Trebam savjet!

vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Samo da pitam dali da se ponovo poslužim vilinskim simbolima ili anđeoskim pismom
Svaki savjet ( uz ove do sada ) je dobrodošao
User avatar
SweetRose
Posts: 13
Joined: Thu Feb 11, 2010 7:23 pm
Location: Zagreb

Pa cuj ne može škodit, zar ne? :)
An´ye harm none, do what ye will!
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

U pravu si nisam tako razmišljao prvo mi je potrebno to rješit pa tek onda zaštita ali ću probati sve što je u mojoj moći da to rješim ( usput me i tjeskoba neka uhvatila ali rješavam polako )
ništa neide preko noći za sve treba vremena a toga imam....
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Evo opet ja nakon što sam ucrtavao bijele križeve na svim prozorima i na svim izlazima van i nakon nekoliko mantri ( to sam sinoć radio )
žena na meni primjeti ogrebotine kojih sada trenutno ima 8 komada
7 na lijevom ramenu iruci i i jedna na čelu s desne strane ( nebole me a i nisam se tako mogao ogrebati)
Usput čuju se i čudnovati zvukovi poput udaranja metala od metal i kao sitne petarde
Možda mi nećete vjerovat ali sam još uvijek miran
samo tražim način što dalje

pomozite
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Pozz
Noćas kod mene i dalje problemi spavaća soba i hodnik kao da je mačka pustila svoj urin takav smarad dugo nisam osjetio ( mislim da su to mrtvi )
sada znam da mi neko radi putem slike šalje mrtve i još raznih čuda
Danas oko ponoći ću iscrtati vilinske simbole i zamoliti vilenjake da mi to rješe
Eto toliko od mene za sada
User avatar
SweetRose
Posts: 13
Joined: Thu Feb 11, 2010 7:23 pm
Location: Zagreb

Ok cini mi se da imaš problema sa demonima... Al ozbiljno... Probat cu nac nešto za pomoc. Osobno nemam iskustva s time tako da ni sama neznam. Nadam se da netko ovdje zna najlakši nacin kako se rješit toga.
An´ye harm none, do what ye will!
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Danas je sve ok za sada mirisa više nema
Problem je u tome što mi je rađeno skroz dok sam bio dijete i uz sve to sada imam još jednu osobu koja isto to radi ali s urocima i živi kod mene u zgradi preko puta mog stana ( viskom je potvrđeno )
danas ću žalfiju popalit po stanu znam da je to dobro za mrtve probao sam s iscrtavanjem znakova u mislima
dobio sam jednu knjigu Dion Fortune - Psihicka Samoodbrana
pa ću probati i još stvari jer osjetim kada napadi popuste ( mislim da sam uspio jedan dio rješit ali još je tu )
dobio sam i ovaj link ako koga zanima

http://www.youtube.com/watch?v=eYUvxaorblo

ima prijevod na engleskom ali je orginal ritual na hebrejskom nešto slično ima i u knjizi ali na našem jeziku ( mislim da je ekavica i kabalistički križ je kao po njihovoj vjeri ali da se to okrenit )
Mislim da bi trebao skinuti točno što govore na hebrejskom
što se tiče ogrebotina sve je splasnulo ali se vide ožiljci napominjem da me uopće ne boli ništa ( samo i dalje imam onaj nemir zbog negativnosti oko mene ) ali mislim da će to biti ok moram se i dalje boriti
eto nadam se da Vas nisam udavio i još uvjek tražim savjete ako ko zna
User avatar
SweetRose
Posts: 13
Joined: Thu Feb 11, 2010 7:23 pm
Location: Zagreb

Cini mi se da je ok to sve. Ajde javi kako ce proc i dal ce bit šta bolje
An´ye harm none, do what ye will!
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Prouci knjigu, to je kvalitetan komplet najboljih savjeta i uputa koje mozes nac...
vk.vlado
Posts: 22
Joined: Thu Feb 11, 2010 11:48 pm

Pozz
Sacreus jesam je proučio i stvarno ima svega nešto sam i napravio
dobio sam i knjigu The Sacred Magic of the Angels i našao sam rituale za zaštitu i puno drugih stvari još nisam ništa radio ali mislim da ću napraviti nešto za zaštitu
Još uvijek u meni neka gorčina i tjeskoba ali više ne osjetim nikakvu prisutnost samo je ostalo ovo što sam napisao
javim se s novim stvarima kad nešto napravim
Post Reply