Osobna Iskustva

little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

q.lax wrote:a da ti jednostavno napucaš dečka riješiš se problema i počneš baviti nečim ozbiljnijim :lol:
snaga magije je velika ali ne veča od volje čovjeka koji želi promjeniti svoju sudbinu.ne gle stvarno moj ti je savjet da nađeš spell za skidanje uroka ili ti kletvi ili nađi reflection spell malo ga pouči neka to nabaci na sebe i to ti je to ako nemoš nač spellove samo napiši ja ti ih pošaljem. ako si dovoljno dugo viježbala i dovoljno pročitala dijelovat će jer u znaju je moč. :ugeek:
:lol: joj,uspeo si da me nasmejes.... :lol: ma ne mogu da ga ostavim,dugo,dugo smo mi zajedno,toliko toga je iza nas..
Vezbala sam dosta,ali mrzim da radim spellove na njemu,nikad to nisam isprobavala do skoro kad sam pokusala da skinem to sa njega...
Ipak ti meni posalji,pa cu ja jos malo da proucavam dok ne dodjem do nekog resenja... Hvala ti.. ;)
Hvala vam svima... ;)
Heart broken beyond repair.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

Reflection Spell



This calls for casting a circle because you are using your subconscious mind, and not your conscious mind. Use a round, blessed mirror. Light Patchouli incense. Smear a light coating of allspice around the outer Circle, starting at the top, going in counter clockwise position. Chant:

Bind this (man/woman) I name ________
Bind him/her from our home and life.
Give us peace, remove the strife.
Let their will be free, as long as he/she stays away from me.
Protect our family from this day forth,
Allow _______ to never darken our door.
Reflect back now and please be Quick.
Keep him/her away, if _______ breaks the spell.
Make him/her hear well,
If _____ Comes back here
Make _____ become violently ill.
As I have Willed, So it shall be.

Thank all Elements for attending the right. Close Circle.

evo ovo ti je reflection spell nisam preveo još, taj mi je ne redu kasnije zato jer imam još neke za prevesti, koristi ga ako znaš ime osobe koja je proklele tvog dragog ako ne znaš javi mi se pa ćemo nači nešto drugo. Ako te muči prijevod i za to sam tu.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

jao sad znam da te mucim i izvini zbog toga,ali nemam pojma ko je ta osoba... :) :cry: napisala sam tamo na pocetku da je to neka osoba koja je vec sada medju mrtvima,ali to prokletstvo je tek sad njega stiglo,kao poslednjeg clana porodice...
I hvala ti puno...i ako ti ista zatreba tu sam... ;)
Heart broken beyond repair.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

nema problema sada sam ternutačno zauzet sa obavljanjem nekih stvari ali čim nešto nađem javit ću ti se
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
little_witch
Posts: 15
Joined: Thu Sep 11, 2008 3:19 pm

q.lax wrote:nema problema sada sam ternutačno zauzet sa obavljanjem nekih stvari ali čim nešto nađem javit ću ti se
vazi,hvala ti puno.... ;)
Heart broken beyond repair.
tinaa21
Posts: 1
Joined: Mon Mar 16, 2009 7:43 pm

q.lax wrote:Evo Marijane moje mišljnnje je ovakvo iako nebih dao ruku u vatru za to ali pokušaj se još više informirati moslim da se radi o voo-doo-u prema mojim iskustvima rekao bi da je to to za to jer si napisao da se radi o danima utorku i petku, moja djevojka je s roditeljim živjela u kuči koju je gradio njen djed i tokom gradne jedna žena koja je živjela u blizini prema riječima jedne vidovnjakinje bacila je nešto u temelje i zaista u toj kuči i obitelji koja je tamo živjela nije bilo mira isključivo sub. i ned. kada su svi bili na okupu.financije i planovi su išli na dolje,svi su imali nočne more i tako dok se nisu odselili.sada tamo živi nj.ujak koji se rasto od žene,tinejđerica im zatrudnila i spali su na prosjački štap.moguče da je netko bacio urok na tebe,tvoju ženu ili ti na oca ili majku i to jako teški urok.probaj zatražiti pomoč od nekog ko ima iskustva sa skidanjem uroka jer ovo može dovest i do smrti. Ali pazi da ta osoba bude vjerodostojana zato kaj ima puno samozvanih vidovnjaka i viještica koji će ti uzet lovu a neče nikaj napravit.
Jer mislim da če ti ustvari najviše pomoči osoba koja te niti neče tražit novac nego ponoći badava. I posljednji savjet riješi se svih privjesaka nakita ili drugih stvari koje si dobio na čudni način ili dobio od osoba koje te baš neobožavaju. osim srebra jer se na srebro nemože bacati urok. I u prostoriji u kojoj imaš najviše problema pokušaj nabaviti veliko ogledalo. ovo sam ti napisao iz mijoh iskustava. ako odlučiš pokušati molim te javi mi jer to nije sve kaj znam možda ti mogu pomoči još nekako ako to ne upali.
uglavnom provjeri voo-doo.
Post Reply