Literatura u pdf formatu

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Witch'sCat wrote:Pretpostavljam da si to meni odgovorila :) hehe. Tako je, iz Splita sam.
Ako je imaš u pdfu onda naravno :D a na papiru je mogu nabaviti jednog dana.

P.S. ne mislim na knjigu "Sabbats of Witches" od Mike Nicholsa. Nju imam...i onda je na svim mogućim stranicama po netu. Ali ako imaš baš ovu od Farrarovih...yupi!!! :D :D :D
Odgovorio, ne odgovorila. Ne, mislio sam na knjigu od Farrarovih. I mislim da ako je nadjem gde mi je da nije problem da ti je uploadujem. Daj mi samo dan ili dva...
User avatar
Witch'sCat
Posts: 15
Joined: Mon Sep 03, 2012 9:23 am
Location: Split
Contact:

Ajme supeeeeeer :D hvala! :D :D :D
I pardon :oops:
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

Ti si iz Splita, je li tako? Sabbats for Witches je kniga koja je izašla dok su im knjige štampali na dobrom papiru i tvrdih korica. Vredi je imati na papiru, ali mislim da je imam i kao pdf. Mada, da znaš, tpo je uplo kao pola knjige u Witches Bible. Mogu da ti okačim ako želiš?

mogeg i meni poslati ako nije ti tesko

[email protected]


ljubav i svijetlo
User avatar
Witch'sCat
Posts: 15
Joined: Mon Sep 03, 2012 9:23 am
Location: Split
Contact:

Nisam znala da je slična Witches' Bible (zapravo ista) dok je nisam dobila mailom. A Witches' Bible imam kući u originalu...onda sam se samo stala smijati :) hehe...

I da, iz Splita sam. :)

Evo šaljem ti je ja da se Gwydion ne mora mučiti :)
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

puno ti hvala

ljubav i svijetlo
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Pozdrav, jednom članu/ici foruma sam obećao poslati pdf linkove ali u međuvremenu sam nažalost, ostao bez računara i svih podataka na njemu, zamolio bih sve članove koji su u mogućnosti da nakače neke linkove da to, i učine, kako bi mogli pomoči jedni drugima, unapred hvala
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
User avatar
Witch'sCat
Posts: 15
Joined: Mon Sep 03, 2012 9:23 am
Location: Split
Contact:

Meni je najmanji problem poslati na mail kome treba :) dajte imena knjiga i ako ih imam, šaljem :D
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

ja sam skupila isto par knjiga na nasem jeziku pa mogu poslati u pdf formatu
User avatar
Witch'sCat
Posts: 15
Joined: Mon Sep 03, 2012 9:23 am
Location: Split
Contact:

To j e uvijek problem...vrlo je malo literature na nasem jeziku, ali na engleskom je se nade jako lijepe :) isto imam doslovno 2-3 na hrvatskom, a mislim da su to sve koje se mogu naci na netu, a u knjižarama ima još njih. No sve se može podijeliti. :)
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

Hvala na odgovoru dame, ja (a i mnogi drugi) če jako ceniti ako postavite bilo šta, naravno najbolje na našem, ali i Engleski je dovoljno razumljiv
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
Post Reply