Evo ovako uspio mi spell za kisu

Post Reply
User avatar
HeatoN
Posts: 3
Joined: Mon Jul 23, 2012 12:40 am

Mozda mi neki nece vjerovati :? njihov prblm.

Evo sta se zapravio desilo prepisao sam spell za kisu sa sajta free magic spell i zamislite uradio kako treba prvi spell i posle toga bilo je normalno i cak kad je bila noc pomislio sam da je wicca cista glupost izmisljotina i laz.Sutra kad sam se ustao a ja kasno ostajem pa kasno i ustajem :mrgreen: pitao sam majke jel padala kisa kaze da jest oko 8 sati malo .. pomislio sam ma to je nist bezveze
zatim nisam ponavljao ritual i otisao u grad (na vjestima su rekli suncano) kad sam bio u gradu nista nije bilo sve manje je bilo vjerovanja da ce se nesto desiti. Kad sam krenuo kuci u mom mjestu su ulice bile mokre kad sam dosao kuci majku sam pitao sta se desilo kaze ona da je jak pljusak bio :) .. a u gradu 4 kapljice pale. Naravno NAPISACU VAM SPEL ALI SUTRA KAD BUDE VREMENA VEOMA LAK JE ZA IZVODJENJE.

nego da vas pitam imam jedan problem i nez sta da radim navodno procitao sam da vezivanjem crvenog konca da devet cvorova i izgovaranja rijeci da bez mene ne jede ne pije .... veze se neka osoba i jaku potrebu za seks ima :lol: ima jedna slatkica starija je od mene zivi u komsiluku uh :P muski shvatite me ..... i dali neko ima ljubavni spell posto ja i jedna jellena(eto reko sam vam i ime) :) idemo na bicikl do grada zvao sam je :P i pristala je dali ima neki spell onako lagan ali bez oni svjeca i to nesto sasvim u mogucnosti da uradim da nas malo zbilizi te veceri :P aj poljubac ko odgovori
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

HeatoN wrote:Mozda mi neki nece vjerovati :? njihov prblm.

Evo sta se zapravio desilo prepisao sam spell za kisu sa sajta free magic spell i zamislite uradio kako treba prvi spell i posle toga bilo je normalno i cak kad je bila noc pomislio sam da je wicca cista glupost izmisljotina i laz.Sutra kad sam se ustao a ja kasno ostajem pa kasno i ustajem :mrgreen: pitao sam majke jel padala kisa kaze da jest oko 8 sati malo .. pomislio sam ma to je nist bezveze
zatim nisam ponavljao ritual i otisao u grad (na vjestima su rekli suncano) kad sam bio u gradu nista nije bilo sve manje je bilo vjerovanja da ce se nesto desiti. Kad sam krenuo kuci u mom mjestu su ulice bile mokre kad sam dosao kuci majku sam pitao sta se desilo kaze ona da je jak pljusak bio :) .. a u gradu 4 kapljice pale. Naravno NAPISACU VAM SPEL ALI SUTRA KAD BUDE VREMENA VEOMA LAK JE ZA IZVODJENJE.

nego da vas pitam imam jedan problem i nez sta da radim navodno procitao sam da vezivanjem crvenog konca da devet cvorova i izgovaranja rijeci da bez mene ne jede ne pije .... veze se neka osoba i jaku potrebu za seks ima :lol: ima jedna slatkica starija je od mene zivi u komsiluku uh :P muski shvatite me ..... i dali neko ima ljubavni spell posto ja i jedna jellena(eto reko sam vam i ime) :) idemo na bicikl do grada zvao sam je :P i pristala je dali ima neki spell onako lagan ali bez oni svjeca i to nesto sasvim u mogucnosti da uradim da nas malo zbilizi te veceri :P aj poljubac ko odgovori
cestitke na usehu, sto se tice ljubavnog spella, to je crna magija) u slucaju da zelis da se na silu zaljubi u tebe),ali postoje spelovi da osetis da li te netko voli, potrazit cu ih
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
RodSvarogPerunVeles
Posts: 21
Joined: Thu Sep 01, 2011 9:40 pm

Koji si ti lik :D
User avatar
HeatoN
Posts: 3
Joined: Mon Jul 23, 2012 12:40 am

Evo spella: Potrebno je -zdjela -voda

Napunite posudu sa vodom i stavite ispred vas (naravno onaj magicni krug se treba napraviti da bi spell radio ja sam samo napravio krug i rekao one reci Neka je blagoslovljeno... i osvestao samo sa vodom i soli dalje nisam prizivao cuvare kule zato sto sam jednom to radio i desilo se pogresno nisam ih vratio i kao da je crna sjena prolazila na trenutak kroz sobu znaci oprez samo otvorite magicni krug i na pravilan nacin zatvorite)

Zatim stavi svoje ruke nekoliko centimetara iznad vode(zdjele) i znaci sto vece zdjela to bolje,i onda pokusaj da osjetis energiju vode znaci prislonis nekoliko centimetara od zdjele ruke i koncetracija je bitna.
Zatim izgovaras ove rijeci (OVO SAM NAPISAO DA BI KORISNICI PO PRAVILU PROCITALI RIJECI NA ENG. NEKO NE ZNA IZGOVARATI BAS ENG.)

Malo je smesno ali :lol: sto sam ovako ali olaksavam :lol: :

Woter nimpfs strajk d klaunds,so rejn kan fol frili to t graund.

To sam ja samo napisao reci kako trebate reci izgovor.

DOK TO GOVORIS ZAMISLI DA KISA PLJUSAK PADA.

PS MOZDA NECE BITI EFEKTA ISTI DAN MENI KAD SAM PRVI PUT POKUSAO BILO JE ODMA SUTRA I TO VELIKI PLJUSAK :D . (bitno je strpljenje)
Post Reply