Spiritizam

User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Jedni pjevači metalike i pjevaju o vragu,a i prizivaju ga čuo sam.ZNAČI SOTONISTI.
GeraldBrousseau
Posts: 1
Joined: Sun Dec 09, 2007 8:02 pm

Ja sam na 3 godini učenja magije prizivao duhove sa prijateljima.Bili smo u sobi sami.Moj prijatelj je neš izgovarao.Nakon toga odjednom su se roletne digle prozor otvorio pa se zatvorio i roletne spustile.Pa je sve bilo par sekundi tiho i onda su se vrata odjednom otvorila i ponovo zatvorila.Tada smo osjetili duha.Govorio je ko me pozvao biti ćete kažnjeni,pitali smo ga zaš je ljut on je rekao da je ubijen u ovom stanu i rekao opet biti ćete kažnjeni kada smo ga htjeli opet pittati neš veza se prekinula.Svi smo se išli odma ispovjedili više nikada nismo prizivali duhove.
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

GeraldBrousseau wrote:Ja sam na 3 godini učenja magije prizivao duhove sa prijateljima.Bili smo u sobi sami.Moj prijatelj je neš izgovarao.Nakon toga odjednom su se roletne digle prozor otvorio pa se zatvorio i roletne spustile.Pa je sve bilo par sekundi tiho i onda su se vrata odjednom otvorila i ponovo zatvorila.Tada smo osjetili duha.Govorio je ko me pozvao biti ćete kažnjeni,pitali smo ga zaš je ljut on je rekao da je ubijen u ovom stanu i rekao opet biti ćete kažnjeni kada smo ga htjeli opet pittati neš veza se prekinula.Svi smo se išli odma ispovjedili više nikada nismo prizivali duhove.
Jesam li dobro shvatila...događaj se zbio nakon nešto manje od tri godine proučavanja magije? :shock: :? :shock:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Preporučila bih ti da se naoružaš knjigama i dobro istražiš što lucidni snovi jesu, vjerojatno pola toga što si čuo na tu temu nema veze s vezom.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Hm. Naime primjetio sam po raznim forumima da ima sve više ovakvih slučajeva kao azzmodon.
Cijela stvar je problematika u korijenu. Djeca se danas otvaraju kojekakvim silama već u 14-15 godini.
Rade razne rituale, čaranja, bajanja i slično. Imaju potpuno nerealno uspostavljene predstavke materije kojom se bave i onda se desi da otvore svoju svijest na određene procjepe astralne dimenzije, koja ima jako puno nivoa i svjetova, te se zblesiraju hipnotizirani samo jednom frakcijom suptilne realnosti.
To što se dešava azzmodonu je samo jedan mali fragment od ogromnog oceana mogućnosti i dešavanja u toj suptilnoj ravni.
Kakve sjene, duhovi, entiteti, demoni. Ako gajite strah prema njima, normalno da će vas mučiti. Ako ih nabijate nogom u dupe, odmah će nestati. Ako ih ladno ignorirate vi ćete njih prestrašiti više od bilo kojeg obreda za istjerivanje.
Ili kako bi to Eliphas Levi rekao, "Zlo nas napada kroz naše vlastito zlo."
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Gost wrote: "Zlo nas napada kroz naše vlastito zlo."
Dešava se kad je cijela situacija tolko komercijalizirana i od davnina zagađivana i deformirana. Mnoštvo informacija (najčešće pogrešnih) zbunjuje i pojedinac bez ispravnog vodstva ili grupe može se otvoriti djelovanju drugih sfera i uzrokovati razne deformacije. Opča neupučenost i poigravanje onim što se najčešće ne razumije. Mnoge grupe koje djeluju također isišu moć iz pojedinca koji ima potencijala i koriste ga kao alat za dostizanje nekih često sebičnih i koristoljubivih ciljeva.Također tu su i bajke i priče koje često od malih nogu prate i uprljavaju čovjekovu podsvijest, da ne govorim o zasljepljenosti vlastitim željama. Cijelo društvo juriša u zadovoljavanje želja i upliče se u neprekidivu mrežu depresije i očaja bez da se osvrne oko sebe i pogleda u istinske vrijednosti koje se lako prepoznaju, jer su nam rođenjem usađene. Da ne spominjem karmu koja ubrzo odradi svoje (smatram da je kriva pretpostavka da je posljedica isključivo negativna - osim što se tako najčešće odražava prema našim mjerilima), ona je više kao pročišćenje i nužan balans. Prije nego netko krene jurišem na prakticiranje bilo čega (iz tko zna kakvih bezveznih razloga), trebalo bi samo pogledati u sebe. Izrada zaštite (talismana i amuleta) prije svakog takvog skoka trebala bi biti osnova. Nikakav juriš i brzo prosvjetljenje (koje se nudi sa raznih izvora i putem raznih grupa) nije moguće, to je dugotrajni proces koji zahtjeva veliki napor i puno znanja. Prije svega razumjevanje, a tek onda djelovanje.

