Literatura u pdf formatu

Wehrmacht1488
Posts: 5
Joined: Mon Aug 10, 2009 7:42 pm

Odlične knjige o paganizmu, drevnoj religiji Slavena.

Arijevci - Rg-veda i mitologija Slavena

Image

Odlična knjiga u kojoj se detaljno objašnjavaju rg-vede (drevna Slavenska filozofija) i mitologija i bogovi Slavena.

http://rapidshare.com/files/258080853/1 ... lavena.pdf

Image

knjiga koju je napisao poznati Norveški glazbenik Varg Vikernes u zatvoru, poznat po Black Metal bendu Burzum. U njoj se raspravlja o paganizmu, nacional-socijalizmu, anti-kršćanstvu i srodnim temama. Na Hrvatskom je jeziku.

http://rapidshare.com/files/184217681/Vargsmal.pdf

Natko Nodilo - STARA VJERA SRBA I HRVATA

Sam naslov kaže, o našim drevnim bogovima, običajima i ostalome. Na Hrvatskom.

http://rapidshare.com/files/258082026/2 ... Hrvata.pdf

Velesova knjiga
Image
Velesova knjiga se smatra za najstariji slovenski tekst koji prikazuje drevnu Slovensku religiju i istoriju. Sadrži religijske pasaže i istorijske zapise, ispresecane sa naravoučenijima. Događaji koji se pominju u knjizi mogu biti datirani od sedmog veka pre Hrista, do devetog veka naše ere. U jesen 1919. godine u Rusiji je još uvek trajao građanski rat, ali se nazirala pobeda boljševika. Pukovnik carske vojske Fjodor Arturovič Izenbek je tražio sigurno mesto u Ukrajini i naišao na jedan opustošen zamak u kome je našao samo razbacane brezove daščice.

Download: http://rapidshare.com/files/258072948/u ... bogova.doc

Spasoje Vasiljev - Mitologija slavena

Spasoje Vasiljev je bio srpski istoričar i mitolog koji je živeo i radio u Kikindi, Temišvaru i Novom Sadu, tokom prve polovine XX veka. Njegovo najznačajnije delo je „Slovenska mitologija“ (objavljivana i kao „Mitologija drevnih Slovena“ i „Mitologija i religija drevnih Slovena“) koje je prvi put objavljeno 1928. godine u Srbobranu, a tokom poslednjih godina je doživelo nekoliko reizdanja

Download: http://rapidshare.com/files/254651046/S ... tinica.pdf

Louis Leger, La Mythologie Slave, 1901

Odlična Francuska knjiga o Slavenskim bogovima na Srpskom.

Download: http://rapidshare.com/files/258066428/s ... ujleze.pdf

Vladimir Aleksejevič Istarhov - Udarac Ruskih Bogova

O Židovima i njihovom uništavanju Slavenskog naroda, s pogleda mnogobošca.

http://rapidshare.com/files/258072948/u ... bogova.doc
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Wehrmacht1488 wrote:Odlične knjige o paganizmu, drevnoj religiji Slavena.

Arijevci - Rg-veda i mitologija Slavena

Image

Odlična knjiga u kojoj se detaljno objašnjavaju rg-vede (drevna Slavenska filozofija) i mitologija i bogovi Slavena.

http://rapidshare.com/files/258080853/1 ... lavena.pdf

Image

knjiga koju je napisao poznati Norveški glazbenik Varg Vikernes u zatvoru, poznat po Black Metal bendu Burzum. U njoj se raspravlja o paganizmu, nacional-socijalizmu, anti-kršćanstvu i srodnim temama. Na Hrvatskom je jeziku.

http://rapidshare.com/files/184217681/Vargsmal.pdf

Natko Nodilo - STARA VJERA SRBA I HRVATA

Sam naslov kaže, o našim drevnim bogovima, običajima i ostalome. Na Hrvatskom.

http://rapidshare.com/files/258082026/2 ... Hrvata.pdf

Velesova knjiga
Image
Velesova knjiga se smatra za najstariji slovenski tekst koji prikazuje drevnu Slovensku religiju i istoriju. Sadrži religijske pasaže i istorijske zapise, ispresecane sa naravoučenijima. Događaji koji se pominju u knjizi mogu biti datirani od sedmog veka pre Hrista, do devetog veka naše ere. U jesen 1919. godine u Rusiji je još uvek trajao građanski rat, ali se nazirala pobeda boljševika. Pukovnik carske vojske Fjodor Arturovič Izenbek je tražio sigurno mesto u Ukrajini i naišao na jedan opustošen zamak u kome je našao samo razbacane brezove daščice.

Download: http://rapidshare.com/files/258072948/u ... bogova.doc

Spasoje Vasiljev - Mitologija slavena

Spasoje Vasiljev je bio srpski istoričar i mitolog koji je živeo i radio u Kikindi, Temišvaru i Novom Sadu, tokom prve polovine XX veka. Njegovo najznačajnije delo je „Slovenska mitologija“ (objavljivana i kao „Mitologija drevnih Slovena“ i „Mitologija i religija drevnih Slovena“) koje je prvi put objavljeno 1928. godine u Srbobranu, a tokom poslednjih godina je doživelo nekoliko reizdanja

Download: http://rapidshare.com/files/254651046/S ... tinica.pdf

Louis Leger, La Mythologie Slave, 1901

Odlična Francuska knjiga o Slavenskim bogovima na Srpskom.

Download: http://rapidshare.com/files/258066428/s ... ujleze.pdf

Vladimir Aleksejevič Istarhov - Udarac Ruskih Bogova

O Židovima i njihovom uništavanju Slavenskog naroda, s pogleda mnogobošca.

http://rapidshare.com/files/258072948/u ... bogova.doc
Kompletan Natko Nodilo, dakle svih 9 knjiga Stare vjere u pdf formaru, može se naći na ovoj adresi:

http://www.prosvetljenje.net/index.php? ... 1&Itemid=1

Udarac ruskih bogova je naci sranje, da izvinete na izrazu.
Wehrmacht1488
Posts: 5
Joined: Mon Aug 10, 2009 7:42 pm

Gwydion wrote: Udarac ruskih bogova je naci sranje, da izvinete na izrazu.
Lol, pa većina najvećih pagana današnjice se smatraju nacional-socijalistima. Čak je i Aleister Crowley podržavao to, kršćanstvo islam i judaizam su Židovske religije. Nacizam je najveća opreka nama protivničkih religija. Zašto bi mi onda bili protiv toga? :shock: I da vjerojatno će mi ovaj post biti obrisan jer koliko vidim ovdje ne znaju za slobodu govora i religije.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Wehrmacht1488 wrote:
Gwydion wrote: Udarac ruskih bogova je naci sranje, da izvinete na izrazu.
Lol, pa većina najvećih pagana današnjice se smatraju nacional-socijalistima. Čak je i Aleister Crowley podržavao to, kršćanstvo islam i judaizam su Židovske religije. Nacizam je najveća opreka nama protivničkih religija. Zašto bi mi onda bili protiv toga? :shock: I da vjerojatno će mi ovaj post biti obrisan jer koliko vidim ovdje ne znaju za slobodu govora i religije.
To jednostavno nije tačno. većina pagana danas nisu neonacisti, čak su veoma oponentni nacizmu. To dotiče prilično statistički argumentovano, Margot Adler u svojoj knjizi, tako da se to može potkrepiti tim činjenicama.A po njima oko 1% pagana bi se mogli svrstati u ultra-desničare. Takodje, velike asocijacije pagana, poput WCER i The Pagan Federation,, takodje su veoma striktne po tom pitanju i ogradjuju se od nacizma. Nacizam ima veze sa kvazi paganskim grupama, najčešće su tu u pitanju jangsteri koji dolaze iz metal okruženja, naročito onog ekstremnog. No ko je još metalce shvatao za ozbiljno? Nacizam kao takav nije bio paganski, nacizam je bio ekstremno pragmatični protestantizam, dakle grišćanstvo u najogoljenijem desturiktivnom obliku. A Crowely ne da nije podržavao nacizam, već je napisao knjigu koja je bila magijski talisman za pobedu nad Hitlerom. I smislio Churchillu neke znake da ih koriste britanski piloti i vojnici... a kao što vidiš post ti još uvek stoji tako da se ne moraš brinuti oko slobode izražavanja.

BTW, paganizam se ne bori protiv hrišćanstva. Bez obzira na to šta mislio onaj selja Varg Vikernes.
Wehrmacht1488
Posts: 5
Joined: Mon Aug 10, 2009 7:42 pm

Kao prvo Židovi su naši najveći neprijatelji, bio ti nacist ili anti-nacist tu činjenicu ne možeš promjeniti. Da nije bilo njih nebi bilo istrjebljivanja pagana, nebi bilo ubijanja nevinih ljudi, Biblija je napisana od nekog kulta masona samo da bi porobili naše narode i da bi nas natjerali da vjerujemo u ta sranja. Prvo nije nacizam nego nacional-socijalizam jer čim koristiš riječ nacizam dokazuješ koliko malo znaš o tome, jer nacizam je uvreda, taj pokret se nikad nije tako nazivao. Kao drugo, zar si ti protiv prezervacije naših kultura, pa vidiš do čega je došlo zbog sve te silne tolerancije, do toga da mi koji smo bili tolerantni prema svima smo ostali bez ičega, sada živimo u zemljama gdje vlada druga kultura, i još se od nas traži da budemo tolerantni i dalje nakon svega što je bilo. Ne, mi sada moramo organizirati lov na vještice i početi loviti židove po našim zemljama, jer oni su prvi kršćani, oni su krivi za svu nepravdu nama nanesenu, zašto onda mi sad nebi njima nanosili istu takvu nepravdu? Nacional-socijalizam je paganski pokret, svaka SS divizija je imala paganske rune i simbole, religija i filozofija su također bazirani na paganizmu, to što su ubijali Židove bilo je zbog sve ove nepravde (iako ne vjerujem da se holokaust dogodio, s obzirom na sve nove materijale koji to niječu, a čim netko negira odmah je zločinac i završi u zatvoru, to mi je malo sumnjivo, da oni doista govore gluposti da li bi završavali u zatvorima?). Hitler se borio za proširenje religije i zemlje, tako da svojim ljudima omogući najbolje, najveće tlo za razvoj kulture. Ratovanjem je dokazao moć ovih vjerovanja. Dok se crvena armija borila po učenjima Karla Marxa, koji je (vidi čuda Židov), znači opet su se borili protiv nas sve u cilju tog Židovskog carstva. Danas pak se rade razni dokumentarci o New Age-u koji potkrijepljuju ove moje tvrdnje, npr. Zeltegeist, gdje se prikazuje da je Kršćanstvo izmišljeno i da svijetom vlada jedna skupina ljudi. Pročitaj bilo koje štivo o masonima i vidjet ćeš da u njihovim krugovima na vrhu mogu biti samo Židovi zato što je sve to njihov plan još od početka čovječanstva.
Ne možeš biti pagan i antifašist, oni su protiv religije, oni bi prvi organizirali tvoje streljanje. Ne možeš se boriti za prava drugih religija a ujedno i za svoju.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Ono što je tebi potrebno je prvo da malo porasteš, da nadješ neku žensku i da možeš duže od 10 minuta. tada ovakve gluposti ne bi pisao. SS trupe nisu bile paganske, rune su bile samo dekor u cilju žvake o nacionalnom identitetu. Nacisti, super ako ti je to uvredljivo, nisu bili pagani. Bili su protestanti, celu ideologiju su zapravo napravili inspirisani Martinom Luterom. Usput su bili i pederi, Hitler prvi jer su objavljena njegova pisma ljubavniku iz prvog svetskog rata. Vodja mrkih košuloja, čovek koji je doveo Hitlera na vlast i jedan od tri osobe koje su mu se obraćale na per tu, ubijen je u svom krevetu uzagrljaju ljubavnika. Hitlerova omladina je nazivana početkom dvadesetih "Homo Jugend" jer su ih tamo kresali, a Hitler je i izgubio izbore zbog seks skandala gej prirode koji su se provlačili kroz štampu. Ss oficir i nisi mogao da budeš ako nisi bio peder spartanskog tipa. I to ti je početak i kraj naci ideologije. Uostalom i David Myatt, taj toliko nekad cenjeni ideolog pre nego je napustio Combat 18 i prešao u Islam, pisao je mise za Hitlera, ali i gej mise. Ups, Myatt je peder...kako to?
Masoni nisu mogli da pišu Bibliju kad masona nema pre 18. veka, a Biblija je kako znamo nastala pre skupa Kod Guske i Roštilja. Nema svetske zavere, te priče nastaju usled nesposobnosti nekog društva da prizna svoju potisnutu homoseksualnost. Masoni ne vladaju svetom, ako hoćeš mogu ti ja prodati Andersenovu konstituciju budući da je ja distribuiram. U njoj ti sve piše pa se možeš informirati. E da, i Jevreji su prijatelji i jedan veliki i plemenit narod. Ako budeš zainteresovan mogu te upoznati sa predsednicom društva jevrejskih pagana 8-)

Wehrmacht1488 wrote:Kao prvo Židovi su naši najveći neprijatelji, bio ti nacist ili anti-nacist tu činjenicu ne možeš promjeniti. Da nije bilo njih nebi bilo istrjebljivanja pagana, nebi bilo ubijanja nevinih ljudi, Biblija je napisana od nekog kulta masona samo da bi porobili naše narode i da bi nas natjerali da vjerujemo u ta sranja. Prvo nije nacizam nego nacional-socijalizam jer čim koristiš riječ nacizam dokazuješ koliko malo znaš o tome, jer nacizam je uvreda, taj pokret se nikad nije tako nazivao. Kao drugo, zar si ti protiv prezervacije naših kultura, pa vidiš do čega je došlo zbog sve te silne tolerancije, do toga da mi koji smo bili tolerantni prema svima smo ostali bez ičega, sada živimo u zemljama gdje vlada druga kultura, i još se od nas traži da budemo tolerantni i dalje nakon svega što je bilo. Ne, mi sada moramo organizirati lov na vještice i početi loviti židove po našim zemljama, jer oni su prvi kršćani, oni su krivi za svu nepravdu nama nanesenu, zašto onda mi sad nebi njima nanosili istu takvu nepravdu? Nacional-socijalizam je paganski pokret, svaka SS divizija je imala paganske rune i simbole, religija i filozofija su također bazirani na paganizmu, to što su ubijali Židove bilo je zbog sve ove nepravde (iako ne vjerujem da se holokaust dogodio, s obzirom na sve nove materijale koji to niječu, a čim netko negira odmah je zločinac i završi u zatvoru, to mi je malo sumnjivo, da oni doista govore gluposti da li bi završavali u zatvorima?). Hitler se borio za proširenje religije i zemlje, tako da svojim ljudima omogući najbolje, najveće tlo za razvoj kulture. Ratovanjem je dokazao moć ovih vjerovanja. Dok se crvena armija borila po učenjima Karla Marxa, koji je (vidi čuda Židov), znači opet su se borili protiv nas sve u cilju tog Židovskog carstva. Danas pak se rade razni dokumentarci o New Age-u koji potkrijepljuju ove moje tvrdnje, npr. Zeltegeist, gdje se prikazuje da je Kršćanstvo izmišljeno i da svijetom vlada jedna skupina ljudi. Pročitaj bilo koje štivo o masonima i vidjet ćeš da u njihovim krugovima na vrhu mogu biti samo Židovi zato što je sve to njihov plan još od početka čovječanstva.
Ne možeš biti pagan i antifašist, oni su protiv religije, oni bi prvi organizirali tvoje streljanje. Ne možeš se boriti za prava drugih religija a ujedno i za svoju.
Wehrmacht1488
Posts: 5
Joined: Mon Aug 10, 2009 7:42 pm

Mi nismo toliko opsjednuti seksom poput vas kojima je samo to na pameti. Boli me k**** za cure, imam 20 godina ali imam važnijih stvari na umu od žvaljenja i karanja nekog. Nisu bili protestanti, vjerovali su u Walhallu, ali religija nije do kraja razvijena jer se na tome radilo, kada je još i Heinrich Himmler počeo to razvijati na osnovama paganizam i hinduizma i drugih indo-Europskih religija. Kažeš da su pederi a antifašisti i Židovi su najveći borci za prava pedera. Kad smo ovdje organizirali "anti-gay prosvjed", prije par mjeseci, Židovi iliti jevreji su plasirali kako svaki Hrvatski Židov mora doć tamo da podrže svoje diskriminirane kolege protiv nepravde koju im nanosimo :lol: Istina je da je Röhm bio peder, pa zato su kasnije i ubijeni svi SA-ovci. Nacional-socijalizam se zalaže za poligamiju, zato je i postojao projekt Lebensborn da bi stvorili što više arijaca, stoga ovo s pederizmom je smješno i nema nikakvog smisla jer samo izmišljaš da bi ocrnio pokret. Svakim danom ima sve više ljudi koji podržavaju ovo vjerovanje, kažeš black metal bendovi, a zaboravljaš na neofolk, glazbeni žanr koji je potpuno posvećen NS paganizmu. Neki bendovi imaju pedere za članove, to je istina, ali to je njihova privatna stvar i nema nikakve veze s pokretom. Vi protivnici nacizma se borite protiv homofobije, stoga ste očito na krivoj strani ako je ovo što govorite istina, trebali bi se boriti za naša prava kad nas time smatrate. :lol:
David Myatt je prešao na islam jer je uvidio moć te religije, iskreno ja bih prije bio musliman nego kršćanin, naravno, tko nebi htio biti pripadnik naroda koji se svim snagama bori za svoj narod i svoju religiju. Tamo postoje fašističke organizacije poput "Gray Wolves". Ja biram njihovu stranu, oni su naši prijatelji a ne tvoji jevreji. Oni su prijatelji paganizma i njihova vjerovanja su slična našima. Tamo sve što nije društveno prihvatljivo je istrijebljeno u korijenu. Alkohol, homoseksualnost, Židovi. Trenutno svi vide koja nepravda se događa nad tim narodom od strane Židova, dok se Amerika koja je očito kontrolirana iz sjene od strane Židova se mora boriti za Izrael, dok glupi Amerikanci niti ne znaju s kim se bore niti zašto. WTC je prvi korak ka revoluciji, uskoro će se strane morati odrediti, morat ćemo stati ili na stranu pravde (islam) ili stranu zavjere i laži (judeo-kršćanstvo).
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Genijalno, tebe cure ne zanimaju :lol:
SA nisu pobijeni, samo su prekomandovani u SS trupe gde su se uklopili u tamošnji pederluk. Nacisti nisu verovali u Wallhalu, ja sam sticajem okolnosti poznavao neke ljude iz Armanen Ordena, a znao sam i čoveka koji je bio jedan od bližih ljudi Evoli i pomagao mu da pri smrti "udje u Asgard". Tako da sam malo upućen u celu tu priču iz više izvora. Neo folk nije naci pravac, David Tibet bi se sad grohotom smejao, Tony Wakeford se oženio Jevrejkom, a saradnja nekih od proponenata žanra sa Adamom Parfrey-em je poznata. A on je Jevrejin. a Albin Julijus, koji je dobar prijatelj sa jednom mojom bivšom curom iz Pize, se veoma nervirao zbog nacista koji se kače uz neo foilk i smatrao ih je budalama. Čak je i Douglas P. odustao od fašističke ideologije, koju je jedino prihvatao zbog gay S/M-a. O da, ako nisi znao neo folk je veoma pro gej muzički pravac, hoćeš reference konkretno po autorima? Znaš za bend Skullhead? Oni su sa Skrewdriwer, No Remorse i Bruttal (B)Attack bili predvodnici tog nazi rok zvuka. I šta je tu zanimljivo? To da je Kevin Turner, lider i pevač istih, danas top DJ klabing scene. Poznat je po korištenju raznih droga i po tome što je notorni homoseksualac. Elem, šta se zbilo. Palo njemu na pamet da rekreativno obnovi Skullhead. Koncerte po Evropi, polujavnog tipa, su mu organizovali ovi iz Combat 18. Toliko o borbi protiv gejeva :P

Dakle nacisti nisu bili pagani, jesu bili homoseksualci, a tebi bi pametnije bilo da te žene počnu interesovati. I to što pre dok ti neko nije uvalio kitu u bulju, sve u "ime aktivizma i rasne borbe". I počni da se družiš sa antifom. Oni bar vole ženske, možda i upoznaš neku tamo i bude ti lepo... valja se to ako nisi znao.

Wehrmacht1488 wrote:Mi nismo toliko opsjednuti seksom poput vas kojima je samo to na pameti. Boli me k**** za cure, imam 20 godina ali imam važnijih stvari na umu od žvaljenja i karanja nekog. Nisu bili protestanti, vjerovali su u Walhallu, ali religija nije do kraja razvijena jer se na tome radilo, kada je još i Heinrich Himmler počeo to razvijati na osnovama paganizam i hinduizma i drugih indo-Europskih religija. Kažeš da su pederi a antifašisti i Židovi su najveći borci za prava pedera. Kad smo ovdje organizirali "anti-gay prosvjed", prije par mjeseci, Židovi iliti jevreji su plasirali kako svaki Hrvatski Židov mora doć tamo da podrže svoje diskriminirane kolege protiv nepravde koju im nanosimo :lol: Istina je da je Röhm bio peder, pa zato su kasnije i ubijeni svi SA-ovci. Nacional-socijalizam se zalaže za poligamiju, zato je i postojao projekt Lebensborn da bi stvorili što više arijaca, stoga ovo s pederizmom je smješno i nema nikakvog smisla jer samo izmišljaš da bi ocrnio pokret. Svakim danom ima sve više ljudi koji podržavaju ovo vjerovanje, kažeš black metal bendovi, a zaboravljaš na neofolk, glazbeni žanr koji je potpuno posvećen NS paganizmu. Neki bendovi imaju pedere za članove, to je istina, ali to je njihova privatna stvar i nema nikakve veze s pokretom. Vi protivnici nacizma se borite protiv homofobije, stoga ste očito na krivoj strani ako je ovo što govorite istina, trebali bi se boriti za naša prava kad nas time smatrate. :lol:
David Myatt je prešao na islam jer je uvidio moć te religije, iskreno ja bih prije bio musliman nego kršćanin, naravno, tko nebi htio biti pripadnik naroda koji se svim snagama bori za svoj narod i svoju religiju. Tamo postoje fašističke organizacije poput "Gray Wolves". Ja biram njihovu stranu, oni su naši prijatelji a ne tvoji jevreji. Oni su prijatelji paganizma i njihova vjerovanja su slična našima. Tamo sve što nije društveno prihvatljivo je istrijebljeno u korijenu. Alkohol, homoseksualnost, Židovi. Trenutno svi vide koja nepravda se događa nad tim narodom od strane Židova, dok se Amerika koja je očito kontrolirana iz sjene od strane Židova se mora boriti za Izrael, dok glupi Amerikanci niti ne znaju s kim se bore niti zašto. WTC je prvi korak ka revoluciji, uskoro će se strane morati odrediti, morat ćemo stati ili na stranu pravde (islam) ili stranu zavjere i laži (judeo-kršćanstvo).
Wehrmacht1488
Posts: 5
Joined: Mon Aug 10, 2009 7:42 pm

Misli ti što hoćeš ali činjenice pokazuju da se vlada Trećeg Reicha zanimala za mitologiju, okultizam, numerologiju, proročanstva, astrologiju, razne istočne religije, sveti gral itd. Ne vjerujem da postoji ijedna druga vlada koja je sve ove oblasti stavljala na toliko važan nivo, niti da je vjerovala u to. Hitler je čak i nostradamusova proročanstva koristio u svrhu svoje propagande. Vršili su se okultni rituali paljenja keltskog križa i sl. Zanimali su se za filozofiju Nietzschea. Heinrich Himmler je sa sobom uvijek nosio Bhagavad Gitu. Posjećivali su razne proroke i njihove savjete koristili u svrhu daljnje borbe. A i na drugim oblastima su bili potpuno na vrhu, tehnologiju su doveli na novi nivo koji se kasnije koristio kao baza razvoja prvih letjelica u svemir, o medicini da se i ne govori.

Postignuća Hitlera i Njemačke tijekom 2. svijetskog rata su sljedeća:

- 1938. i 1939. Hitler nominiran za Nobelovu nagradu za mir.
- Ponovna izgradnja propale Njemačke od ničega. Svatko je imao priliku da se zaposli, ratnici su dobili posebne beneficije kao što su odmori na praznicima itd.
- Državni ustroj bazirao na nacionalnosti, znači oni koji su po najvećim pravima pripadnici te države imaju i najveća prava u njoj (kako je i logično da bude).
- Vojska, mala zemlja u Europi na svakom frontu pobjeđivala na početku, novi sustav ratovanja
- Sagradnja sto tisuća novih domova, koji su prodavani mladim Njemačkim parovima, 25% manje cijene ako su imali jedno djete, 50% ako su imali dvoje djece, 75% troje, i 100% (znači besplatno) je davao kuće onima koji su imali četvero djece.
- Finansirao razvoj i rad na raketnim pogonima.
- Stvaranje stabilne novčane jedinice (Reichsmark)
- Poticao je razvoj obitelji. Na način da se svaki građanin ženi mlad, odmah dođe do vlastitog smještaja, i može odmah početi zasnovati obitelj. Poticao je što veći porast nataliteta svojih građana.
- Autobahn autocesta koja je i dan danas najbolja u svijetu.
- 1933. osnovana organizacija za istraživanje raka, "Reich Anticancer Committee", sve finansirano od strane Hitlera.
- Od 1933. obavezna higijena u tvornicama, svaka mora poštovati higijenske propise da bi joj bio dozvoljen rad.
- Njemačka od kada je Hitler postao kancelar imala najnižu stopu kriminala na svijetu.
- Borba protiv pušenja i reklamiranje iste u svim javnim ustanovama.
- 1938. Osnovana organizacija za zaštitu mladeži, kao i zabrana rada trudnicama i majkama odmah nakon poroda.
- 1940. Protiv alkohola započinju razne kampanje, kao i prijedlozi da se svim radnicima u tvornicama koji rade na visokim temperaturama daje čaj kako nebi pili alkohol na poslu.
- Njemačke pekare morale su proizvoditi samo potpuno zdravi kruh potpuno od žitarica. Kampanje protiv mesa.
- Zabrane zlostavljanja životinja.
- Razvoj znanosti, automobilske industrije (Volkswagen) i zrakoplovstva.
- Kampanje za korištenje alternativne energije umjesto nuklearne ili naftne.
- Potpuno podržavao umjetnost u svakom obliku u svojoj zemlji.
- Izumio crnu kutiju, koja je služila da snimi razlog stradanja aviona.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Wehrmacht1488 wrote:Misli ti što hoćeš ali činjenice pokazuju da se vlada Trećeg Reicha zanimala za mitologiju, okultizam, numerologiju, proročanstva, astrologiju, razne istočne religije, sveti gral itd. Ne vjerujem da postoji ijedna druga vlada koja je sve ove oblasti stavljala na toliko važan nivo, niti da je vjerovala u to. Hitler je čak i nostradamusova proročanstva koristio u svrhu svoje propagande. Vršili su se okultni rituali paljenja keltskog križa i sl. Zanimali su se za filozofiju Nietzschea. Heinrich Himmler je sa sobom uvijek nosio Bhagavad Gitu. Posjećivali su razne proroke i njihove savjete koristili u svrhu daljnje borbe. A i na drugim oblastima su bili potpuno na vrhu, tehnologiju su doveli na novi nivo koji se kasnije koristio kao baza razvoja prvih letjelica u svemir, o medicini da se i ne govori.

Postignuća Hitlera i Njemačke tijekom 2. svijetskog rata su sljedeća:

- 1938. i 1939. Hitler nominiran za Nobelovu nagradu za mir.
- Ponovna izgradnja propale Njemačke od ničega. Svatko je imao priliku da se zaposli, ratnici su dobili posebne beneficije kao što su odmori na praznicima itd.
- Državni ustroj bazirao na nacionalnosti, znači oni koji su po najvećim pravima pripadnici te države imaju i najveća prava u njoj (kako je i logično da bude).
- Vojska, mala zemlja u Europi na svakom frontu pobjeđivala na početku, novi sustav ratovanja
- Sagradnja sto tisuća novih domova, koji su prodavani mladim Njemačkim parovima, 25% manje cijene ako su imali jedno djete, 50% ako su imali dvoje djece, 75% troje, i 100% (znači besplatno) je davao kuće onima koji su imali četvero djece.
- Finansirao razvoj i rad na raketnim pogonima.
- Stvaranje stabilne novčane jedinice (Reichsmark)
- Poticao je razvoj obitelji. Na način da se svaki građanin ženi mlad, odmah dođe do vlastitog smještaja, i može odmah početi zasnovati obitelj. Poticao je što veći porast nataliteta svojih građana.
- Autobahn autocesta koja je i dan danas najbolja u svijetu.
- 1933. osnovana organizacija za istraživanje raka, "Reich Anticancer Committee", sve finansirano od strane Hitlera.
- Od 1933. obavezna higijena u tvornicama, svaka mora poštovati higijenske propise da bi joj bio dozvoljen rad.
- Njemačka od kada je Hitler postao kancelar imala najnižu stopu kriminala na svijetu.
- Borba protiv pušenja i reklamiranje iste u svim javnim ustanovama.
- 1938. Osnovana organizacija za zaštitu mladeži, kao i zabrana rada trudnicama i majkama odmah nakon poroda.
- 1940. Protiv alkohola započinju razne kampanje, kao i prijedlozi da se svim radnicima u tvornicama koji rade na visokim temperaturama daje čaj kako nebi pili alkohol na poslu.
- Njemačke pekare morale su proizvoditi samo potpuno zdravi kruh potpuno od žitarica. Kampanje protiv mesa.
- Zabrane zlostavljanja životinja.
- Razvoj znanosti, automobilske industrije (Volkswagen) i zrakoplovstva.
- Kampanje za korištenje alternativne energije umjesto nuklearne ili naftne.
- Potpuno podržavao umjetnost u svakom obliku u svojoj zemlji.
- Izumio crnu kutiju, koja je služila da snimi razlog stradanja aviona.
Baš lepo. Sveti gral, rune i Nostradamusova proročanstva. Ako nisi znao danas pagani ne koriste čak ni Trossonov Hammer Ritual jer nije aztentičan, a ta privatna interesovanja nekih nacista samo govore da je to bio skup new age domaćica i tetki. Paganizam je nešto drugo, sem ako ti misteriju posude u koju je Josif skupio Hristovu krv ne smatraš za paganizam? Ili ako za paganizam ne smatraš Nostradamusova proročanstva? Da se više ne šabanišeš evo da ti objasnim neke stvari:

- Nominacije za Nobelovu nagradu ne daje Nobelov komitet, već ko god hoće.Može i tebe neko da nominuje ako hoće. Dakle Hitlera je nominovao član švedskog parlamenta. Švrdska je bila neutralna, ali budući da je smatrala Rusiju svojim najvećim neprijateljem i nije bila toliko neutračna. Zatim, Švrdska je bila najveći trgovački partner Nemačke koja je zavisila od njenog čelika i gvoždja. Tačnije uzimali su od Švedske i Rusije. Biti dobar sa mušterijom nekad je prilično dobra poslovna politika tako da su ga nominovali, ali ta nominacija nikad nije uzeta za ozbiljno, Ako te baš interesuje i Staljin je bio nominovan.

- Nisu oni izgradili Nemačku, nego su pokrali delove svog stanovništva. Recimo Jevreje. Kad više nisu imali od koga da kradu u svojoj zemlji krenuli su u ratove kako bi krali od drugih.

