Lock tema

User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Dakle, napisao sam post, ili samo komentirao post, i Emina me locka, niti da me pita sta mi je to znacilo... dakle spell za bind ( okovati ) je lockan, zasto ??? JER NEZNATE PREVEST ENGLESKI

THE LICH KING RISES FROM THE MIST

- kralj "licheva" ( nemrtvi, utvare ) uzdize se iz MAGLE ( da soul hunter, mist je MAGLA )

TO ENVELOP YOU IN TO HIS FIST

- da te uklopi u svoju saku

YOUR WRETCHED SOUL CAN SCREAM AND HOWL, TO MY CROWN YOU WILL ALL BOW

- tvoja ( wretched znaci prokleta, jadna, kako god oces ) prokleta dusa moze se derati i zavijati, mojoj cete se kruni svi klanjati ( BOW znaci, uostalom i " klanjati se" )

nerazumijem zasto bi me iskljucili sa servera zato jer nesto znam... istina na Sunce, spell je MOJ i malo je cudan, ali ako ga radi netko tko zna sta radi, onda ce razumjeti sve i spell ce mu biti USPJESAN.......


uz to ritual se svodi da se na nekom polju ( ja imam DIF , pozeljna je magla zbog samog ambijenta) upali crna svjeca i recitira sljedece 3-4 puta..... nerazumijem zasto me se lockalo, dapace, nije moj post bio, neg sam prijateljici poslo spell kao "odgovori" opciju na njen post " spellovi" jer je IZRICITO trazila da joj netko predlozi neki spell....

Da sam mislio da ce se netko ozljediti izricuci taj spell, nebih ga stavljao na ovu stranicu, zato i nestavljam stvari kao Lucifer's Touch ( za one koji neznaju engleski, to vam znaci Luciferov didir... ) i 3 night's of Hell... ( 3 noci pakla, ako neznate... )
Mislim ono, doso sam na forum raspravljati, ali raspreve nema ako me lockate ODMAH.... Emina pardon, reci mi ak ti nepase da neke stvari stavljam, znam da ima i pocetnika ali nadam se da ima i onih koji misle svojom glavom....

Herm
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Hermi cijelo vrijeme iznosiš neke osobne stavove kao činjenice i načine koji izgledaju u najmanju ruku neutemeljeno. Ne da mi se više ispravljati postove i navoditi te na konkretne stvari. Molim te da pročitaš pravila foruma. Bitne tehnike koje objavljuješ, a meni nisu poznate (bilo kome nisu) molim te da konkretno podkrijepiš izvorom, linkom ili čime već. Ovdje ima puno početnika koji će navaliti prakticirati nešto što se čini zanimljivo, bez da imaju gdje provjeriti o čemu se radi. Usredotočimo se zasada na konkretne stvari i teoriju. Hokus pokus teme ovdje nisu dobrodošle, iz razloga da početnike zaštitim od pogreški i da oni iskusniji ne odlaze jer imaju dojam da je ovo neki teen - ja jašem na metli i furam se na crno - forum.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Emina, gledaj, ja i hermi se znamo jako dugo vremena i dosta toga smo skupa radili. I sve što Hermi napiše ima svoj razlog. A ne može ti svaku riječ potkrijepit linkom, kao što ti to tražiš, jer za neke stvari nema linka. Zašto?
Zato što je riječ o nekim knjigama za koje ti vjerovatno nisi ni čula.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ja se držim svoje: ako nisi siguran nemoj pisati. Ako si siguran, napiši Izvor: Raimond Buckland Ta-i-ta-knjiga.

A što se tiče neznanja engleskog, well, ne možeš stvari zaključivati prema Warcraftu: Lič King je zao pa je sve zlo. Probajte koristiti riječnik, čuda čini. Tu je i -http://www.design-ers.net/eh-rjecnik.asp
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Eagles, probaj, imam višegodišnje iskustvo..... ja ti garantiram. osim toga, izvora nema kad sam ja izvor, a kada ti meni napišeš knjigu, bilo koju, ja ti pošaljem stranicu na mail, imam VEĆINU literature, i neke knjige koje emina nije vidjela, možda čak nije ni čula za njih.... eagles, praviš se doista pametan za lika koji se nazvao EAGLES WOODS jer te zovu drveni :| :| :| :|

inaće Lichevi su u mitologiji svih naroda.... pa, prvo ti proući malo Bibliju, Ku'ran, Toru, LaVeyjevu knjigicu i tako, pa meni soli pamet....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Pa, kao što svugdje gdje se magična imena spominju piše (taj dio si očito preskočio), ideje za magična imena stižu iz svakog kutka. Ako ljude ocjenjuješ prema imenu i prema razlogu zašto se tako zovu, mogu skenirat jednu knjigu koja bi ti bila uvelike korisna.

Ovo je forum, ak se očeš svađat odi u Jerry Springer's show.

Emina nije jedina osoba na ovom forumu. Navedi Autore i imena "knjiga koje Emina vjerojatno nije vidjela"; sumnjam da ču to doživjeti za ovoga života.

NIje Eagles Woods nego Eagles Wood. Pojasni pojam hermitizam..
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

hermitizam, promjenio sam naziv, ispravan je naziv HERMETIZAM to jest pravac od davnina, prije krista i nove ere. Izvor je Hermes Trismegitus. Hermetizam je znaći pravac, a iz njega dolaze fraze kao "HERMETIČKI ZATVORENO"

hermit je pustinjak, nomad, pa sam spojio to sa sobom i nick mi je hermitizam, i imam blog pod istim imenom.... pustinjak, kužiš?

inaće evo vam jedna knjiga, to jest naslov, pa je google-ajte

Hermes Trismegitus - The Book Of Thoth ( original, ne od Aleistera Crowleyja)

ajde kad sam već krenuo......

"The rules and teachings of the Golden Dawn (unchanged edition, first book of the Golden dawn)" , nepoznatog autora, vjerovatno isto Hermes

" The art od magical ceremony" neću navesti autora

" Sacred magic of Abramelin the mage" ovo ćete nać i na netu, pisac je dapače Mage Abramelin, jedino poznat pod tim aliasom.....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Dakle ovdje je nastala zbrka zbog imena i zbog knjiga? :?:
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

?Da
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Aj dobro... Mislim zar je bitno kako tko sebi uzima ime... a to ako je netko nešto napisao na forumu jer je pokušao i funkcionira, a netko treći mu nevjeruje jer nema linka od neta, onda jednstavno neće to radit a ne radit scene po forumu i da se ispusuje ne znam ni ja koliko postova smao o tome.

Ali dobro, kad vam je gušt samo nastavite.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Locked