Pomoć_dešavaju mi se čudne stvari...

desert rose
Posts: 8
Joined: Wed Nov 28, 2007 11:03 am

pozdrav svima
nova sam na forumu ;)
imam dva pitanja za vas
1. desavaju mi se cudne stvari i nadam se da mozete da me uputite i da me posavetujete.
celog zivota imam jedan problem. kad god sam nervozna, ili uznemirena zbog neceg, kad palim svetlo na prekidacu, sijalica pregori i izbije kurslus. to mi se desava vrlo cesto i sijalice kupujemo na kese a ne na komad. takodje, tehnicki uredjaji mi se brzo kvare a kola mi se gase sama od sebe i ne mogu da ih upalim neko vreme (kao da je akumulator prazan). kad dodirnem neki tehnicki uredjaj, iako na sebi imam obucu sa gumenim djonovima, ne nosim vunenu odecu i dlanovi su mi suvi, osetim elektriziranje. posle toga osetim da vise nisam napeta, kao da je ta energija negde otisla...sta da radim? kako da se ili resim toga ili da tu energiju kanalisem? moze li da mi steti ta energija?
2. prilikom otvaranja i zatvaranja magicnog kruga imam uzasne glavobolje? u zgradi gde zivim imamo podzemne vode...da li je moguce da je to uzrok? ili ja nesto ne radim kako treba? drugi delovi rituala mi nisu problem, nemam glavobolje
hvala unapred
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Moguće je o nekom uroku. Potraži na knjigasjenki.com kupku za čiščenje od uroka i negativnih energija ili pričekaj odgovore od iskusnijih :D
desert rose
Posts: 8
Joined: Wed Nov 28, 2007 11:03 am

hvala :D
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ad.1.
Možda bi trebal pokušati kontrolirati energiju. Meni se znalo događat da kad bi mi se "skupilo previše energije" da bi ili postala vrlo živčana ili bi mi se energija počela pretvarat u silopte (u obliku vatre) pa bi mi postalo vruće.

Ad.2.
Moguće je da se prilikom otvaranja kruga jednostavno iscrpiš pa da ostaneš bez energije (to ovisi o načinu života, uglavnom).

Nisam 100% sigurna ali moguće je.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

desert rose wrote:pozdrav svima
nova sam na forumu ;)
imam dva pitanja za vas
1. desavaju mi se cudne stvari i nadam se da mozete da me uputite i da me posavetujete.
celog zivota imam jedan problem. kad god sam nervozna, ili uznemirena zbog neceg, kad palim svetlo na prekidacu, sijalica pregori i izbije kurslus. to mi se desava vrlo cesto i sijalice kupujemo na kese a ne na komad. takodje, tehnicki uredjaji mi se brzo kvare a kola mi se gase sama od sebe i ne mogu da ih upalim neko vreme (kao da je akumulator prazan). kad dodirnem neki tehnicki uredjaj, iako na sebi imam obucu sa gumenim djonovima, ne nosim vunenu odecu i dlanovi su mi suvi, osetim elektriziranje. posle toga osetim da vise nisam napeta, kao da je ta energija negde otisla...sta da radim? kako da se ili resim toga ili da tu energiju kanalisem? moze li da mi steti ta energija?
2. prilikom otvaranja i zatvaranja magicnog kruga imam uzasne glavobolje? u zgradi gde zivim imamo podzemne vode...da li je moguce da je to uzrok? ili ja nesto ne radim kako treba? drugi delovi rituala mi nisu problem, nemam glavobolje
hvala unapred
Eh draga ovako ti napravi:
http://www.knjigasjenki.com/?p=4 Jednu vježbicu uzemljenja (može zasebno, može kad otvaraš krug) - golih stopala u direktnom dodiru sa tlom (zemljom ili keramikom), pa se lijepo isprazniš i izvučeš što ti treba, malo precirkuliraš energiju i sve 5! Trebalo bi djelovati. Podzemnih voda se pazi dok si trudna, ostalo nije bed, možeš rašljama provjeriti gdje je zračenje slabije pa preseliš krevet, jer nije baš najzdravije...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
desert rose
Posts: 8
Joined: Wed Nov 28, 2007 11:03 am

