Veronika odgovara na pitanja

veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Pitajte stogod vas interesira, odgovor stize brzo!!!!!

Dobri savjeti po pitanju skidanj uroka, bijela magija i slicno!
nada
Posts: 200
Joined: Sun Apr 04, 2010 8:41 pm

veronika ovo ti je dobra ideja, cestitam ti
User avatar
little wich
Posts: 264
Joined: Thu Dec 31, 2009 6:55 pm
Location: Bar

Dobra ideja, ako mi stogod zatreba pitat cu te. Hvala ti unaprijed.
User avatar
Moribund Wanderer
Posts: 21
Joined: Sun Dec 11, 2011 12:44 am
Location: In immortal history

veronika wrote:Pitajte stogod vas interesira, odgovor stize brzo!!!!!

Dobri savjeti po pitanju skidanj uroka, bijela magija i slicno!
Ignorancija me dovela do pitanja.
Jel za svaki tip uroka postoji posebna zaštita i otklanjanje ili možda ipak postoji nešto općenito tipa riječi ili spell koji možemo izreč u trenutku izricanja uroka od strane druge osobe prema nama ili kad shvatimo da je nešto slično već nad nama učinjeno?
User avatar
MarcelDominus
Posts: 63
Joined: Wed Apr 11, 2012 11:20 am

veronika wrote:Pitajte stogod vas interesira, odgovor stize brzo!!!!!

Dobri savjeti po pitanju skidanj uroka, bijela magija i slicno!
dobra ideja za ozivljavanje foruma....cestitke!!!
Omnipotens accipere preces in pro regionem quod dedit nobis
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

Moribund Wanderer wrote:
veronika wrote:Pitajte stogod vas interesira, odgovor stize brzo!!!!!

Dobri savjeti po pitanju skidanj uroka, bijela magija i slicno!
Ignorancija me dovela do pitanja.
Jel za svaki tip uroka postoji posebna zaštita i otklanjanje ili možda ipak postoji nešto općenito tipa riječi ili spell koji možemo izreč u trenutku izricanja uroka od strane druge osobe prema nama ili kad shvatimo da je nešto slično već nad nama učinjeno?
za svaki tip uroka postoji posebna zastita i odredjena vrsta otklanjanja. zastita je odredjena vrsta preventive, ali shvatimo da je trebamo tek kad primijetimo da se dogadjaju neke lose stvari.

za detaljniji odnosno odredjeniji odgovor, reci tocno kakav urok zelis otkloniti!
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

MarcelDominus wrote:
veronika wrote:Pitajte stogod vas interesira, odgovor stize brzo!!!!!

Dobri savjeti po pitanju skidanj uroka, bijela magija i slicno!
dobra ideja za ozivljavanje foruma....cestitke!!!
Hvala na cestitkama, upravo to i jest bila ideja, ozivljavanje okupljalista ;)

Javi se s pitanjcima!
User avatar
Moribund Wanderer
Posts: 21
Joined: Sun Dec 11, 2011 12:44 am
Location: In immortal history

veronika wrote:
Moribund Wanderer wrote:
veronika wrote:Pitajte stogod vas interesira, odgovor stize brzo!!!!!

Dobri savjeti po pitanju skidanj uroka, bijela magija i slicno!
Ignorancija me dovela do pitanja.
Jel za svaki tip uroka postoji posebna zaštita i otklanjanje ili možda ipak postoji nešto općenito tipa riječi ili spell koji možemo izreč u trenutku izricanja uroka od strane druge osobe prema nama ili kad shvatimo da je nešto slično već nad nama učinjeno?
za svaki tip uroka postoji posebna zastita i odredjena vrsta otklanjanja. zastita je odredjena vrsta preventive, ali shvatimo da je trebamo tek kad primijetimo da se dogadjaju neke lose stvari.

za detaljniji odnosno odredjeniji odgovor, reci tocno kakav urok zelis otkloniti!
Ne namjeravam ništ otklanjat, pitanje je bilo opčenito. Ak mi još kaj padne na pamet pitat ću. Hvala na odgovoru!
User avatar
WOW
Posts: 8
Joined: Fri Mar 30, 2012 3:05 pm

Draga Veronika, imam jedno pitanje...
Šta se dešava osobi koja je naručila urok, nakon što se otkloni urok koji je nekom namenila? Da li se sve odmah vrati naručiocu i kako se to ispolji kod njega, odnosno koliko ga to stvarno uzdrma? Negde sam pročitala, a možda sam i čula da se to ne vraća naručiocu, već da se učaureno pošalje gore i tamo ostane. Mada... pretpostavljam da se to mnogostruko vrati onome ko je to naručio, ali zar je to onda stvarno bela magija ako se opet neko povređuje... i tako u krug?
Volela bih da čujem tvoje mišljenje
Pozdrav :)
World Of Wisdom
veronika
Posts: 62
Joined: Sun Feb 07, 2010 7:43 pm

WOW wrote:Draga Veronika, imam jedno pitanje...
Šta se dešava osobi koja je naručila urok, nakon što se otkloni urok koji je nekom namenila? Da li se sve odmah vrati naručiocu i kako se to ispolji kod njega, odnosno koliko ga to stvarno uzdrma? Negde sam pročitala, a možda sam i čula da se to ne vraća naručiocu, već da se učaureno pošalje gore i tamo ostane. Mada... pretpostavljam da se to mnogostruko vrati onome ko je to naručio, ali zar je to onda stvarno bela magija ako se opet neko povređuje... i tako u krug?
Volela bih da čujem tvoje mišljenje
Pozdrav :)
osobi koja je narucila urok ne dogadja se nista, ne brini. inace uroci ne bi bili dijelotvorni. sve je to izmedju tebe i tvoje savjesti, da li u biti mozes podnijeti da drugoj osobi naneses zlo. bijela magija nije da se drugoj osobi nanese zlo, vec da se zastitis od zla, bijelom magijom se ne mogu bacati uroci, vec samo skidati, a sluzi i za zastitu. bijela magija je pozitivna.
Post Reply