Glazba koju slušate - PRIVATNO -

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

meni je faking neshvatljivo kak neko ko za sebe tvrdi da je na "višoj razini svijesti" može slušat cajke kad je opće poznato da su one napravljene s namjerom da u čovjeku pobude najniži i animalne osjećaje..iz iskustva znam da su cajkaši (u rijetkim slučajevima) dobri ali ne i inteligentni..toliko o višoj svijesti i prosvjetljenju
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

Mrzim cajke, obožavam metal (slušam sve vrste pomalo, ali najviše black, death, trash).. Osim toga, poslušam često i gothic, a najdrži bendovi:
Cradle of Filth, Children of Bodom, In Flames, Rising Dream, Epica, Sirenia, Charon, Sonata Arctica, Altaria...............itd.
User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

Vivian wrote:Mrzim cajke, obožavam metal (slušam sve vrste pomalo, ali najviše black, death, trash).. Osim toga, poslušam često i gothic, a najdrži bendovi:
Cradle of Filth, Children of Bodom, In Flames, Rising Dream, Epica, Sirenia, Charon, Sonata Arctica, Altaria...............itd.
sorry šta ću na ovaj naćin izraziti svoje mišljenje ali ovi bendovi koje si spomenula su jednostavno prejadni + ništa od spomenutog nije goth..to je jednostavno komercijala..a posebno c.o.f.

još jedanput se ispričavam ako sam te uvrijedio ali to je samo moje mišljenje
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

brandonlee wrote:
Vivian wrote:Mrzim cajke, obožavam metal (slušam sve vrste pomalo, ali najviše black, death, trash).. Osim toga, poslušam često i gothic, a najdrži bendovi:
Cradle of Filth, Children of Bodom, In Flames, Rising Dream, Epica, Sirenia, Charon, Sonata Arctica, Altaria...............itd.
sorry šta ću na ovaj naćin izraziti svoje mišljenje ali ovi bendovi koje si spomenula su jednostavno prejadni + ništa od spomenutog nije goth..to je jednostavno komercijala..a posebno c.o.f.

još jedanput se ispričavam ako sam te uvrijedio ali to je samo moje mišljenje
cijenim tvoje mišljenje, no nisi u pravu. Epica i Sirenia jesu gothic metal, a što se tiče komercijalizacije bendova - ona je nažalost u današnje crijeme sve prisutnija, i jako je mali broj bendova koji se danas okupljaju samo radi zabave, druženja i uživanja u glazbi.. Svi teže slavi i novcu, ali mislim da se c.o.f još uvijek dobro drži u svemu tome.. A što se tiče ostalih navedenih bendova, napomenula bih samo da Rising Dream apsolutno nije komercijala, već bend u usponu. Izdali su samo jedan album i promo cd zasad i za njih mogu reći samo da su mladi talentirani glazbenici i jednan od rijetkih kvalitetnih domaćih metal bendova..
User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

Vivian wrote:
brandonlee wrote:
Vivian wrote:Mrzim cajke, obožavam metal (slušam sve vrste pomalo, ali najviše black, death, trash).. Osim toga, poslušam često i gothic, a najdrži bendovi:
Cradle of Filth, Children of Bodom, In Flames, Rising Dream, Epica, Sirenia, Charon, Sonata Arctica, Altaria...............itd.
sorry šta ću na ovaj naćin izraziti svoje mišljenje ali ovi bendovi koje si spomenula su jednostavno prejadni + ništa od spomenutog nije goth..to je jednostavno komercijala..a posebno c.o.f.

još jedanput se ispričavam ako sam te uvrijedio ali to je samo moje mišljenje
cijenim tvoje mišljenje, no nisi u pravu. Epica i Sirenia jesu gothic metal, a što se tiče komercijalizacije bendova - ona je nažalost u današnje crijeme sve prisutnija, i jako je mali broj bendova koji se danas okupljaju samo radi zabave, druženja i uživanja u glazbi.. Svi teže slavi i novcu, ali mislim da se c.o.f još uvijek dobro drži u svemu tome.. A što se tiče ostalih navedenih bendova, napomenula bih samo da Rising Dream apsolutno nije komercijala, već bend u usponu. Izdali su samo jedan album i promo cd zasad i za njih mogu reći samo da su mladi talentirani glazbenici i jednan od rijetkih kvalitetnih domaćih metal bendova..
cjenim mišljene i drago mi je da se "boriš"..
na ovo ću samo reći da su epica i sirenia bendovi koji zapravo ne nude ništa novo..oni u suštini i nisu goth. btw.goth nije podvrsta metala...zapravo goth nema veze s metalom..predlažem sljedeće bendove..specimen, christian death, bauhaus, the cure, sisters of mercy, joy division...itd itd
mislim da će ti to dati uvid u takozvani "goth"..ponavljam, takozvani
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

