Čaranje uz pomoć slike

nobody
Posts: 9
Joined: Wed Oct 17, 2007 10:56 am

Naime, zanima me da li, i šta, može da se uradi sa nečijom slikom? (pored slike postoje i neke lične stvari tj odeča)
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Pomoču nečije slike možeš udaljiti osobu iz svog života http://www.knjigasjenki.com/?p=39. Kolko sam pročitao, odječa se koristi u ritualima kojima nekom činiš zlo. Također, slike se koriste da bi predočila određenu osobu (osim svijeće u odgovarajućoj boji).
LooNa
Posts: 14
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:47 am

koliko sam ja to sve shvatila sa slikom se može svašta ućiniti :shock: a a odjećom od određene osobe se može i skidati urok koji je na toj osobi
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

A,koje se sve stvari mogu napraviti od slike kao npr.jel možeš zbližit tu osobu,a ne udaljit? :roll: :?:
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Naravno. SLika predstavlja tu osobu, obično se stavlja ispod svijeće za vrijeme rituala i onda unutar jastučnice. Emina će više reči o tome.
kirka
Posts: 7
Joined: Mon Oct 22, 2007 2:18 pm

da li se uz pomoć slike može npr. nekoj osobi povećati prag tolerancije ili postići to da postane bolja (karakterno)? ako da, molim neka netko opiše postupak :lol:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Jedino ako je riječ o tebi ili ako ti ta osoba da pristanak, onda možeš izvesti čaroliju - u suprotnom ne.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
kirka
Posts: 7
Joined: Mon Oct 22, 2007 2:18 pm

nikad nismo toliko dobri da ne bismo mogli biti bolji :) ajd, onda pliz stavi te naputke, radim isključivo na sebi ;)
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Za osobni ritual ti nije potrebna slika, sama ulažeš svoju energiju i želju. Reci o čemu se konkretno radi, pa ću se potruditi dati odgovor.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
kirka
Posts: 7
Joined: Mon Oct 22, 2007 2:18 pm

ajme, što si tajnovita :)
recimo da sam suviše senzibilna i da me pogađaju stvari koje ne bi trebale te se to odražava na moje fizičko i psihičko zdravlje (pod psihičkim mislim na vrlo lagan san i ponekad nesanicu). dakle želim podići svoj prag tolerancije na ljudsku glupost i dobiti "debelu kožu" na priče ljudi koji mi u životu nebi trebali ništa značiti. jel' dovoljno ili treba još?
Post Reply