Dobrodošlica!

User avatar
Koltai
Posts: 20
Joined: Mon Feb 11, 2008 1:07 am
Location: Zagreb
Contact:

Pozdrav svima

evo, jucer sam naisao na ovaj forum i drago mi je da sam se prijavio kao clan. Magija mi je interesantna, a s obzirom da sam reikist i tm-ovac te se bavim raznolikim alternativnim metodama, kao i interesom u razvoj sestog cula te raznolikih apekata istog, osjecam da cu se ovdje ugodno osjecati i nesto nauciti

Imam vrlo snazan energetski potencijal pa me magija samim time jako privlaci, ali pozitivna a ne negativna
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dobrodošao! Radujem se budućim ugodnim postovima :)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Malo kasnim, ali bitna je namjera. Dobrodošao. ;)
User avatar
Intronis
Posts: 12
Joined: Sun Feb 17, 2008 10:15 pm
Location: Osijek

bok! evo ja jucer naisla sasvim slucajno na ovaj sajt i mogu vam rec da sam se jako iznenadila! nisam dosad vjerovala u magiju no sad mi je stvarno doslo da se zapitam..mozda stvarno postoji.magija me oduvjek privlacila..dobro, ne mogu reci magija..(jer sam oduvjek mislila da ne postoji :roll: )nego sve to misticno, paranormalno..ljudi ja sam sad totalno zbunjena jer ne znam vise sta da mislim! pa jel bi mi mogao netko malo pojasniti nekako teoretski..ili ako se netko osjecao kao ja sad (totalno zbunjeno)?? na magiju sam gledala skroz skepticno. i uglavnom prvo gledam dokaze pa onda tek povjerujem. jel postoje nekakvi jednostavni rituli na kojima bih se mogla sama uvjeriti u njeno postojanje?? ovaj sajt mi djeluje jako opsiran i ne znam odakle bi trebala poceti citati kao pocetnik??? joj puna sam pitanja :roll: ali imam osjecaj kao da sam otkrila toplu vodu.. :lol: tj. nesto sto se vec dugo zna a ja tek sad saznala :roll: :oops:
kao sto sam rekla, nisam vjerovala u magiju i njeno "nepostojanje" nisam dovodila u pitanje.
IAKO, vrlo cesto mi se događalo (i sad mi se cesto događa) da kao "predvidim" neke situacije..ok, krivo sam se izrazila, ali evo recimo..ja pomislim na neku osobu i ta osoba me tren poslije nazove na telefon..ili..vrlo, vrlo cesto mi se dogodi da prije nego netko prozove moje ime dobijem intenzivan osjecaj da ce bas mene prozvati. jednostavno znam!..isto tako mi se prije cesto događalo da prije nego sretnem jednu osobu (s kojom sam bila vrlo bliska i puno mi je znacila) razmisljam o njoj..i nakon par sati ju sretnem.
to sam sve sama sebi objasnjavala pukom slucajnoscu, no kada je postalo tako ucestalo (pogotovo ono sa prozivanjem mog imena) nisam vise mogla misliti da je slucajnost, pa sam si rekla da imam jaku intuiciju ili da je to telepatija koja ponekad tako "proradi". jeli to neka vrsta magije ili???
također ne mogu zanemariti jedan događaj. jedna osoba je gledala u karte za mene i rekla bas ono sto sam osjecala i o cem sam uglavnom razmisljala u tom razdolju. to nikako nije mogla znati. ja sam ostala stvarno zatecena...
malo sam se previse raspisala..ali stvarno mi se vrti dosta pitanja u glavi..pa ako mi netko moze pomoci to sve razumjeti bila bih vrlo zahvalna!
pozdrav ekipa, super ste! ;)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dobrodošla!

A što se tiče pomoći, samo pitaj. Već će netko znat odgovor :D
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Just_Crazy
Posts: 13
Joined: Thu Feb 21, 2008 10:25 am

Pozdrav svima :D

Pre nekog vremena sam naletila na ovaj forum i blogic "knjiga sjenki", ali tek sad sam nasla vremena da se registriram. Ja sam nova u svemu ovome, ne znam skoro nista o magiji :oops: Ali zelim da naucim, sve mi se ovo dojmi kao jako interesantno, a i jednostavno verujem da su ovakve stvari moguce. I forum,a i blog vam je odlican, pogotovu za novake sve je detaljno objasnjeno :mrgreen:
Super ste ukratko :D
User avatar
Annabel Lee
Posts: 126
Joined: Thu Feb 21, 2008 8:44 pm
Location: Zagreb
Contact:

Bok! Odlučih se i ja registrirati na ovaj forum... xd!
Naime, nisam ja vjerovala u magiju, točnije o njoj baš i ne znam mnogo, ali nije moguće poništiti postojanje nečega samo zato što to još nismo upoznali....
Točnije, osim zbog vjere, vjerojatnije je da ljudi, pa recimo, zbog straha poništavaju magiju kao takvu. Ako magija ne postoji zašto je postojala inkvizicija? Mislim, ja ne bih palila vještice u koje ne vjerujem, jer one ne postoje....
Na moru sam s prijateljicom upoznala jednog dečka koji se bavi tim stvarima i ima knjige o magiji, neke spellove, pa me počelo zanimati sve to. Naišla sam na stranicu spells and magic i prijateljica me nagovara da probamo neki spell bijele magije sa svijećama, no ja bih se prije radije informirala, .....a kaj ćeš, plašljiva sam! ;)

usput, imam 16. godina, ma zapravo nisam ja baš pretjerano zanimljiva osoba za predstavljanje.....stoga......bye! ;)
Ružno je lijepo, a lijepo je ružno; lebdimo kroz maglu i uzdušje kužno.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dobrodosla.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Dobrodošla. Nadam se da ćeš naći ono što tražiš. :) ;)
User avatar
Lorelei
Posts: 12
Joined: Sun Mar 02, 2008 12:39 am
Location: Split

Bok,ja sam Lorelei,početnica iz Splita,"vještice" u sebi sam postala odavno svjesna samo nisam nailazila na ljude uz koje mogu nešto i naučiti.i tako sam vas otkrila,čitala neko vrijeme i odvažila se registrirati jer magija je zapravo ono što me istinski zanima i u teoriji i praksi, i vjerujem da ću od vas podosta naučiti. :D
Post Reply