Moderatori i pravila

Gwydion
Posts: 300
Joined: Tue Oct 16, 2007 11:18 pm

Dobar moderator se, uopšteno govoreći i bez ikakvog komentarisanja ovog foruma ili bilo kojeg drugog konkretnog, mora u nekoj meri razumeti u materiju, no on nije tu jer je u tome najbolji. Moderator mora paziti na diskusije, voditi računa da one budu pristojne, po potrebi ako je neka tema dobra i malo krene da "pada" oživeti je i dići svojim porukama, s vrmena na vreme ako dođe do nedostatka novih i zanimljivih tema da ih on/a sam/a otvara i sl. Znači mod ima prvenstveno forumsku socijalnu funkciju, a nije neko ko mora biti apriori najveći ekspert za oblast. Što ne znači naravno da je dopustivo da mu oblast koju moderiše bude apsolutno strana. Just my two shekels.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

ma sve u svemu, zasad je Dunja super :D samo tako dalje.....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

admin wrote:
Dunja wrote:Teorijska prepucavanja ostavljam vama a na meni je da pazim da se vladate kako treba. 8-)
eto. svima sad jasno kaj moderator radi?
znači, ne treba imati znanje o magiji/temi
Hvala na potpori. ;) Nešto znanja imam ali to se ne može mjeriti sa znanjem nekih drugih. Već sam rekla, ako mi se bude činilo da to neće funkcionirati, sama ću prepustiti funkciju. Rana mirovina ne zvuči tako loše, emina daje dobre beneficije. :mrgreen:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Čestitam, Dunja.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Post Reply