Astroshow na RTL televiziji

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

Zanimaju me vaša mišljenja o tehnikama koje koriste te koliko ljudi koji tamo rade imaju stvarno znanje/umijeće. Npr. najvjerojatnije ima osoba na ovom forumu koje se vjerujem bave viskom, proricanjem uz pomoć karata... Pa usporedite znanje da znamo koliku istinu te osobe koje rade, govore.
User avatar
Sacreus
Posts: 225
Joined: Mon Oct 29, 2007 12:52 am
Location: Rijeka

Meni su zabavniji oni s NoveTV...

Neki dan je bilo nes kao bez pitanja samo odgovori... Pa je zena sve promasila...

"Imate problema sa suprugom" - "Nisam udana"
"Po horoskopu ste X" -"Ne, vec Y"
"Djeca su vam po horoskopu Z i C" - "Ne..."

A i zna bit jedna zivcana koja bi najradje ljude poslala u.... valjda je RTL pokupio one smirenije..

A sad.. o kvaliteti istoga.. kad se usporedjuje, RTL mi ostavlja dojam kompetentnijih.. ali opet mislim da je to sve za veliku raspravu..

Meni je od svega tamo jedino Tarot blizak i smatram da dosta promoviraju Tarot kao nesto sto fatalisticki pruza odgovor...
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

kad imaš strpljenja ili viška vremena znaju biti zanimljive te emisije :)
na rtl-u je ona neka plava čak i simpatična, ako ništa barem dosta smireno priča
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ima ljudi koji doista mogu iznenađujuće točno isčitati karte.. Svojevremeno sam malo experimentirala i mogu reči da 1 od 10 doista u datum mogu predvidjeti budućnost i primjetila sam da im se način čitanja i ophođenja s ljudima bitno razlikuje. Naravno kontakt je uvijek bio na licu mjesta - čitanje preko telefona je glupost. Morate shvatiti da su karte samo pomočni alat i nisu one te koje daju odgovor - to radi čitač i mislim da to uvelike ima veze sa dodirom aure i suptilnih tjela onog koji čita i onog koji pita. Dakle, fizički kontakt je uvijet.
Svojevremeno sam i sama radila na tarot-liniji, ali sam odustala - sve dok sam čitala licem u lice karte bi davale detaljne odgovore - ali uvijek sam na umu imala da su karte alatka, a priča koja bi mi se odvrtila pred očima je ono što je bitnije od otvorenih karti. Često me preplave osječaji pitača - i odmah mogu pretpostaviti što onaj preko mene osječa i vrlo je neugodno. Kod čitanja na daljinu jednostavno ne možete pokupit to suptilno, niti si za vrijeme čitanja možete dopustiti da budete indiferentni prema onome kome čitate. To jednostavno po meni nije čitanje. Nadalje ljudi baš i ne vjeruju u karte i desilo mi se često da me neki poznanik navlači za rukav - i onda otvorite i vidite i ono što ljudi misle da je skriveno, sve je to dosta traumatično. Mislim da vam karte može pročitati isključivo osoba kojoj se i sami možete povjeriti i s kojom se ugodno osječate. Također i kad ste smireni i nemate ogromnih problema.
Ovako na tel zovite ako imate pitanje s područja astrologije, feng-shuia ili sl... proricanje neće bit od koristi...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Također istim kartama ne možete čitati sve... To sam shvatila kod godine upotrebe. Sudbinske karte će dati one površne odgovore tipa kad ću na putovanje... Thoth tarot će dati odgovore isključivo na trenutna i buduća stanja svijesti, suptilno i psihičko (Thoth je jako teško tumačiti čak i kad ga osobno otvarate), onda pak su tu drugi špilovi od kojih neki daju odgovor na fizičko i mentalno... Uglavnom nisu sve karte iste niti se sa svakim špilom može raditi na jednak način. Odkad znam za sebe imam špil koji koristim za divinaciju i daje točne odgovore nižeg tipa. Thoth koristim samo za osobno čitanje kad mi zatreba dublje tumačenje i često ga nisam u mogučnosti posložit u sliku pošto thot zahtjeva detaljno poznavanje astrologije, kabale i simbolike. Thot recimo treba posvetiti ritualno. Sudbinske karte ne sadrže motive duboke simbolike...kod sudbinskih karata više se ide na viziju onog koji čita.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ja vam preporučam da si pogledate Bral talej karte...
Mogu vam reći da ih osobno imam i da daju mnogo smislenije odgovore koji se mogu iščitati bez puno muke... Postoji više načina otvaranja i svaki je predviđen za različitu namjenu, kao npr. otvaranje za bolje razumijevanje neke određene situacije, otvaranje kada želimo razumjeti kako se na harmoničan i sinkroni način u nekoj situaciji, otvaranje za razumijevanje osobnosti, te svakog njenog dijela, otvaranje koje pokazuje kompatibilnost između dvije osobe, otvaranje za duhovni rast itd...

Ako vas zanima nešto više o kartama možete potražiti na stranici: http://www.braltalej.com/
http://www.braltalej.com/home.html

A svakako pogledajte i njihovu službenu stranicu na Hrvatskom http://www.damanhur.hr/talej.htm i originalnu http://www.damanhur.org/



A sad dosta reklame... da se i ja osvrnem na ove proroke s televizije... Meni se oni svi čine bezveze... samo nabadaju bezveze, a svi znamo da i čorava kokoš koji put nabode zrno... :D
Mislim da je kao prvo nemoguče u samo 10 sec. reć sve moguće bolesti od kojih boluješ...
Kao drugo mislim da s tim svojim tzv. dijagnozama samo još više straše već dovoljno uplašene ljude...

Najbolje mi je kad onaj Denis ili kak se već zove vrti visak gore dole i kaže sva začepljenja, bolesti velike i male... Ako to već radi mogao bi to radit malo realnije...

Meni se isto kao i Annabel Lee dopada ona plava, ali ne zato što joj nešto pretjerano vjerujem već zato što ima umirujući glas i koji put nešto suvislo kaže recimo o onim piramidama, metodama proricanja itd...

A ima i neka ne OTV-u ili Z1 nisam siguran točno koja kao čim ju nazovete vidi vaše probleme i to bez ikakvog viska, karata ili sličnoga... onak samo bubne valjda kak joj dođe da imate to i to ili da će se to desit tako i tako i gotovo...
Ona me čak i najviše živcira od svih ovih...
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

Annabel Lee wrote:kad imaš strpljenja ili viška vremena znaju biti zanimljive te emisije :)
na rtl-u je ona neka plava čak i simpatična, ako ništa barem dosta smireno priča
Mislim da se zove Vesnica :).
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

E da... Vesnica... tako je... pa kak se tog imena nisam mogao sjetit... XD
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

ma Milan je zakon, di ćeš doslovnijeg savjeta od onog da odeš čekati Jelenka da navrati u poštu, ili di već :)))) :lol:
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

ili kad je (bilo je na otv-u) ženu natjerao da napiše na papir koliko duguje jednome čovjeku i neka sada lijepo taj papir stavi u usta i dobro ga prožvače i tako je zapravo prožvakala dug i sad više nije dužna.
buahhhhahhhhah!
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
Post Reply