Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Evo javaljam se samo da znate da još uvijek postojim :)

Pozdrav svima!
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Evo da se i ja javim. nakon dugo vremena sam pronasla link :) drago mi je sto sam tu i sto je forum jos uvijek ziv :)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Svima je ovo razdoblje bilo podosta aktivno, ali čini mi se da sve opet nekako dolazi na svoje. ;)
Bhairav
Posts: 12
Joined: Thu Jul 09, 2009 7:24 am

ccc, ajmo zvlje malo, sto ste si zapustili forum vako :P
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja postam, zajebavam i odgovor na postove čekam tjedan dana. Jednom ne-tako-davno odgovor si dobio u roku odmah. Ajmo se bacit na promociju foruma, ili okultno (a raspravljamo na javnom forumu, lol) više nije u modi. Mogli bismo jedan dan svi obuć plašteve, jahat metle i pritom barit ljude svojeg spola po Ilici i Zrinjevcu - odmah ćemo dospjet bar u novine.

Dajte više promijenite header foruma.

Nadopisak: pretvorio sam se u jednog poprilično velikog magijskog skeptika tako da ne vjerujem u pozamašan broj stvari u koje vi vjerujete.
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Magijski skeptik... ccc
Uglavnom, dobra ideja da nakon Zagreb prida, i gay kissa na zrinjevcu mi napravimo wiccapallozu, donesemo velike pinate i tucemo ih metlama. :lol:
A da stavimo oglas u novine? Ili tako nesto, moramo se malo sponzorirati.
A bila bi dobra ideja, da nađemo neku livadu, i plešemo goli na mjesečini, to će biti suprotnost onom Papaya day&Night.... :lol: :lol:
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

eagels, bez brige to je samo privremeno, za čas ćeš opet gledati Harrya Pottera i iščekivati nove scene. :mrgreen:

Ono što sam primijetila da na velikom broju foruma sve nekako miruje, ne znam da li je to zatišje pred buru ali situacija je baš nekako čudna, u najmanju ruku.
User avatar
babuhab
Posts: 89
Joined: Fri Dec 12, 2008 5:11 pm
Location: zagreb

hii.. kako je???? nisam dugo bila, pa me zanima da li se neš promijenilo, ili je sve po starom :)
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Sve po starom, malo smo se usporili i ulijenili, nema više onih dugih konstruktivnih rasprava do kasno u noc. Valjda zato jer je ljeto, kad dođe zima onda ce se stanje valjda promijeniti.
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Dunja wrote:eagels, bez brige to je samo privremeno, za čas ćeš opet gledati Harrya Pottera i iščekivati nove scene. :mrgreen:

Ono što sam primijetila da na velikom broju foruma sve nekako miruje, ne znam da li je to zatišje pred buru ali situacija je baš nekako čudna, u najmanju ruku.
Gledo sam samo 1., 2. i 5. dio :)
Post Reply