Ima li tko Vještičje umiječe od Bucklanda na hrv. jeziku?

nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

Kao što i ime teme kaže, molip bi vas ako mi može netko dati link gdje mogu skinuti tu knjigu. Ili da mi je ukoliko netko ima skenira. Ja bi bio JAKO zahvalan.
Imam tu knjigu na engleskom jeziku. Engleski znam ali teže je pratit tu kknjigu i usavršavati znanje stalno prevađajući je i u mojem slučajuči za svaku dvadesetu riječ pogledati u riječnik a često tih okultnih riječi ni nema. Hvala...
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

nikola_001 wrote:Kao što i ime teme kaže, molip bi vas ako mi može netko dati link gdje mogu skinuti tu knjigu. Ili da mi je ukoliko netko ima skenira. Ja bi bio JAKO zahvalan.
Imam tu knjigu na engleskom jeziku. Engleski znam ali teže je pratit tu kknjigu i usavršavati znanje stalno prevađajući je i u mojem slučajuči za svaku dvadesetu riječ pogledati u riječnik a često tih okultnih riječi ni nema. Hvala...
Tek sad skužih pogreške. Žurio sam pisati pa nisam vidio.
molio*
slučaju*
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Ima u knjižnici, ja posudila...
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

Annabel Lee wrote:Ima u knjižnici, ja posudila...
ehh.. znam da ima u knjižnicama. ali u onoj koju posječujem nema. rekli su da su imali no kolko je knjiga poznata, ukralii su sva 3 primjerka koja su za početak naručili.. ja te molim da mi skeniraš pa staviš u pdf.. il samo slike.. molim te jaaaakooo..
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

nikola_001 wrote:
Annabel Lee wrote:Ima u knjižnici, ja posudila...
ehh.. znam da ima u knjižnicama. ali u onoj koju posječujem nema. rekli su da su imali no kolko je knjiga poznata, ukralii su sva 3 primjerka koja su za početak naručili.. ja te molim da mi skeniraš pa staviš u pdf.. il samo slike.. molim te jaaaakooo..
OK, trebat će mi malo vremena, ali potrudit ću se :)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

hvala ti puuuunooo..
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Ja sam citao Vjesticje umijece i knjiga je super imas je u Splitu u gradskoj knjiznici marka marulica 1 primjerak....Annabel ako mozes uplodat tu knjigu ovde na forum da je svi mogu skinut, jer bih je i ja skinuo.
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

finnigan wrote:Ja sam citao Vjesticje umijece i knjiga je super imas je u Splitu u gradskoj knjiznici marka marulica 1 primjerak....Annabel ako mozes uplodat tu knjigu ovde na forum da je svi mogu skinut, jer bih je i ja skinuo.
imam ju ja u pdf-u al na eng.. pa mi je "otežano" iksD.. i nisam blizu splita.. ja sam u sjevrnoj hrvatskoj..
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Nevirujem na nema u gradskoj knjiznici... Ma meni to treba jer bi moji doma poludili da znaju sta citam... xD
nikola_001
Posts: 20
Joined: Mon Mar 31, 2008 7:26 pm

nema u knjižnici jer su knjige ukradene. :(.. A neznam kada će naručiti još knjiga. Pa sad, vrlo mi je važna ta knjiga pa mi je hitno :)
Post Reply