Snovi i tumačenje snova

User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

uglavnom, bolje da takvi sni ostanu samo u snu ;) ;)
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

carolina wrote:uglavnom, bolje da takvi sni ostanu samo u snu ;) ;)

tru tru
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

sto znaci kada istodobno idem i na sprovod i u svatove?
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

sanjala sam da sam u nekoj sumi s jos nekim ljudima i oni su zapalili vatru i ja sam im pokusavala reci da ce nastati pozar,i je nastao je pozar ..
i ja sam trcala kroz tu sumu bio je mrkli mrak - nisam nista vidila ali nije bilo na to dijelu vise drveca tako da me nije bilo strah da cu se zabiti u drvo nego je pod - zemlja bila prekrivena liscem i tako sam izasla iz sume i dosla u neku ulicu i tamo sam vidila svoju kucu kako malo gori (znala sam da je to moja kuca ali nikad takvu kucu nisam vidjela - niti je slicna mojoj) povikala sam "dida!"
ali dida kao moj muz, ja sam bila neka baka i utrcala u kuci gasila mali pozar koji se vratio par puta i tamo su bili moja 2 sina (ja nemam sinove niti muza imam 21 god)
kuca je bila trosna,i nakon pozara dosla je neka zena provjeriti situaciju
moji sinovi su malim djelom isto bili krivi za pozar i sada nakon toga su se odlucili promijenit i postat bolji i pristojniji i odlucili su kucu sredit obnovit - okrecit.. i ja sam im rekla da im dajem tu neku prostoriju za njihovu dnevnu sobu a meni samo da naprave kuhinju.
tocno znam kako kuca izgleda i gdje sto stoji, a nisam nista slicno vidila in real life pa da mogu povezat..
"..too weird to live, too rare to die.."
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Sanjaš li često takve snove, intenzivne?
User avatar
carolina
Posts: 62
Joined: Sat Feb 09, 2008 1:19 pm

ja sam neki dan sanjala neboder, ogroman, sav u staklu
u nekoj širokoj ulici, stajala je samo ta zgrada.
s tim si ne znam nista objasniti, nikakvih
detalja uz to nije bilo, samo je neka nepoznata
žena (više kao sjena) prošla pokraj mene
..kakvo bi za to bilo objašnjenje :?
User avatar
Lorelei
Posts: 12
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:39 am
Location: Split

Ja često sanjam snove u kojima zapravo djelujem na ljude.sinoć mi je na pamet pao jedan momak kojeg znam iz viđenja.i noćas sam ga sanjala,san je bio intenzivan.danas sam ga srela i primjetila da me momak promatra,doslovce je buljio u mene s nekim zbunjenim pogledom.nakon nekih 5 min. momak je prošao kraj mene,zaustavia se na sec. pogledao me,i produžia.tek sam nakon pola sata shvatila o čemu se tu radi.bar je to moje mišljenje,iako nije prvi put da mi se nešto takvo dogodilo. :? molim ostala stručna mišljenja
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

Dunja wrote:Sanjaš li često takve snove, intenzivne?
uglavnom da
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

carolina wrote:ja sam neki dan sanjala neboder, ogroman, sav u staklu
u nekoj širokoj ulici, stajala je samo ta zgrada.
s tim si ne znam nista objasniti, nikakvih
detalja uz to nije bilo, samo je neka nepoznata
žena (više kao sjena) prošla pokraj mene
..kakvo bi za to bilo objašnjenje :?

da li se osijecas nekako zapostavljeno ili da te neka osoba zanemaruje?
ne znam zapravo zasto mi je taj tvoj san dao takav dojam :roll:
"..too weird to live, too rare to die.."
User avatar
v_nbls
Posts: 100
Joined: Mon Nov 12, 2007 11:52 pm

Lorelei wrote:Ja često sanjam snove u kojima zapravo djelujem na ljude.sinoć mi je na pamet pao jedan momak kojeg znam iz viđenja.i noćas sam ga sanjala,san je bio intenzivan.danas sam ga srela i primjetila da me momak promatra,doslovce je buljio u mene s nekim zbunjenim pogledom.nakon nekih 5 min. momak je prošao kraj mene,zaustavia se na sec. pogledao me,i produžia.tek sam nakon pola sata shvatila o čemu se tu radi.bar je to moje mišljenje,iako nije prvi put da mi se nešto takvo dogodilo. :? molim ostala stručna mišljenja

ja inace kada sanjam nekoga koga nisam dugo vidjela - vidim taj dan
ali nista tako
nezna:
"..too weird to live, too rare to die.."
Post Reply