Otvaranje i zatvaranje magičnog kruga

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Good point. Čim je "eko" nešto se zaziva. Evo mog, sad ga smišljam ;) :

Siđite,
o dođite
jake sile!
Otjerajte duhove zle!
Tjerajte ih sada,
negativna energija propada!
Mene čuvajte,
moj krug očistite,
poslije sa mnom slavite!

Btw, ovo je jedan OGROMAN dežavu i nekak se divno osjećam. Sve mi je ovo poznato. Otvaram novi topic.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja sam više bazirana na elemente stoga ja kad otvaram i zatvaram krug prizivam stražare Istoka, Sjevera, Zapada i Juga. Točno tim redom. A onda iza toga je priziv Božice.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Vannda
Posts: 10
Joined: Mon Dec 10, 2007 7:14 pm

Ja ovako otvaram krug-da me ubijete ne sjecam se odakle mi to!!!
Zamisljam da se oko mene i mog oltara stvara krug zelene svjetlosti u smjeru kazaljke u satu tri puta...u suprotnom smjeru ga zatvaram...i to je to
I'm bossy,I'm the bitch you love to hate !!!
User avatar
iva_556
Posts: 3
Joined: Tue Jan 08, 2008 10:43 pm

:?:
meni nije bas jasno to otvaranje i zatvaranje kruga. :oops:
da li je postupak skroz opisan u http://www.knjigasjenki pod naslovom Cjelovit postupak otvaranja i zatvaranja kruga i ustroj rituala
ili se jos mora nes raditi? kad sam citala taj cjeloviti opis za otvaranje i zatvaranje magicnog kruga sve mi je bilo jasno, ali onda sam otvorila post gdje je opisano samo otvaranje kruga (na istoj int. stranici) i to nije bilo isto kao ono prethodno... da li je svejedno kako otvaram magicni krug?
molim vas, pomozite!
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ja sam pravilno otvaranje uvježbavala dugo vremena - sigurno godinu dana... Počni sa spiralnim plesom pdf verzijom koje ima na netu. Tamo su vježbice vizualizacije koje će ti pojasnit osnovu. Onda počni sa elementima: http://www.knjigasjenki.com/?cat=4
Radi sa svakim meditaciju jednom dnevno tjedan dana, pa prijeđi na drugi.
Zatim vježbaj uzemljenje:
http://www.knjigasjenki.com/?p=4 istodobno sa vizualizacijom kruga.
Cijeli postupak nisam stavila, jer sam se ja zaletavala prije dosta vremena i loše ispalo... Tu je još masa stvari od ritualne kupke, posvete prostora, slaganja oltara - što je neizostavni a skupi dio... Tu su i prizivi koje u početku nitko ne bi trebao raditi sam... Naoružaj se literaturom i počni od gore navedenih stvari u kojima ne možeš pogriješiti.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Išla ja raditi naravno prema ovom forumu magični krug, otvaranje i zatvaranje, i super kaj je sve stvarno opisano, ugl. čak konačno imah sve, i incens i sve.....i radim ja i sve ok, i tada kak sam imala papir ispod svijeće (radih to u svojoj sobi i na tepihu) i, ne pitajte kako, zapalio mi se papir koji je ugl. pao na tepih i počeo goriti i tepih naravno također i ja "pametna" počela s rukom gasiti tu vatru (inače, jednoj mojoj frendici se zapalio tepih malo) i ugl. ajd' jedva zgasih i dovršim to do kraja (kaje ziher je ziher) i izgleda kao da nikada nitko nije tamo ništa palio,a nisam se ni skurila, čak ni nokti (koi mi se uvijek skure malo kad nešt' palim...)
Ajd' bar neam požar ak' ništa drugo.....inače kak znam da je spell uspio?
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
q.lax
Posts: 42
Joined: Mon Nov 17, 2008 8:26 pm
Location: Velika Trnovitica (prdovitica)
Contact:

e ovako da vas ispravim eko eko u točnom prijevodu znači bok bok i stoga vas molim uzmite riječnik latinskog i potrudite se prevesti jer ja se trudim. posudite divkovićev riječnik.
SNAGA MAGIJE KOJA SE PRAVILNO KORISTI MOŽE BITI VELIKA ALI NE I VEĆA OD ČOVJEKOVE ŽELJA DA PROMJENI VLASTITU SUDBINU
Dency
Posts: 2
Joined: Tue May 12, 2009 8:27 pm

Koliko otprilike vremena treba da prođe i koliko znanja treba da se ima da bi bio spreman da prvi put otvoriš krug?
Post Reply