Snovi i tumačenje snova

Post Reply
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

nadala sam se nekom ozbiljnijem pristupu...ni ja ne razumijem zasto bi gost imao veze s tim :|
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

angelspring wrote:nadala sam se nekom ozbiljnijem pristupu...ni ja ne razumijem zasto bi gost imao veze s tim :|
Ne znam Anđi, što bi mogao san govoriti.
Često kada se ženama dešava promjena u hormonalnom ciklusu (promjena ne mora biti negativna), mogu imati takve snove. No to je samo jedna mogućnost.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Na snove puno toga utječe. U snovima možeš vidjeti i ono što želiš i ono što te zabrinjava, i naravno ono podsvjesno. Na pp mi točno napiši pa ću potražit u knjizi.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Gost wrote:
angelspring wrote:nadala sam se nekom ozbiljnijem pristupu...ni ja ne razumijem zasto bi gost imao veze s tim :|
Ne znam Anđi, što bi mogao san govoriti.
Često kada se ženama dešava promjena u hormonalnom ciklusu (promjena ne mora biti negativna), mogu imati takve snove. No to je samo jedna mogućnost.
hmmm moguce...zapravo, nadam se da je samo to :|
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Ja sam već par puta sanjala da me naganja vukodlak i svaki puta mi je sve bliže i bliže. No ipak mislim da to nije bio san jer je sve izgledalo tako stvarno, a taj stvor je bio toliko gadan da se na sam spomen vuk naježim ko jež. U sanjarici koju imam nema tog pojma i ne znam kako protumačiti njegove napade. Imala sam frendicu koja se isto tako zanimala za okultno, čak više nego ja, i opisala sam joj ga, na što mi je ona sama priznala kako oni postoje i da upravo izgleda onako kako sam ga opisala. Od tada me još više strah.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Joj marty, there is no such thing.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Krasno, ja uvijek imam spooky dreams, mislim da ih ni Nostradamus ne bi mogao protumačiti.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Stavi pod krevet posudu soli, ružmarin ili lan.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

emina wrote:Stavi pod krevet posudu soli, ružmarin ili lan.
I šta će biti?
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

emina wrote:Stavi pod krevet posudu soli, ružmarin ili lan.
Ništa od toga neće pomoći ako ima poremećenu seksualnost.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
Post Reply