Dobrodošlica!

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Dobrodošli nam!

I da iskoristim priliku, svima Vam želim sve najbolje za blagdane.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

SEVERUS wrote:Zopp ljudi!!!

Najpre,moje ime je Stefan Nikolic,iz Srbije sam,Leskovca grada poreklom.Imam punih 16 godina,i pohadjam treci razred srednje muzichke shkole.
Shto se tiche mojih pogleda na transcedentalno,magichno,i paranormalno,moram reci da me je istrazivanje(koje sprovodim josh od najjranijeg detinjstva)uchinilo pomalo skeptichnim kada su u pitanju pojedine metode,principi i tehnike.Iskustva koja sam imao sa pomenutim fenomenima,kojih sam imao svega par,uprkos mnogostrokim pokushajima praktikovanja,uprkos svoj retkosti,uchinili su da ipak zadrzim izvesnu dozu poverenja.
Moj dolazak na forum nema svrhu da sa vama podelim svoje znanje,jer,kako vidim,vi mnoge stvari znate jednako dobro kao i ja(ako ne i bolje),vec ima svrhu izmene mojih vlastitih pogleda,kao i sticanje novih saznanja.
Nadam se da cemo se lepo druziti :D
Dobro došao na forum. Ako posle budeš hteo na Akademiju, imam ja poznanicu koja predaje na muzičkoj pa je mogu pitati za detalje oko prijemnog i slične fore :D
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Wow,cool,bilo bi lepo :D
Dodushe,vec imam nekoliko ponuda u fakultetima po zemljama balkana,ali josh nishta nisam odluchio ;)
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

SEVERUS wrote:Wow,cool,bilo bi lepo :D
Dodushe,vec imam nekoliko ponuda u fakultetima po zemljama balkana,ali josh nishta nisam odluchio ;)
Nije to ponuda, ljudi izadju na prijemni i polože ili ne polože. Na komponovanju, recimo, ima sam odva mesta... ja samo reko da mogu da pitam na šta oni obraćaju pažnju i slično...
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Pa,kod vas drugachije funcionishe shkolstvo.Kod nas se,nazalost,vec zna ko upada a ko ne,testiranje je samo formalnost.....
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

SEVERUS wrote:Pa,kod vas drugachije funcionishe shkolstvo.Kod nas se,nazalost,vec zna ko upada a ko ne,testiranje je samo formalnost.....
Gde kod nas? U Novom Sadu misliš?
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Sorry,u novom sadu ne postoji odsek koji zelim upisati :D
Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

SEVERUS wrote:Sorry,u novom sadu ne postoji odsek koji zelim upisati :D
Eto vidiš, na poštenim akademijama nema ništa za tebe :P
User avatar
SEVERUS
Posts: 43
Joined: Fri Jan 25, 2008 10:29 am

Hehehe
Ma ne,bayan je u pitanju,imash ih samo u Nishu i Kragujevcu :D
Vivian
Posts: 19
Joined: Wed Dec 31, 2008 10:12 pm

Bok :)
Evo, prvo bih svima zaželjela sve najbolje u novoj 2009. ;)
Slučajno sam naišla na knjigu sjenki na netu i odlučila se pridružiti forumu jer me magija već duže vrijeme privlači i htjela bih za početak saznati što više o svemu jer nemam baš nekog iskustva...
Nadam se da nisam ovaj forum krivo procijenila i da ću naći odgovore na mnoga pitanja vezana uz magiju i vještičarstvo :mrgreen: 8-)
Post Reply