Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

finnigan wrote:ne to je site.. a blog je ime.blog.hr ili ime.bloger.hr itd....
:P To je blog sa kupljenom adresom ili ti ga site, govorimo o istom
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

koliko ga placas?
User avatar
Lolita
Posts: 21
Joined: Mon Oct 15, 2007 8:37 pm
Location: Vrapče, Zagreb, Hrvatska
Contact:

:D :lol: :mrgreen: ovo je bilo smiješno... uglavnom... emina htjela sam te zamoliti da staviš one čarolije za mijenjanje boje kose i oči... ja bi sive oči :D :(... ak ti se da :)
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

mislim da je emina rekla da čaroliju na tu temu neće objavljivati, jer su te čarolije nagnute ka suprostavljanju prirodnoj sili. A ako želiš mijenjati boju kose imaš i jednostavniju stvar - OFARBAJ SE. Ovako barem nećeš žaliti ako ti se ne svidi boja u kojoj ćeš se nalaziti, jer ćeš znati da će se saprati. A za oči...ne znam... uglavnom sretno! :)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Mislim da ti je-book of shadows- dao dobar savjet - oboji kosu. Ja je također bojim prema raspoloženju, mjenjam boje i frizure...Pošto smo mi cure sklone eksperimentiranju. :P
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Nije nužno. Mislim da je definicija bloga bila: stranica na kojoj u previlnom ili nepravilnom razmaku dolaze novi postovi. Post je članak koji ima naznačen datum i vrijeme izlaska, te ga je moguće komentirati. Jesam štreber. :mrgreen:
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Lolita wrote::D :lol: :mrgreen: ovo je bilo smiješno... uglavnom... emina htjela sam te zamoliti da staviš one čarolije za mijenjanje boje kose i oči... ja bi sive oči :D :(... ak ti se da :)
book ti je reko za kosu a za oci kupi lece u boji i to ti je to
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

emina mene zanimaju uroci i crna magija oces li postat koji post i o tome
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Otvori temu u kategoriji magija pa ćemo popričati.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

Bilo bi bas super da se otvori skola magije za vjestice i carobnjake....
Post Reply