Otkrivanje podzemnih voda_visak, rašlje

Aromaterapija, akupunktura, radiostezija, bioenergija
Post Reply
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Kako otkriti dal je neko zemljište pogodno za gradnju kuće?
Pomislila sam na rašlje...Ima li tko iskustva s time? Ili se to može odraditi i s viskom? I što točno može negativno utjecati na stanovnike? Podzemne vode? Ili ima još nešto? Poznato mi da neke kuće jednostavno imaju lošu karmu...Sad, kako provjeriti dal je ok negdje se skrasiti?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
gofer
Posts: 11
Joined: Thu Jan 17, 2008 10:48 pm

Pa...viskom se može, naravno. Vjerojatno mlatim praznu slamu i previše puta bilo je rečeno, no: osim podzemnih voda i lažnih tokova, može biti zračenje dalekovoda i sl, štetnih Hartmannovih, Curryjevih čvorova...
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Hartmannovih, Curryjevih čvorova...? Objasniš molim te?
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
gofer
Posts: 11
Joined: Thu Jan 17, 2008 10:48 pm

Pa, Hartmannov čvor je mjesto gdje se križaju magnetski meridijani (sjever-jug) i paralele (istok-zapad). Inače je razmak između meridijana 2,5m, a između paralela 2m. Ako osoba duže spava na mjestu gdje je Hartmannov čvor može imati ozbiljnije komplikacije. Ja sam kao dijete bio žrtva jednog, a iako je djeci prirodno da bježe od takvih vrsta zračenja, nisam imao kuda bježati iz malenog krevetca :| .

Curryjev čvor je praktički isto, no sada kod sebe nemam nikakav izvor podataka pa ne mogu napisati kolika je međusobna udaljenost tamo... Mislim da je 1,9m...
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ovdje se može napraviti pregled stana/kuće i na daljinu.

http://bioenergija.averi.hr/pregled_stana.htm
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Jap, isprinta tlocrt i ajmo viskom. Sad moje veličanstvo pokušava nabavit visak visak, a ne ogromnu iglu za to.

Meni je glava na području zračenja podzemnih voda, sva mjesta u stanu koja koristim su pod tim zračenjem. Niš mi nije (osim glavobolja).

Susjed ispod nas je taj čarobnjak koji čarobira s rašljama pa po cijelom stanu ima slamu. Ma da ne bi ja to radio (stavio slamu po cijelom stanu). :roll:
CousinDeth
Posts: 54
Joined: Thu Dec 20, 2007 10:36 am
Location: Rijeka, HR
Contact:

Ti čvorovi nisu toliko realna stvar koliko se čini. Oni su u teoriji valovi koji iz zemlje, kroz stijene zemljine kore, dolaze do površine. Onda neki alternativci tvrde da ih se pravilno postavljenim kamenjem, ili slamom kao što je Eagles napisao, može potpuno deaktivirati. To ne drži vodu jer, ako su dovoljno jaki da prođu kroz slojeve stijena, malo slame im neće ništa napraviti.

Mada ne odbacujem u potpunosti utjecaj zemljinih magnetskih zračenja na ljude, dobar dio toga je jednostavno ufuravanje.
Post Reply