ma nisam ni govorila o tvom takozvanom gothu, već o simfoničnoj mješavini gothica i metala... možda "moji" bendovi ne pružaju ništa novo, ali ja sam samo navela što slušam.. uostalom, trebalo bi imati mnogo kreativnosti da se
pruži nešto novo, jer je gotovo sve već "izmišljeno", a na bendovima je da to samo dorađuju na svoj način i pokušaju stvoriti svoj prepoznatljivi zvuk i stil glazbe. mislim da je zapravo samo pitanje o glazbi koju netko preferira subjektivno i da se ukusi razlikuju. naravno, od glazbe koju si naveo, slušam ponešto, npr. sisters of mercy, christian death.. no nisam ih navela u omiljene bendove jer to nisu.. naravno, i to je samo moje mišljenje...
User avatar
brandonlee
Posts: 33
Joined: Sun Dec 14, 2008 3:53 pm
Location: okolica Zagreba

ok..možda sam malo prenaglio..ali alergičan sam na wannabe gotičarke koje misle da je nightwish bog i batina gotha..ugl. ne mislim više to o tebi..
sorry još jednom :( ..ukusi se razlikuju
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

brandonlee wrote:ok..možda sam malo prenaglio..ali alergičan sam na wannabe gotičarke koje misle da je nightwish bog i batina gotha..ugl. ne mislim više to o tebi..
sorry još jednom :( ..ukusi se razlikuju
drago mi je da to ne misliš o meni, jer nisam jedna od wannabe gotičarki..
tu se čak i slažemo, jer i mene živciraju folirantice koje ni same ne znaju što slušaju, nego "slušaju" nešto iz hira..
naravno, prihvaćam ispriku :mrgreen:
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Vivian wrote:
brandonlee wrote:
Vivian wrote:Mrzim cajke, obožavam metal (slušam sve vrste pomalo, ali najviše black, death, trash).. Osim toga, poslušam često i gothic, a najdrži bendovi:
Cradle of Filth, Children of Bodom, In Flames, Rising Dream, Epica, Sirenia, Charon, Sonata Arctica, Altaria...............itd.
sorry šta ću na ovaj naćin izraziti svoje mišljenje ali ovi bendovi koje si spomenula su jednostavno prejadni + ništa od spomenutog nije goth..to je jednostavno komercijala..a posebno c.o.f.

još jedanput se ispričavam ako sam te uvrijedio ali to je samo moje mišljenje
cijenim tvoje mišljenje, no nisi u pravu. Epica i Sirenia jesu gothic metal, a što se tiče komercijalizacije bendova - ona je nažalost u današnje crijeme sve prisutnija, i jako je mali broj bendova koji se danas okupljaju samo radi zabave, druženja i uživanja u glazbi.. Svi teže slavi i novcu, ali mislim da se c.o.f još uvijek dobro drži u svemu tome.. A što se tiče ostalih navedenih bendova, napomenula bih samo da Rising Dream apsolutno nije komercijala, već bend u usponu. Izdali su samo jedan album i promo cd zasad i za njih mogu reći samo da su mladi talentirani glazbenici i jednan od rijetkih kvalitetnih domaćih metal bendova..

Koliko se sećam Epica nije, to je neki simfo ili tako nešto, Sirenia jeste. ja ću da budem fini i nećem se izjašnjavam po pitanju metala. BTW, ja jednom hteo da spopadnem Severinu dok je pila piće na keju, al pobegla mi. Šteta...
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Baphomet wrote:
cornie wrote:...i derući se bez tonaliteta .."zzzzmmmiiijaaa me za srrrrrrrce uuuggggggrrriiiiizzllaaaaaa ....he he :mrgreen:
Tooooooo :mrgreen:

Uglavnom zbog žena, sport me ne tangira :)
Kod mene u gradu u proseku od 3 do 4 žene na jednog muškarca. ma da priznajem da sam ja uvek bio slabiji na Puljanke i naročito Riječanke tako da ... mogli smo se na vreme menjati da smo znali :D
Post Reply