Dobrodošlica!

Arrah
Posts: 1
Joined: Tue Dec 02, 2008 1:52 pm
Location: požega

evo.,da se javim samo.,,- .,., nova sam na forumu..,i..
to bi bilo to.,.,- :mrgreen:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Zdravo!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dobrodošao.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Estarioll
Posts: 22
Joined: Sat Nov 29, 2008 12:43 pm
Location: Zagreb

evo da se i ja javim... nisam najčešće po netu i nov sam ovdje.
imam 25 godina, iz zg, interesirala me magija i stvari s druge strane dogmi i religija praktički od kad znam za sebe.
nisam se doduše bavio s puno stvari, više zato što nisam imao ni sa kim prodiskutirati o tome.
doduše dosta dugo sam proučavao i fascinirali su me kristali i njih imam poprilično kod kuće, samo se više ne brinem o njima i ne koristim ih tako redovito kao prije :(
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Estarioll wrote:evo da se i ja javim... nisam najčešće po netu i nov sam ovdje.
imam 25 godina, iz zg, interesirala me magija i stvari s druge strane dogmi i religija praktički od kad znam za sebe.
nisam se doduše bavio s puno stvari, više zato što nisam imao ni sa kim prodiskutirati o tome.
doduše dosta dugo sam proučavao i fascinirali su me kristali i njih imam poprilično kod kuće, samo se više ne brinem o njima i ne koristim ih tako redovito kao prije :(
Dobrodošao nam, mislim da ćeš ovdje steći puno poznanstva i moći puno diskutirati o raznim temama s našeg foruma. A uostalom na forumu je smješten i chat koji će poslužiti.
Sviđa mi se avatar. Osvježavajuće.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Estarioll
Posts: 22
Joined: Sat Nov 29, 2008 12:43 pm
Location: Zagreb

hvala :)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dobrodošao!
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
mary
Posts: 1
Joined: Fri Dec 05, 2008 1:09 pm
Location: BiH

Nova sam na forumu, pa kontam red bi bio da se javim...
Prije par dana sam naišla na ovaj site, i moram priznati da sam zbilja pozitivno iznenađena.
Oduvijek me zanimala parapsihologija i slični sadržaji,međutim, nisam baš često susretala ljude sličnih interesa. Budući da mi je sama ideja wiccae relativno nov i nepoznat koncept nadam se da ću ovdje uspjeti pronaći željene odgovore i smjernice za izučavanje i prakticiranje wiccae...
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

evo ja ču ti dati savjet pročitaj Raymonda Bucklanda Vještičje umjeće ta knjiga će ti puno pomoči oko smjernica za daljni rad ali pročitaj je od slova do slova a nemoj ono nezanimljivo preskakat jer vjeruj mi često je ono najdosadnije najbitnije.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
User avatar
nera
Posts: 2
Joined: Thu Jan 10, 2008 9:21 pm

Da se i ja prvi puta javim, ja sam Nera :D
Htjela bih nadodati malo muzike
<object width="425" height="344"><param ... ></object>
:D
:D
pozdrav
Post Reply