Vaš odnos s drugim znakovima

Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Baphomet wrote:Lavice i Škorpije, ali ne mislim samo na znak već i na ASC i Mjesec.

Nevjerojatna stvar, djeluju na mene kao magnet. Kad god mi se neka ženska osoba sviđa ima 100% nešto od Lava ili Škorpije. Užas :D
Ti čini se dobro funkcioniraš sa znakovima od kojih neki bježe glavom bez obzira. :D
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Dunja wrote:Ti čini se dobro funkcioniraš sa znakovima od kojih neki bježe glavom bez obzira. :D
Da, čudno je to....baš mi je ugodno sa njima 8-)
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Ne znam što ljudi imaju protiv nekih znakova. Čini mi se da su u pitanju stereotipi, pa niti jedan horoskopski znak nije bez mana. Obrana baš i ne stoji ali ako netko može bolje. :D
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja nemam apsolutno nista protiv ikojeg znaka. Oko mene je šarolikost znakova ... i ne bi mogla vjeorvati kako se svi skupa slažemo ...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

ja si pomoć ne mogu, al ovnovi i ja- grrrrr.... nikako.. ne znam u čem je problem, onako kad se s nekim na prvu loptu ne složim i iskre frcaju, obično pitam- a kaj si ti ovan? A tek muške ribe, aaaaaah..
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Bastet wrote:ja si pomoć ne mogu, al ovnovi i ja- grrrrr.... nikako.. ne znam u čem je problem
pa u njima.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
Bastet
Posts: 61
Joined: Tue Dec 04, 2007 10:38 pm

Gost wrote:
Bastet wrote:ja si pomoć ne mogu, al ovnovi i ja- grrrrr.... nikako.. ne znam u čem je problem
pa u njima.
hehe..naravno, pa nije valjda u meni, ne? :D
Ut sementem feceris, ita metes.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Hehehe!
Dobro receno!
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
naldor
Posts: 7
Joined: Fri Mar 28, 2008 3:10 pm
Location: Orahovica
Contact:

ja sam skorpija... znak suprotnog spola s kojim se najbolje slazem je bik :D a sto se tice prijateljstva najbolje se slazem sa strijlcima....
User avatar
Lilith
Posts: 7
Joined: Fri Dec 28, 2007 3:38 pm
Location: Tamna strana meseca

Ja sam u horoskopu lav/skorpija.Poprilicno teska i neharmonicna kombinacija.najbolje se slazem sa blizancima i redovno se zatreskam u nekog blizanca.
Sa Skorpijama takodje,a recimo sa Bikovima,Ribama i Ovnovima ne mogu nikako naci zajednicki jezik.
Post Reply