Dobrodošlica!

User avatar
imakolata
Posts: 1
Joined: Sat May 22, 2010 6:35 pm

samo da Vas pozdravim sve.. :)
User avatar
Solitary_Witch
Posts: 5
Joined: Mon May 10, 2010 8:47 am
Location: In the forest with my lady.

imakolata wrote:samo da Vas pozdravim sve.. :)

Pozdrav i tebi =)
Witchcraft is a spiritual path. You walk it for nourishment of the soul, to commune with the life force of the universe, and to thereby better know your own life.
User avatar
Krsnik
Posts: 1
Joined: Fri Jun 11, 2010 1:01 pm

pozdrav svima,

Mene će te prepoznati po niku Krsnik, a područje mog ezoteričnog zanimanja i djelovanja je Astrologija, Tarot, narodni misticizam i alternativan medicina.

lp
..učinite da primim, što dajem, da u meni razumijevanje jest..
_Deadly Doll
Posts: 10
Joined: Fri Jun 18, 2010 7:30 pm

Eeee cao svima, ja sam Maja, ne znam sta jos da kazem l0l
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

pozdravljam sve na forumu

:P
User avatar
velvet_fire
Posts: 1
Joined: Sat Jul 10, 2010 7:16 pm

Pozdrav svima. :D
"I sad me pogledavaju i smiju se: i dok se smiju još me i mrze. Led je u njihovu smijehu." Friedrich Nietzsche
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Zdravo
Ja sam mag u potrazi za znanjem i raznim tehnikama, zato sam i na ovom forumu bavim se narodnom medicinom, astrologijom, tarotom, kao sto sad vec i znate magijom i jos mnogim raznim stvarima.

Sve u svemu drago mi je da sam i na ovom forumu i da imam priliku nauciti nove stvari i upoznati nove ljude.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Dobrodosao :) Wolfe.
User avatar
Wolf
Posts: 41
Joined: Tue Jul 06, 2010 11:43 pm

Hvala :D
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Nista :D .Wolfe vidim da znas da radis sa tarom, pa ako mozes poslat mi neku najednostavniju tehniku gledanja u tarot. Moja drugarica ima tarot karte, i dosla je knjiga sa upustvom s njima medjutim malo je komplikovano za shvatit. Voljela bi da naucim da gledam u tarot, ali za pocetak nesto jednostavnije :D . Bila bi ti veoma zahvalna ako bi mi rekao za neku jednostavnu tehniku gledanja u tarot. Znam da ovaj post ne treba da stoji ovdje, ali sam ga morala staviti ovdje da bi ga vidjeoi :) . Interesantno mi je to sto se bavis narodnom medicinom.
Post Reply