Crna magija

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Nikakve provokacije ni vrijeđanja neće biti dopuštena! Stoga bez brige. Odlično si povezala za početnicu!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
nobody
Posts: 9
Joined: Wed Oct 17, 2007 10:56 am

Hvala Emina!
Moram pohvaliti forum - odlican je. Ovakav vec duze vreme trazim :lol:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Uživaj! :P
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
LooNa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:47 am

pa kad malo bolje razmislim ustvari crna magija je jednostavnija za izvest nego bijela sad meni ne uspijeva niti jedna moram još puno vježbati mislim da nam niko drugi neće pomoći ako si sami ne pomognemo pošto je ovo pravi forum za pomoć kad svako kaze nešto što zna ili je već isprobamo svako će sam odlućiti što želi napraviti i na kraju svi sretni i zadovoljni a posljedica ima i kad se nićim ne baviš :roll:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Pogotovo ako ne radimo na pročišćavanju podsvijesti, pa i sami radimo protiv sebe. No ako se slijede ti sitni mali koraci čišćenja podsvjesti, i osnovna pravila u magiji (meditacija tu isto puno pomaže) to se lako može promjeniti. Ne možemo očekivati da se nakon tolko godina skupljanja "smeća" - i kod mnogih - lažnih uvjerenja i negativnosti, odjednom sve krene u pozivivnom smjeru. Kad se u početku napravi zaštita i očisti podsvjest rituali će davati 100% bolje rezultate!
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

E svašta, jedino ovdje nailazim na odgovore kakve ni u snu ne dobijam! Kako će CRNA MAGIJA biti igra ili zeza kako vi to nazivate???? Jeste li normalni ikako???
LooNa wrote:pa kad malo bolje razmislim ustvari crna magija je jednostavnija za izvest nego bijela sad meni ne uspijeva niti jedna moram još puno vježbati mislim da nam niko drugi neće pomoći ako si sami ne pomognemo pošto je ovo pravi forum za pomoć kad svako kaze nešto što zna ili je već isprobamo svako će sam odlućiti što želi napraviti i na kraju svi sretni i zadovoljni a posljedica ima i kad se nićim ne baviš :roll:
- Ja bih tebe da upitam jedno:
- Da li si IKADA imala iskustva sa magijom, pošto znam da ovako razmišljaju samo početnici, koji magiju smatraju jednostavnom igrom!!!!! Prvo se informišite, nije dovoljno pročitati na forumu neke informacije i misliti da se sve zna! Magija se godinama proučava kako bi imalo efekta u bajanju, čaranju. Ne može to tek tako. Nadam se da je imalo jasnije išta. ;)
GOOD LUCK!!!!
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Mislim da je LooNa htjela reći da ako ne pripaziš i ne poznaješ magiju, te se ne pripremaš dovoljno, ona i sa dobrom namjerom može preći u plod crne. Nadam se da se kužimo. Ispravite me ako griješim. A prakticiranje "crne magije" odnosno rituala isključivo namjenjenih oštečivanju drugih osoba ili i nas samih rezultirat će još većim zlom i to se nikako ne može izbjeći, ako netko želi izvući pouku težim putem - to je njegova odluka, mi ga možemo samo usmjeriti vlastitim iskustvima prema ispravnom.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
finnigan
Posts: 117
Joined: Mon Oct 15, 2007 6:48 pm

book_of_shadows wrote:E svašta, jedino ovdje nailazim na odgovore kakve ni u snu ne dobijam! Kako će CRNA MAGIJA biti igra ili zeza kako vi to nazivate???? Jeste li normalni ikako???
- Ja bih tebe da upitam jedno:
- Da li si IKADA imala iskustva sa magijom, pošto znam da ovako razmišljaju samo početnici, koji magiju smatraju jednostavnom igrom!!!!! Prvo se informišite, nije dovoljno pročitati na forumu neke informacije i misliti da se sve zna! Magija se godinama proučava kako bi imalo efekta u bajanju, čaranju. Ne može to tek tako. Nadam se da je imalo jasnije išta. ;)
GOOD LUCK!!!!

shadow nemos je tako napadat mislim to nije u redu ali se i jednim djelom slazem s tobom ali pokusaj nikog ne napadat i dovodit u neugodnu situaciju
User avatar
book_of_shadows
Posts: 59
Joined: Mon Oct 15, 2007 7:00 pm
Location: Zagreb

ma nije mi cilj nikoga napasti ili učiniti da se osjeti uvrijeđeno, ali treba nekima odmah staviti do znanja da CRNA magija nije igra, poput domina i karata, već je to stvarnost i to JAKA stvarnost, koja vam se može obiti o glavu..... ne igrajte se ljudi sa takvim stvarima..... stay in peace........ ;)
Riječima možeš uništiti čovjeka, a djelima ubiti.....
azmoddon
Posts: 32
Joined: Thu Oct 18, 2007 8:10 pm

...
Last edited by azmoddon on Mon Dec 10, 2007 12:28 pm, edited 1 time in total.
Post Reply