Brbljaona

Chit-chat. Pričajte o svemu što nema veze sa magijom. Ovaj dio foruma je: babinjak, kokošinjac, kafić. :-)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Emina, ja nemrem nać onu ukakanu knjigu! Prekopo sam cijeli stan i ništa. :x :evil:
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Koju knjigu :roll:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Knjiga sadrži previše gluposti.
Npr.Knjiga "Magija"-Knjiga sjenki od Victorie Faust, obred pročišćenja->potrebno mlakom vodom isprat maternicu ... Mislim da ne moram govorit koliko je ovo glupo i koliko postoji naivčina koje su spremne ovo napravit
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Isprat maternicu sada stvarno netrebam pitata još o knjizi.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Totalno idiotski.

A stvar je u tome što je takva knjiga apsolutno dostupna svugdje u svakoj knjižnici i svakoj knjižari. zato i pitam uvijk odakle ti koji spell, jer ja svaki spell prije nego što ga napravim provjerim, je li to moguće, i je li ima kojih rupa u spellu.

Npr. imam spell za sve što želiš (tako se zove). i sve što ti treba za taj spell možeš nać vrlo lako. No, problem je u tome što prilikom spella treba konjsku potkovu stavit oko svijeće, a nisu napisali kako. Je li potkova treba bit okrenuta prema tebi i od tebe. A to su sitnice na koje nitko ne obraća pažnju a vrlo su bitne.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

tallamasca wrote:Knjiga sadrži previše gluposti.
Npr.Knjiga "Magija"-Knjiga sjenki od Victorie Faust, obred pročišćenja->potrebno mlakom vodom isprat maternicu ... Mislim da ne moram govorit koliko je ovo glupo i koliko postoji naivčina koje su spremne ovo napravit
nažalost ovo je istina....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Padiel
Posts: 9
Joined: Tue Nov 13, 2007 1:43 pm

ja imam hrpu knjiga na pdf-ovima pa ako nekog zanima onda mi se nek jave na pm pa ja njima posaljem popis!
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Emina, Admin, kad piše da je Google [Bot] online.. Možete to malo objasnit?
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Eagles wrote:Emina, Admin, kad piše da je Google [Bot] online.. Možete to malo objasnit?
To znači da google "uzima" stranice - laički - i postavlja ih na tražilice...
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

ZAŠTO SE MI SVI NEKI KOJI MOGU BAR NEBI ZA PRAZNIKE NEKE OKUPILI NEGDJE U SREDINI I IŠLI NA KAVU ILI TAK NEŠ.TAKO SA JA SA SVOJIM PRIJATELJIMA SA SVOG FORUMA NASAO SE U OGULINU JER JE JEDAN ZNAO GA JER MU JE TAM BAKA I LIJEPO SMO SE PROVELI.ŠTA KAŽETE???
Post Reply