Lock tema

User avatar
Gost
Dežurni slastičar
Posts: 475
Joined: Sat Nov 10, 2007 9:06 pm
Contact:

Sa jedne druge teme:
emina wrote:Azmodon se odlučio obrisati svoje postove. -Bit će vraćeni
A jooooj. Nije valjda zbog mene. :roll: Pa nisam ništa tako strašno napisao.
Jadan admin, sad će se morati i sql-om mučiti.

E što nemate u admin panelu funkciju da član ne može editirati svoj post npr. 2 ili 3 sata poslije objave?
Illuminata Ultima
Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum (I.N.R.I.)
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

zato sto, zbog prostora na forumu, njima bi najviše odgovarala da ako je ikako moguće, da ako imaš nesto nadodat na svoj post- vezano za neku temu to obaviš tako da editiraš svoj post a ne da otvaraš drugi :)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

tallamasca wrote:zato sto, zbog prostora na forumu, njima bi najviše odgovarala da ako je ikako moguće, da ako imaš nesto nadodat na svoj post- vezano za neku temu to obaviš tako da editiraš svoj post a ne da otvaraš drugi :)
loša šala a i velika glupost.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

admin wrote:
tallamasca wrote:zato sto, zbog prostora na forumu, njima bi najviše odgovarala da ako je ikako moguće, da ako imaš nesto nadodat na svoj post- vezano za neku temu to obaviš tako da editiraš svoj post a ne da otvaraš drugi :)
loša šala a i velika glupost.

Pa iskreno, ne razumin se baš toliko u te stvari, a to je bila samo pretpostavka.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

tallamasca wrote:Pa iskreno, ne razumin se baš toliko u te stvari, a to je bila samo pretpostavka.
ako je bila pretpostavka zašto nisi napisala nešto tipa:

"Pretpostavljam da..."
"Mislim da..."
"Valjda je to tako da..."

nego ti fino lijepo tvrdiš, a sad veliš da se ne razumiješ baš toliko u te stvari.
a što ljudi koji se još više ne razumiju u te stvari i pročitaju ovu tvoju "tvrdnju", sorry, "pretpostavku"?

hoče li oni to shvatiti kao pretpostavku ili kao tvrdnju?
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

pa ovdje iznosimo svoje mišljenje kako i zašto bi to moglo biti tako. dakle, moja riječ se na ovu temu ne treba uzimat zdravo za gotovo kad nisam moderatar ;)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Status moderatora nema nikakve veze sa vjerodostojnosti posteva.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ma da znam, ali kad su u pitanju ovakve stvari, logično je da će o tome znat više netko tko je admin ili moderator nego netko tko je member :)
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

tallamasca wrote:Ma da znam, ali kad su u pitanju ovakve stvari, logično je da će o tome znat više netko tko je admin ili moderator nego netko tko je member :)
nije točno.
na forumu je nekoliko puta napisano upravo suprotno.
admin ili moderator NE MODERIRA postove na temelju vjerodostojnosti sadržaja.

i daj molim te lijepo ne muljaj. prvo tvrdiš nešto, onda je to pretpostavka, zatim kažeš da te se kao membera ne čita zdravo-za-gotovo. daj se odluči.

edit: lock teme, fakat previše puta je objašnjeno.
Locked