Kad se objavio novi post na knjigasjenki.com

Post Reply
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

Dakle. Najnoviji post je od...
Decembra 2008! 12 mjesec.

:D malo kritiziram, istina je, ali primjetio sam da se prestalo pisati nakon što je napravljen forum, tj od posjetioca se očekuje da ih sve što ih zanima nađu upravo na forumu.

Zašto se ne prikupi neki tim ljudi, koji bi sve ono što se piše na forumu, na određenom podforumu, sažeo u jedan tekst, koji bi se objavio na stranici.

Ideja je po vašem mišljenju...?
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ja mislim da su i forum i stranica otišli na kvasinu...
nyx
Posts: 7
Joined: Tue Jan 05, 2010 11:44 pm

Stranica je bila super, obecavala je mnogo, al jbg. a oni koji dolaze ovdje na forum su jedini koji ga jos donekle odrzavaju zivim.
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

Nije problem u tome što aktivni članovi sudjeluju premalo, nego je problem što je forum poznat samo tim članovima, tj. potrebno ga je reklamirati drugdje, jer sadašnji članovi su izgleda "ispucali" sve što ih zanima, pa su novi članovi, vjerujem, zainteresirani za otvaranje novih tema o onome što ih zanima.

Dakle, na ostalim forumima i sl, u potpis stavite link foruma, ili ga objavite negdje u nekoj temi.

Nadam(o) se da ćemo oživiti ovaj forum.
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Samo da ga ne zatrpaju neki klinci koji briju na Harry Pottera i slično... :?
User avatar
nickmiau
Posts: 26
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:39 pm

HAHAHAH. Dobro rečeno, da.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Stranica (tj. blog) bi mogla biti sinteza zanimljivih tema na forumu. Kako takvo što nije problem napisati, puno bi se češće ažurirala, tj. ljudi bi ju posjećivali da vide što ima novo, a ne jer je tamo link od foruma.
User avatar
Goran Gogo Grdic
Posts: 19
Joined: Wed Feb 16, 2011 8:01 pm

Sadasnji clanovi samo treba da daju malo truda pokojim postom negde i forum bi mogao dosta da zazivi.I ovo Sjedinjavanje sa facebook-om je po meni dobra stvar jer je na taj nacin ovaj blog i forum postao barem malo lakse naci.
Post Reply