hvala...do sada nisam radila uzemljenje...pocecu od sutra...
inace, nemam problema u ostalim delovima rituala, glavobolje su prisutne samo prilikom otvaranja i zatvaranja kruga...zato sam pomislila da nesto lose radim
User avatar
Tinkleh
Posts: 48
Joined: Sat Nov 17, 2007 6:47 pm

samo ces prehladiti mjehur i bubrege ako budes bosa stajala na plocicama... ;)
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

Zanimljivo, negdje sam se vec ja susreo sa takvim tipom nekontroliranog izboja energije ....

Napomenula si da imas problem, ta riječ za sad opravdava tvoje mišljenje za stvari koje ti se događaju. No sto ako bi uspjela svoje stanje pretvoriti u neku korist! :) To sto doživljavaš nije problem - jedini problem u tvojoj prići je to šta neznaš kontrolirati te izboje energije.... Preporučio bi ti bavljenje nekim tjelesnim aktivnostima u svrhu da se u tvom tjelu napravi neka konstanta odnosno neka vrsta redovnog kontroliranog izbacivanja te energije ... Znači ako u tebi postoji višak energije koja nemože nestat nego se može mjenjati iz jednog oblika u drugi , na tebi je da pronađeš način na koji češ realizirati njezin izboj u smislu koji če tebo odgovarat i naravno koristit. Probaj za početak nekim vježbanjem, trčanjem analiziraj malo samu sebe, provjeri dal se nakon umaranja dvostruko brže oporavljaš, zapisuj sve što primjetiš, obrati pozornost na ljude oko tebe i dal se nakon nekog vremena boraveči uz tebe umore , pa javi da zajedno to analiziramo ...

Prio baj se poigrati sa svojom energijom, probaj uz pojačanu koncentraciju te usredotočenje napunit baterije, probaj meditirat sa satom u ruci uz cilj da mu zaustaviš kazaljke u tom postupku također mora biti velika koncentracija te korektan pristup i vjera u realiziranje zamišljenog - preispitaj se dal samo izbacuješ energiju ili je također uzimaš , nabavi uređaj zvan multimetar služi ti za mjerenje napona te jačine struje(manje od 10€) i provjeri nivo energije ubiti uz zezanciju probaj nač neke odgovore jer na sili nažalost ništa nečeš postići ...

Moras obavezno promjenit mišljenje o stvarima koje ti se događaju one se mogu naglo preokrenut u tvoju korist, zadrži pozitivno mišljenje o svemu što ti se desi i obavezno imaj vjeru što je najvažnije da ti se ne događa ništa čudno.
User avatar
jamagi
Posts: 120
Joined: Sat Oct 27, 2007 6:03 pm

možda ima veze sa tvojim magnetnim poljem,
ali nemrem ti reći nešto o tome.ja sam kupio magnetne ležaje zbog neutraliziranja elektrozagađenja i normalizacije hormonske komunikacije.i osjećam se puno bolje.jes da su skupi ko vrag i da sam milion puta požalio sve dok ne odem leć i ne probudim se opet promjenjen..... kako god
biće da je kod tebe neki disbalans. zapravo neam pojma, nisam neki ekspert ali spomenila si podzemne vode pa sam se sjetio.
mislim da ima neke veze s magnetnim poljem,a koje ne bih baš znao?
dugačka je ruka masonska.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja se izbijam na radijator, il odem oprat ruke bezveze, il tak neš. Ak to ne napravim, izbacuju mi osigurači, trepere svjetla, bla bla bla.

Kod nekih jačih emocija (npr. neko me prepadne) rokne unutrašnjost žarulje.

Tjelesnim se aktivnostima skupi još više te energije, to izbijem tak da dodirnem neko drvo vani. Ovo jedno moje najdraže pred zgradom sad raste ko ludo XD
Post Reply