Levi je još rekao jednu zanimljivu stvar:
"Apsurdna podlost tiranije u antičkom svijetu ostavila nam je nasljeđe fantoma boga koji je besmislen i zao, koji će načiniti vječno čudo da bi primorao konačno biće da postoji kroz beskonačne patnje.
Pretpostavimo na trenutak da je jedan od nas bio sposoban stvoriti jednostavno biće i da mu je rekao, a da to biće nije bilo sposobno čuti: "Stvorenje moje, štuj me!" Jadni mali stvor trči okolo bez misli u svojoj glavi. Kada je njegov dan završio i kada umre, nekromant kaže čovjeku da je polaganjem kapljice krvi na njega sposoban uskrsnuti jednodnevno biće.
Čovjek se osjeća povrijeđeno - učinio bih isto da sam na njegovom mjestu. Ovdje je ponovno oživljeno biće. Što će čovjek učiniti? ...
Vidjevši da biće u svom bivšem životu nije imalo pameti da ga obožava, upalit će groznu posudu za žeravicu i baciti biće u nju, žaleći jedino što nema moć čudom očuvati njegov život usred plamena tako da gori vječno. Svi ćemo vjerojatno reći da se nigdje ne može pronaći takav podlac ili zao čovjek... takav čovjek ne postoji, uvjeren sam; alipostoji u vašoj mašti netko najokrutniji i najpodliji.
...melem za rane čovječanstva otrovat će ga, a ne izlječiti. Duše će postati surove, a svijest zatomljena. Propaganda u ime takvoga može se nazvati zlim magnetizmom.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Adonis wrote:Jedni pjevači metalike i pjevaju o vragu,a i prizivaju ga čuo sam.ZNAČI SOTONISTI.

Molim te, reci koji su to?
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
willow
Posts: 68
Joined: Thu Nov 01, 2007 12:32 pm
Location: Zagreb

Gost wrote:Hm. Naime primjetio sam po raznim forumima da ima sve više ovakvih slučajeva kao azzmodon.
Cijela stvar je problematika u korijenu. Djeca se danas otvaraju kojekakvim silama već u 14-15 godini.
Rade razne rituale, čaranja, bajanja i slično. Imaju potpuno nerealno uspostavljene predstavke materije kojom se bave i onda se desi da otvore svoju svijest na određene procjepe astralne dimenzije, koja ima jako puno nivoa i svjetova, te se zblesiraju hipnotizirani samo jednom frakcijom suptilne realnosti.
To što se dešava azzmodonu je samo jedan mali fragment od ogromnog oceana mogućnosti i dešavanja u toj suptilnoj ravni.
Kakve sjene, duhovi, entiteti, demoni. Ako gajite strah prema njima, normalno da će vas mučiti. Ako ih nabijate nogom u dupe, odmah će nestati. Ako ih ladno ignorirate vi ćete njih prestrašiti više od bilo kojeg obreda za istjerivanje.
Ili kako bi to Eliphas Levi rekao, "Zlo nas napada kroz naše vlastito zlo."
Čitam temu jovo-nanovo po tisućiti put svaki post i ne mogu otkriti kaj je to Azmoddon napravil? Radi li se opće o njemu? Ajde me uputi, prosvijetli ili kako god to želiš nazvati. Di je taj post, tema, forum, trač... na osnovu kojeg si napisao ovo gore? Zahvaljujem. :?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

azmodon briše postavljene postove ne znam iz kojeg razloga, pokušat ću vratit ako postoji mogućnost... da vas ne zbunjuje..
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Naišao sam na postupak prizivanja evo ga NE ODGOVARAM ZA POSLJEDICE I BOLJE IH EN PRIZIVAJTE.

Pribor:jedna manja staklena casa(moze ona za rakiju), 42 para papira(dimenzija oko 1x1cm);
Postupak rada:na 30 papirica ispisite sva slova abecede ili azbuke(na svaki po jedno)i poslazite ih u zatvoreni krug na ravnu i glatku povrsinu;na 10 papirica napisite 10 brojeva(od 0 do 9) i poslazite ih u obliku dva polukruga(moze i otvoreni krug) unutar onih slova;na preostala dva papirica napisite "DA" i "NE" i postavite ih jedan pored drugog(da se ne dodiruju) unutar brojeva i slova;u centar stavite gore navedenu casu i zurka moze da pocne...Okrenite casu i stavite kaziprst jedne ruke na dno i zovite nekog duha(morate reci njegovo ime).
Napomena:za ovo je potrebno 3 do 4 osobe; ne odgovaram za posljedice jer sam vas upozorio.Ako nesto niste razumeli pitajte me opet
Post Reply