Meditacija - prsti su fokuseri energije!!!

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Kružno disanje se obično koristi kod vježbi koje zahtjevaju određenu opuštenost i ne-uplitanje uma. Recimo da idete na papir napisati sve svoje najdublje strahove i ne želite pritom da um racionalizira i na temelju prijašnjih iskustva lijepi etikete.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

emina wrote:Kolko love ti je skinuo za tu informaciju?

Evo jedna ok knjiga, Deepak Chopra: Put čarobnjaka, knjiga možda ne obečava puno na prvi pogled, no rekoh idem je pročitati svejedno - ispostavilo se da čitajući meditiram, možda je pisana malo mekano, ali odlična za one koji imaju problema sa koncentracijom u meditaciji...Predstavlja dvadeset duhovnih poruka koje čitatelju pomažu da transcendira svakodnevnu stvarnost stvarajući pomak u zapažanju i otvarajući um vrijednosti duhovnog. Rezultat prekrasan osjećaj smirenosti i mira. Preporučujem.
nije naplaćivao, i djeluje.... inaće, sve što se naplati je protiv "načela" magije....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

Naplaćivanje nema veze sa načelima magije, magija djeluje bez obzira koliko novaca uzeo za to.
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Baphomet wrote:Naplaćivanje nema veze sa načelima magije, magija djeluje bez obzira koliko novaca uzeo za to.
je, djeluje, al se vraća duplo.... nema te zaštite koja će ti pomoć ako koristiš magiju za vlastitu dobit, a da se pritom kosi s načalima ljudi koje želiš "nasamariti", "povrijediti" ili "prisiliti"
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

hermitizam wrote:
Baphomet wrote:Naplaćivanje nema veze sa načelima magije, magija djeluje bez obzira koliko novaca uzeo za to.
je, djeluje, al se vraća duplo.... nema te zaštite koja će ti pomoć ako koristiš magiju za vlastitu dobit, a da se pritom kosi s načalima ljudi koje želiš "nasamariti", "povrijediti" ili "prisiliti"
hermitizam o karmi wrote: dakle, uredu, koristili su je Indijci.... Šiva, Višna... whatever.... ali po meni je to laž iz razloga što si sami krojim budućnost i samio se "reinkarniramo" jer karma "prosuđuje" kako čemo se vratiti u život... jednostavno odbijam u to vjerovati :|
malo si proturjecis decko :|
ili mijenjas misljenja iz dana u dan? vidim da je kaos poceo djelovati :o
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

1. navod - citiraš moj odgovor na bioenergetičara
2. navod.......... citiraš odgovor na temu karma... i kako si ja sad to proturiječim ??

i kakav kaos.... o čemu ti to....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Inconnu
Posts: 28
Joined: Sun Nov 18, 2007 1:52 am

hermitizam wrote:1. navod - citiraš moj odgovor na bioenergetičara
2. navod.......... citiraš odgovor na temu karma... i kako si ja sad to proturiječim ??

i kakav kaos.... o čemu ti to....
Pa ta dva navoda zapravo i jesu skok u usta, lima. ;)

Slažem se s Tinklehom, kaos je počeo djelovati.

@ Tinkleh - zamisli ga tek za nekoliko godina :D
User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Ček malo, onda ja ništa ne razumijem. Ta dva citata ne govore uopće o istoj stvari.
Može li mi netko objasniti. :roll:
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

mogo bi i meni netko objasniti.....

D , tako te zovu zar ne.... kakav kaos.... za godinu dana ? o čemu pričate!!
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Kakav kaos? O čemu vi pričate?
Tko takne Hermija meni odgovara! :twisted:
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply