SSOA

User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

...nije bas nesto tajno al nisam znala gdje da stavim link, voljela bi da malo proucite ove clanke ako imate volje i interesa ...
http://www.ascendpress.org/Articles.html
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ovaaaj.
Jel ti znaš da su pravi sjeverno-američki indijanci zabranili da se koriste njihove duhovne, kulturno i šamansko blago od strane bjelučga, koje o tome niti mogu niti išta znaju.
Posebice su te stvari proširili pripadnici plemena Lakota Siuxa, jer se u americi masovno neki sumnjivi new-age bjelci prozivaju za nekakve šamane ili pak upućenike u indijansku kulturu.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

Gost wrote:Ovaaaj.
Jel ti znaš da su pravi sjeverno-američki indijanci zabranili da se koriste njihove duhovne, kulturno i šamansko blago od strane bjelučga, koje o tome niti mogu niti išta znaju.
Posebice su te stvari proširili pripadnici plemena Lakota Siuxa, jer se u americi masovno neki sumnjivi new-age bjelci prozivaju za nekakve šamane ili pak upućenike u indijansku kulturu.
otkud ti to? ja nisam naisla na takvu informaciju ali da je i istinita nista cudno obizrom na to sta su im sve bjelci napravili...al postoji genetika u nama i neznas kud seze, mozda bas ima ljudi bijelih koji nose njihovu genetiku a znamo da dna cuva sve zapise svih predaka...pa zasto nebi bio recimo bijeli shaman - bijelac kojem se aktiviralo znanje crvenih predaka ?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

eh poznajem jednog s njihovom genetikom, duva travu ko lud i nikako da se napuši :mrgreen: :D
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

emina wrote:eh poznajem jednog s njihovom genetikom, duva travu ko lud i nikako da se napuši :mrgreen: :D
:lol: a cuj...

al bez zezancije pokusajte malo procitat ove poruke prirodnih kraljevstava, jako dobre stvari, meni osobno poruke delfina su najjace :)
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Pitanje New Age Ascension, se pokazao kao vrlo neprecizna i netočna stvar.
Još u doba 95' dok su po spiritwebu prašili Dijandra i ekipa s kanaliziranim porukama od sveg živog, a cijela hrvatska bila na dial-upu, nisam bio fasciniran dozom gluposti koji su plasirali.
Ako ćemo baš precizno, Alice Baily teozofkinja koja je bila duhovna majka svih new-age pokreta i po čijim metodama su prvi kanlizatori prenosili poruke, je potpuno krivo transmisirala već ionako polu-kvalitetne teozofske svinjarije, spekulativne indijske ezoterije.
Nadalje zanimljivo mi je kod tih ascendetičara kako su sve poruke Sanande, Sanat Kumare, Arkanađela Mihaela, Saint Germaina uzašlog majstora (jadni ljudi, a ta povijesna osoba je bila Mason i Rozenkrojcer) i mnogih drugih, zaparvo u biti potpuno iste. Dakle dolaze iz istog izvora, a totalno su carbon copy. Jednako kao što su poruke raznih vanzemaljskih dudeka također uniformirano iste. E sad, kada se tome pridoda da i samo malo duhovno obrazovan čovjek može shvatiti da su to takve gluposti koje ne bi ni pas s maslom pojeo, dolazimo do zanimljivog zaključka da je cijala stvar transmisirana kroz luciferov kanal.
Što je zaparvo i logično, budući da je prijenos tehnike sjena dan već u samom korijenu od Alice Baily.

Što se tiče dragih indjanera, evo ti jedan od mnogih linkova, da ne bi ispalo kako izmišljam stvari:
http://www.dlncoalition.org/dln_issues/ ... monies.htm
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

ok gost slazem se s tobom u vezi ovih kojekakvih kanaliziranja sto se tice sanande i ekipe, a da ne govorim o kasiopejcima i ostaloj vanzemaljskoj ekipi, mislim ima tu nesto al to nesto je samo jedan mali dio cjeline, no ovdje se kao sto nisi primjetio radi o povezivanju sa Srcem planete Zemlje ( a ne sa st Germainom, sanandom, krishnom itd..) odnosno o komunikaciji s njom kao zivim bicem jer ona i je planetarno zivo bice..kad bi procitao bar jedan clanak bilo bi ti mnogo jasnije zasto bas to kanaliziranje smatram jedinim ispravnim i kad bi proucio sajt shvatio bi da se ovdje ne radi o new age crap-u nego o jednom kompletnom sustavu stvaranja mape za uzdizanje, ali potpuno cu razumjeti ako ovo ne prihvatis i ako popljujes, mislim iskreno iznenadilo bi me da podrzis ove informacije...idem bas vidjet taj link sta si stavio, ne kazem da izmisljas stvari samo sam te pitala odakle ti zasto sto ja nikad nisam naisla na takvu informaciju pa da vidim o cemu se radi...
User avatar
angelspring
Posts: 271
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:12 am
Location: zadar
Contact:

pogledala sam text...i mislim ...slazem se, nek ljudi brane svoje autenticno i nek cuvaju cast svog autenticnog tradicionalnog znanja, sigurna sam da kad bi bjelac iskrenog srca, tragaoc za istinom dosao do njih da bi ga bez beda prihvatili da sudjeluje u nekom ritualu, ali isto tako trebaju se zastitit od kojekakvih likova s perjanicama koji prodaju muda pod bubrege i grabe pare za to...na taj nacin se obescascuje njihovo istinsko znanje i dovodi u pitanje mnogo tog...ovom izvanjskom opaskom ce se udaljit oni koji se trebaju udaljit...unutarnji vid ce otvorit vrata iskrenom i pravom tragaocu ciji dio puta je da sudjeluje s njima ritualno...
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Hm. Gledaj.
Nije meni uopće namjera nikoga i ništa pljuvati, to samo tako liči na van. Zaparvo sam izuzetno miroljubiva osoba, ali s čvrstim stavovima.
Ja samo želim reći da su indači zavrnuli pipu. Izbacili su iz svojih ceremonija bjelce. Samo preko ispravno sprovedenih ceremonija se moze povezati s White Buffalo i sličnim.
Mislim to srce planete zemlje. Znaš to mi liči tako nategnuto. A šta ja znam. Valjda neki još moraju sanjati i vjerovati da je svijet lijepo mjesto.
Možda nam baš takvi i trebaju.
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

Ne Gost, svijet nije nimalo lijepo mjesto samo što, na sreću, postoje ljudi koji bi ga takvim željeli stvoriti i koji se bore u tu svrhu na sve moguće i nemoguće načine. Pri tome susreću razne ljude( koji su ili jako povrijeđeni od strane nekog a nemaju svojstva vode pa udarci ostavljaju tragove u vidu cinizma, ograničenosti, ekstremnosti, netolerancije, sebičnosti, umišljenosti i da ne nabrajam...) i nije im lako ali koliko vidim još se drže i još ih ima. Da, znam, slijedi prića o šabloni, psihijatrima...
Post Reply