Sestre Fox

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Sad ozbiljno LooNa... Rađe koristi neko sredstvo divinacije (tarot, rune, kuglu)... Nisi svjesna što se može dogoditi.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

emina wrote:Sad ozbiljno LooNa... Rađe koristi neko sredstvo divinacije (tarot, rune, kuglu)... Nisi svjesna što se može dogoditi.
Pa reci joj ti ako ona nije svjesna
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Ja znam samo da su prizvavale duha čovjeka koji je ubijen u kući gdje su ga prizvale i da je on reko da će biti kažnjeni one su mislile da je to šala ali su ipak skužili da nije pa su ga upitali zašto je ljut one su rekle da je ubijen u ovoj kući i ponovio je da će biti kažnjeni i kada su mu htjele postaviti sljedeće pitanje veza se prekinula.Od tada se događaju čudne stvari i nakon tjedan dana mislim nestale su bez traga. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :o :shock: :? :cry:
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

Adonis wrote:Ja znam samo da su prizvavale duha čovjeka koji je ubijen u kući gdje su ga prizvale i da je on reko da će biti kažnjeni one su mislile da je to šala ali su ipak skužili da nije pa su ga upitali zašto je ljut one su rekle da je ubijen u ovoj kući i ponovio je da će biti kažnjeni i kada su mu htjele postaviti sljedeće pitanje veza se prekinula.Od tada se događaju čudne stvari i nakon tjedan dana mislim nestale su bez traga. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :o :shock: :? :cry:
Jel se ovo odnosi na SESTRE FOX????
Nije ti tačan izvor informacija.
Njihov život je završio bijedno. Opijale su se, ostale na stubu srama.
Inače je od njih tri najdulje živjela Lijah (76) dok su ove dvije umrle relativno mlade (54 ili tako nešto, mrzi me računati!). Ljudi su ih izbjegavali, tkao da im je bilo gore nego da su spaljene na lomači, poput pravih vještica u Salemu......
Tužan život, zanimljiva priča, osobe željne slave.....eh što su sve ljudi spremni učiniti...... :roll: :|
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Onda mora da je krivo
LooNa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:47 am

pa npr. zvala sam neke brojeve ali to nije istina oni samo imaju skupe tel. da zarade a nemaju pojma što će se dogoditi barem meni nisu ništa pogodili ili samo uvjek izabrala krivi broj :shock:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Slažem se da na tarot linijama rade neiskusni ljudi i da će 5 min mješati karte i onda propitkivati. Nekad sam radila na tarotu imala stalne klijente koji su bili vrlo zadovoljni, jer sam puno toga mogla vidjeti u kartama. No to često nije slučaj, ima malo onih koji doista mogu kvalitetno proricati, uglavnom amatera. No, s druge strane postoje i oni koji taj posao rade savršeno, poput jedne poznanice koja to radi više godina. Uz malo želje i truda i ti možeš usavršiti ovu tehniku, potrebno je samo vježbanje i vrijeme. Teško ćeš nabasati na neki broj gdje se čitanje kvalitetno napravi, stoga je možda bolje da nabaviš vlastiti špil.

Premjesti prijašnji post u tarot kategoriju.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

LooNa wrote:stvarno zvući zanimljivo i sad ko je znatiželjan kao ja ....
e sad što mislite dali je to toćno da duh kad ga dozovete zna toćne odovore na pitanja iz budučnosti i dali neko zna toćno kak se to radi možda je neko probao :lol:
Postoje nizi i visi duhovi. I jedni i drugi znaju sve o osobi koju prizivas, ali ako prilikom prizivanja ti dodu nizi, pazi sta radis,jer su to ono sto nazivaju "zli duhovi".

Kao sto sam vec rekla u topicu "Spiritizam", bavila sam se prije sa tim i znam kako to ide. Ne preporucam da to itko radi jer nema pametnijeg posla i ako nemate stalni kruzok (krug ljudi koji sudjeluju u prizivanju), jer ce vam se u suprotnom dogoditi nepozeljne stvari.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Jako dobar film. xDDDDD
Ima jedna slična priča o vilama,jako zanimljiva.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

1. Treba nabaviti pravi tarot
2. Tarot treba znat otvorit
3. Treba ga znat procitat
4. Treba zant šta ti se time htjelo reć
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply