Osjećaj povezanosti

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
Post Reply
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

Jeste li ikad imali osjećaj povezanosti s nekim/nečime, ali neznate što ni kako, niti imate veze s tim. :? Naprimjer, ja često imam osjećaj, kad upoznam neke ljude da ih znam od prije, i baš me to buni, htio bi im dati drugo ime. Jedanput sam upoznao baš jednog dečka, koji stvarno nije dobra osoba, užasna je i bezobrazna osoba, ali ja jednostavno kao da ga poznam od prije i onda mi je isto drag ma koliko on pokvaren bio.

Povezanost sa stvarima: Neznam iz kojeg razloga ali postoje dvije pjesme:
1.SMAOINTE
Naviru mi neki osjećaji, kao da mi se steže srce i kao da jedino ono sluša pjesmu. :|
2.LOTHLORIEN
Od ovoga me obuzme neopisiva tuga, ne mogu to jednostavno objasniti, samo mi idu suze na oči, i pokušavam se svladati ali ne ide. :cry:

Vi?
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
Nea
Posts: 10
Joined: Sun Feb 22, 2009 3:41 pm
Location: Zagreb

Često mi se to događa. Npr. kad sam došla tu gdje sada radim imala sam osjećaj da otprije poznajem, pa valjda pola ljudi koji su tu. Nisam imala neki osobito pozitivni osjećaj prema bilo kome od njih, ali sam imala jaki osjećaj kao da ih znam od prije.
Dogodilo mi se par puta i ovo što ti opisuješ sa pjesmama. Za stvari se ne mogu sjetiti - uglavnom je sa ljudima...
Once you can accept the universe as matter expanding into nothing that is something, wearing stripes with plaid comes easy.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja ponekad osjećam povezanost s nekim ljudima a da uopće ni ne znam zašto. al kasnije uglavnom shvatim, kroz druženje i kave :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dragana85k
Posts: 40
Joined: Mon Aug 02, 2010 2:42 pm

koliko puta sam imala telepatiju- da je tako nazovem- tu povezanost sa nekim ljudima ,da kad god pomislim na nju ili njega ona,on ubrzo nazove telefonom.
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

da imam i ja tu telepatiju ali ne bas cesto, na primjer kad decko treba da me nazove k ja to osjetim i slicno tome, ali imam jos jedan ali drugaciji osjecaj povezanosti. Sasvim slucajno sam pocela da se dopisujem s jednom curom iz makedonije i smatram je drugaricom jer osjecam da je dobra posoba i ona isto to zna za mene da sam dobra osoba, ali se nikad nismo upoznale, ai imam osjecaj da bi bile super druagrice. Moze li mi neko reci o cemu se tu radi?
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

draga little wich,

mislim da je povezanost sa njima iz prijasnjih zivota, prilikom jednog Chenelinga nam je receno da smo u prijasnjim zivotima sijedili pokraj vatre i kovali planove .
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Ja sam isto jednom pomislila da je u pitanju poznanstvo iz proslog zivota.
Post Reply