Ritual za slomljeno srce...

Post Reply
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

E ovako... Bicu potpuno iskrena, a na kakve cu reakcije naici, ako ih i bude, vise mi zaista nije ni bitno...
Zaljubljena sam vec dugo u jednu devojku. Medjutim, mislim da je ona str8 i da od nas nema nista.
Ali ja nju i dalje obozavam, prisiljavam sebe da se druzim s njom i sve me to jako povredjuje...
Pa, pitanje je da li neko zna neki dobar ritual za slomnjeno srce, tj. kako da je zaboravim i da moja osecanja izblede?
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Ima.. ritual se zove psihoterapija.. jako je uspjesan za takve probleme, naravno iziskuje i nas trud i rad na sebi, ali pomaze jako dobro.. naravno, detalji rituala kao i nacin izvodjenja varira od osobe do osobe...
User avatar
Jovanaaa
Posts: 26
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:56 pm
Location: Novi Sad

I ti posezes za psihoterapijom kada patis zbog neuzvracene ljubavi?
Ja sam prva i poslednja. Ja sam postovana i omrazena. Ja sam kurva i svetica.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Ne patim od toga.. ali da imam takav ili drugi problem isao bih na psihoterapiju.. kao sto sam i isao.. i kao sto drugi idu kod mene.. to sluzi tome da rjesavamo probleme u zivotu i da se mijenjamo na nacin da bi mogli lakse funkcionirati..
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Za ljubavne probleme ne treba ni psihijatar niti psiholog niti ikakav spell.
To je sve kliker u glavi. Pocni primjenjivat u praksi moju teoriju kao i ja:
Zivjela sam bez tebe, mogu i nastavit zivit bez tebe.
Jako dobro funkcionira.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Nivalis
Posts: 7
Joined: Sun Oct 11, 2009 6:45 pm

Ne znam...mene muce siti problemi...samo spolovi su suprotni XP
Znam da je tebi zbog toga puuuno teze. A meni je jednom uspjela samohipnoza koju me je naucila Tallamasca,a u drugom slucaju(koji jos traje) nije pomogla. Ali u ovom drugom samo vrjeme pomaze,sto je opet pozitivno XP
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Zato sto si se u drugom slucaju zaljubio preko usiju. i za to je potrebno nesto vise od samohipnoze.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

Magijom se ne treba igrati. Postoje mnogo vaznije stvari u zivotu kojima treba da se okrenes. Isto tako postoje stvari koje zaista trebaju magicnu pomoc,a za ovo su stvarno potrebni samo klikeri u glavi.
Svi smo mi bili zaljubljeni,ali nismo svi voleli. Kad bude doslo i to vrijeme naci ces i ti osobu koja ce ti odgovarati u svemu,a do tada samo hrabro. ;)
Heart broken beyond repair.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

do sada naucinkoviti i najpopularniji napitak je neogranicena kolicina alkohola :P
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply