koven

lilly
Posts: 2
Joined: Tue Jul 28, 2009 10:21 am

ei ljudi. ima li koji od vas da se bavi wiccom?
krivo sam se izrazila :D. ima li tu koji wiccan koji
bi htio se učlaniti u koven?
iz okolice čakovca-vraždina-i sela između njih?
i da ima od 14 do 15 godina?
ako da... javi se
book
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Ja sam jedno vrijeme razmišljao o kovenu, ali živim u Zadru, i nisam našao puno ozbiljnih članova, do li jednog lika koji je malo zastranio s crnom magijom, tako da i on nije bio pogodan. Naći članove za koven, organizacija, djelovanje, rad i vježbe su/je jako teško, ne vjerujem da će netko od 15 godina to moći ozbiljno i kvalitetno uraditi. Nije da podcjenjujem, ali sav taj posao oko kovena je jako težak, i to nije igra.
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Slazem se sa x.angelus
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

lilly wrote:ei ljudi. ima li koji od vas da se bavi wiccom?
krivo sam se izrazila :D. ima li tu koji wiccan koji
bi htio se učlaniti u koven?
iz okolice čakovca-vraždina-i sela između njih?
i da ima od 14 do 15 godina?
ako da... javi se
book
Ako ima od 14 do 15 godina, bolje da se bavi nekim stvarima prilagodjenim tom uzrastu...
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Da bi učlanila maloljetnika u koven ili bilo kakvu organizaciju trebaš potpis roditelja na papiru tipa:
"Poštovani roditelji __________ ____________ (ime djeteta),
vaše se derište zainteresiralo za magijske djelatnosti unutar kovena Mi Smo Ludi Čarobnjaci, i potrebna je vaša suglasnost. Molimo da se potpišete na crtu ispod teksta. Ako trebate više informacija, slobodno nam se javite u Ulicu Tu I Tu 19, ili na broj mobitela 095 / 1234 - 567. S poštovanjem,
svećenica Lilly (Liljana Đurđević)"

Ženo, živimo u Hrvatskoj, društvo je toliko primitivno da bi odmah završila na lomači. A Međimurje je, prema mojim iskustvima, prepuno lažnih kršćana...
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Hahahahahahahhaha :lol: :) :D davno se nisan ovako ismija,,,,
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
jello
Posts: 5
Joined: Wed Aug 19, 2009 10:22 am

Eagles wrote:Da bi učlanila maloljetnika u koven ili bilo kakvu organizaciju trebaš potpis roditelja na papiru tipa:
"Poštovani roditelji __________ ____________ (ime djeteta),
vaše se derište zainteresiralo za magijske djelatnosti unutar kovena Mi Smo Ludi Čarobnjaci, i potrebna je vaša suglasnost. Molimo da se potpišete na crtu ispod teksta. Ako trebate više informacija, slobodno nam se javite u Ulicu Tu I Tu 19, ili na broj mobitela 095 / 1234 - 567. S poštovanjem,
svećenica Lilly (Liljana Đurđević)"

Ženo, živimo u Hrvatskoj, društvo je toliko primitivno da bi odmah završila na lomači. A Međimurje je, prema mojim iskustvima, prepuno lažnih kršćana...


hahahahaha. koji krš. hehehehe
nemogu se prestat smijat. :D
:D
DARE TO BELIEVE!
Once you make a decision, the universe conspires to make it
happen.
Ralph Waldo Emerson
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Eagles wrote:Da bi učlanila maloljetnika u koven ili bilo kakvu organizaciju trebaš potpis roditelja na papiru tipa:
"Poštovani roditelji __________ ____________ (ime djeteta),
vaše se derište zainteresiralo za magijske djelatnosti unutar kovena Mi Smo Ludi Čarobnjaci, i potrebna je vaša suglasnost. Molimo da se potpišete na crtu ispod teksta. Ako trebate više informacija, slobodno nam se javite u Ulicu Tu I Tu 19, ili na broj mobitela 095 / 1234 - 567. S poštovanjem,
svećenica Lilly (Liljana Đurđević)"

Ženo, živimo u Hrvatskoj, društvo je toliko primitivno da bi odmah završila na lomači. A Međimurje je, prema mojim iskustvima, prepuno lažnih kršćana...

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahhahahaha!!!!!!!

Nek ide u Vrgorac. koliko sam cula dobro ce se uklopit... hahahahahahahahaha!!!
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Ja već napisah na drugom mestu da se u zagrebu pravi paganska grupa koja će biti priznata od Pagan Federation, Morgana je veoma rada da tu pomogne i da da legitimitet toj grupi, tako da ako je neko za ozbiljan rad ja ga mogu povezati sa ženom koja to radi...
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

je li i hermi s vama?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply