Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pa ovaj forum + stranica jesu u neku ruku mala škola magije :P . Naravno svi mogu slati tekstove koje bih objavila posebno na blogu. Imaš li kakvih pitanja možeš ih postavljati i ovdje na forumu, ako su osobnije prirode na blogu u kategoriji pitanja i odgovori.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Da je ali ja sam mislio na nesto kao Hogwarts... Sto mislite o Harry Potteru ? ;)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Samo najbolje. :D
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Po meni je Potter pokušaj prikazivanja magije sa ljepše strane...Lijep proizvod ljudske mašte.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Naišo ja na neke realne pojedinosti, jedna od njih je Parcelus.

I, da, Aj olmoust frgat: Emina, kaj je s tim šopom što ga planiraš otvoriti?
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

emina wrote:Po meni je Potter pokušaj prikazivanja magije sa ljepše strane...Lijep proizvod ljudske mašte.
Slažem se sa ovime... U filmu su prikazali normalan život smrtnika i čarobnjaka, što je uistinu NEMOGUĆE. ;) :) ;) :roll:
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Imamo manjih problema kod uvoza bilja i neke ambalaže. Ne želim da to bude napravljeno površno i razrađujem sve do najsitnijih detalja zato nailazimo na neke probleme, a ne želim stavljati samo neke proizvode, pa čekam dok ih grupiram što će smanjiti troškove.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ambalažu ne trebaš uvoziti jer ima u Hrvatska dosta firmi koje se bave izradom ambalaže. A bilje... Jbg, po tom pitanju Hrvatska zaostaje.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ambalaža jest iz Hrvatske međutim malo je veći problem sve uskladiti nego izgleda. Mandragora, anželika, damijana, S. John the conqueror i slične rastu samo na određenim područima. A najveći problemi su na carini kad prevoziš halucigene biljke... No sve će se nabaviti i lijepo spakirati.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

I šta ćeš sad?
(Lijepo napreduje ovaj naš forum već 10 korisnika :D :) ;) :D :D )
Post Reply