Magijom do novca?

Mislite li da je "dozvoljeno" koristiti magijska sredstva u svrhe privlačenja novca?

Da
15
35%
Da, samo u posebnom slučaju/namjeni
10
23%
Zavisno o tehnici privlačenja
6
14%
Ne
12
28%
 
Total votes: 43
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

za sve one jadne koji su čitali ove postove i koji nemaju ni love ni posla- utjeha...
nije me bilo poduže na forumu, al evo, da javim samo da sve ovo ima smisla, dobila sam posao, prilika me dočekala u najjadnijoj fazi mojeg života, kad sam bila totalno bez nade... minus je što sam neplaćena, al radim posao koji obožavam, kolege nisam mogla bolje poželjeti... i tako...kolo sreće se okreće..ipak
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

kad se koristi magija za postizanjem bilo kakvog materijalnog dobra (novci, zlato, itd.) jako se dobro mora paziti što se radi jer kad prilikom spella upotrijebiš npr. izraz novac, to može značit i nasljedstvo što znači da će netko umrijeti da bi ti dobio novac. zato magiju nikad nije dobro koristiti za novce.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Horacle
Posts: 5
Joined: Sat Dec 01, 2007 5:30 pm

Gledajte imam moralnu dilemu. Da li je u redu baciti spell frendici kojima je izgorel aku ća i sve i pre toga nisu stojali dobro, a sada ne mogu reći ni da stoje nekako. Da li to može imati nekakvih posledica po nju ili mene, kada je meni stvarno iz dna duše samo to da joj pomognem?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Mozes joj pomoc. Ali prilikom spella moras pazit sta radis. daj primjer necega sto si mislio napraviti pa cemo vidit.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Lejla
Posts: 2
Joined: Fri Apr 16, 2010 12:16 pm

jesam nova na forumu ali su mi potpuuunoo nejasne stvari ovde!?? tema je magijom do novca...a svi pricate o tome da ne treba koristii magiju za novac????isto i na drugim temama na forumu.....nije mi jasna svrha ni teme ni foruma ako svi samo` pametuju` da li treba ili ne a niko nista konkretno ne pise ovo je sve skroz offtopic gore...dajte neki ritual ili spell a na nama clanovima ej d aodredimo hocemo li ili necemo koristiti `ponudjeno`...bez uvrede.....nismo bas maloumni a nadam se ni maloletni da nam trebaju tako `ozbiljni` saveti...
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

kao god svakoga rituala moras tocno kazati sto hoces , jedanje trazila vjernog prijatelja i dobila ga je samo sto je bio pas ne onako kako si je ona zeljela.

stvarno se moze desiti da netko ti umre i da dobijes nasljedstvo. radi toga je najbole reci sve u svojoj zelji na koji nacin se zeli to dobiti.

gdje se moze naci ritual za novac, napravit cu ga i javiti vam sto se desava.

ljubav i svijetlo, nada :P
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Lejla wrote:jesam nova na forumu ali su mi potpuuunoo nejasne stvari ovde!?? tema je magijom do novca...a svi pricate o tome da ne treba koristii magiju za novac????isto i na drugim temama na forumu.....nije mi jasna svrha ni teme ni foruma ako svi samo` pametuju` da li treba ili ne a niko nista konkretno ne pise ovo je sve skroz offtopic gore...
Jel' da da forum nema smisla ni svrhe ako ne sluzi iskljucivo da se nekom nedoj... deristu, koje je lijeno pokrenuti google, sluze i seviraju recepti i odgovara na sve sto zeli?
dajte neki ritual ili spell a na nama clanovima ej d aodredimo hocemo li ili necemo koristiti `ponudjeno`...bez uvrede.....
Ovo je kao da kazes daj paranoidnom shizofrenicaru oruzje, a na njemu je da li ce ili nece koristiti ponudjeno..
nismo bas maloumni a nadam se ni maloletni da nam trebaju tako `ozbiljni` saveti...
Pa ja bih rekao da je "maloumnost" preblag izraz, jer cak i kad se preskoci google i pretraga tih rituala po netu, na ovoj na stranici imas vrlo detaljno opisan ritual za privlacenje novca... ili je i to besmisleno i svi ovdje bi trebali to prepisati ovdje samo zbog tebe da ne moras kliknuti dva puta?

I onda se na drugom threadu ljudi pitaju zasto ovdje ne dolaze ozbiljni ljudi...
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

trebam pomoc odvas . pokusala sam naci kako se zovu latinski biljke koje su naveden ali nisam uspijelanaci sve . pa vas molim dami napisete njihova imena:

Lucerka, , mazuran, menta i kamelija.

zahvaljujem vam na pomoci

ljubav i svijetlo na vasem putu
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Lucerka = Medicago sativa

Mazuran = Majoran hortensis

Menta = Mentha pulegium

Kamelija = Camellia sp.

Ime roda ti je uvijek isto dok ime vrste može biti različito... ovisi o kojoj se radi... tako ti može npr menta biti i Mentha canadensis, Mentha laxiflora, Mentha longifolia, Mentha arvensis i slično... isto je i s ostalima...

Nadam se da sam pomogao
Post Reply