranciji nego o volji da proucavas nepoznato.
Do razvitka i znanja mozes doci samo kroz nepoznato.
User avatar
ShadowOfSoul
Posts: 21
Joined: Wed Sep 01, 2010 8:51 am
Location: Zagreb
Contact:

Wolf wrote:Da ali bez upustanja u novo i nepoznato nikad neces napredovati gledaj to ovako.
Dali bi arheolog mogao pronaci npr. skrivene podzemne grobnice da se ne upusta u nepoznato?
Da se na pocetku zivota nisi upustila u nepoznato sada bi jos bila beba jer si svoju ulicu vidjela tek kada si odlucila prosetat i vidjeti isto tako i za skolu.
Ne radi se o toleranciji nego o volji da proucavas nepoznato.
Do razvitka i znanja mozes doci samo kroz nepoznato.

Wolf, to je istina... sve drži vodu što pišeš, samo kod mene je nešto drugo: ne upuštam se u TAKVE sfere o kojima pišeš...
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

ok radi sto te volja ali kazem ti tesko da ti snovi napreduju dalje od toga ako neces poraditi na tome.
selenia
Posts: 17
Joined: Tue Oct 19, 2010 10:04 pm

Eto i mene, ja sam potpuno nova u tome, mada me jako dugo zanima. Morala sam sazrijeti u nekom smislu da bih pocela citati.. pa onda da bih bacila prvi krug ... pa onda da bih odlucila kako jos nisam spremna za to... pa sam opet bacila krug, zazvala boga i bozicu i napravila prvi spell, pa drugi... pazeci sto cinim i radeci po svom tekstu... sve s posvecivanjem i puno opreza.
Onda sam shvatila, kao sto sam i tu procitala, da mi predstoji jos dugo proucavanje. Od spellova je bilo pozitivnog rezultata, ali do trenutka dok je trajao moj pozitivan stav i čist um, nakon toga je palo u vodu. Zato iz mog iskustva... rad na sebi, energetski, emotivno i psiholoski - temelj za pocetak bilo kakve prakse. Tako da sam shvatila kako je najbolje to za sada pustiti da sazrije u meni :mrgreen:
Eto, mozda tek toliko o meni da znate kako stojim sa stvarima i zasto pitam neke stvari :D
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Nista nece sazrijeti u tebi na sto got mislis ako to ne zelis i ako se ne trudis oko toga.
Post Reply