- Tako nije logično da bude. Draži mi je neko druge nacionalnosti, nego šljam iz sopstvene. Ako ćemo iskreno, moderni neo-nacisti su takve seljačine i toliko glupi ljudi da ne vidim po čemu bi oni trebalo da budu privilegovani?

- Nemačka nije bila mala zemlja. Pobedjivala je jer je napadala one koji su bili slabiji i nisu mogli da se brane. Čim su ušli u konflikt sa onima koji su mogli dobili su po ... da ne kažem po čemu.

- Čudna mi čuda. To se radi svuda po svetu, imaš toga u Amsterdamu kolko hoćeš. A to što ti je to čudno jer živiš u lopovskoj zemlji gde jami ko stigne a za narod niko ne brine je druga priča.

- To su radili i Rusi i Amerikanci.

- Stabilne samo onoliko koliko mogu da nakradu od onih slabijih koje su okupirali. Nisu jedini koji su to radili u istoriji, to nije neko postignuće. I kuna je stabilna već jako dugo, ali i albanski lek...

- Kako ti ono reče, jedan muškarac koji ooplodjuje više žena? Šta je sledeće - da umesto sam orašire noge dok im on ubaci seme da uvedu veštačko osemenjivanje kao kod krava? Ideja da je žena samo za krevet i kuhinju je bila zasnovana na tome da je njegova dužnost da je oplodi i to je sve. Emocije i seks su bili rezervisani za dva ranika, mišićava koja se vole. Spartanski model, žene su da radjaju decu, a dva muškarca se vole i imaju seks. Provaljen si sa svojom gay propagandom :P

- Autobahn nije delo nacista. već vajmarske republike. Ako nisi znao Konrad Adenauer ga je otvorio 1931. Nacisti su kasnije samo produžili Autobahn, ali on nije njihova zasluga.

- Nemam pojma o medicinskim istraživanjima u svetu tridesetih. Tako da ne mogu reći da li je i u drugim zemljama bilo nešto tako, ili čak naprednije.

- Rusi odavno to radili, plus uveli umetnost u fabrike što je trajalo do Staljina.

- Ili nisu hteli da ga registruju? Nije bilo kriminala do nedavno ni u Istočnom bloku, a kad neko ode tamo ono kolko hoćeš kradja i ubistava. Samo nije nikad bilo izveštaja o tome.

- EU to radi drastičnije, ali se onda hrvatski ugostitelji bune. Inače Nemačka je zemlja koja je pod Hitlerom sintetisala metadon tako da su svi svetski narkomani pohrlili u Berlin.

- Naročito muške mladeži. Neki od vodećih Hitlerovih propagandista, tipa Julijus Štrajher, su završavali svoju karijeru učitelja zbog seksualnog zlostavljanja dečaka. Posle su pod Hitlerom postajali vrsni stručnjaci za etiku i moral, a verovatno i za mlade muške guze.

- A šta je tu novo? Zar Amerika nije pre toga imala mnogo jaču borbu protiv alkohola?

- A od čega se hleb pravi nego od žitarica? Nemačka nikad nije bila poznata po nekim ekstra hlebovima, ima par evropskih zemalja koje su tu mnogo jače, oduvek, od Nemačke. recimo Švajcarska i Francuska. Kaži Francuzu da Nemci imaju bolji hleb od njih i rizikuješ da se pobijete :D Vegeterijanstvo je izbor, ne sme se nametati.

- Ništa novo, zlostavljanje životinja je zabranjeno u mnogo zemalja. Zapravo borba za životinjska prava počinje 1820. No za razliku od drugih zemalja, Hitler je pobio par miliona ljudi na krajnje divljački način. O da, ti ćeš da kažeš da se Holokaust nije dogodio. Čitao sam ja u Resisteru o "jevrejskim bandama koje su terorisale čivare u logorima", ali takvu budalaštinu neko mora biti malouman pa da bi prihvatio kao tačnu.

- Kao i svuda u svetu. Samo što je ostatak sveta bio uspešniji u tome.

- Nuklearna energija tada nije postojala.

- Aha, Zabrana umetnosti (Der Blau Reiter, Bauhaus...), a dozvoljena umetnost je mogla da bude samo romantični realizam, a Klee, Ernst, Kollwitz, Munch, Chagall i mnogi drugi su bili zabranjeni. Toliko o "podržavanju umetnosti u svakom obliku".

- Zar crna kutija nije, u svom početnom obliku, napravljena 1939. u Francuskoj, a tel pedesetih godina, kao funkcionalni uredjaj, patentirana u Australiji?
Post Reply