Moderatori i pravila

User avatar
Baphomet
Posts: 326
Joined: Thu Nov 15, 2007 10:19 am
Location: Pula
Contact:

DA sam ja moderator sve bih vas potrpao u poseban kutak koji bi se zvao Harry Potter Spells Factory :lol:
Welcome twilight. Welcome blackness. Welcome inky night. Only in darkness can I see your soul.
azmoddon
Posts: 32
Joined: Thu Oct 18, 2007 8:10 pm

...
Last edited by azmoddon on Mon Dec 10, 2007 12:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Baphomet wrote:DA sam ja moderator sve bih vas potrpao u poseban kutak koji bi se zvao Harry Potter Spells Factory :lol:
ROFL
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Soul Hunter wrote:Preporučujem za moderatora Tallamascu ili Hermantizma. Nekako mi imaju najviše iskustva sa magijom i parapsihologijom zajedno s eminom.
:oops:
hvala, ali mislim..... tallamasca je malo upućenija od mene... ali Gost i Gwydion su po meni tu najiskusniji.... PUNOOOO iskusniji od nas tu....
a još na to sve, imamo i Willow....

bilo bi fer kada bi glasali :lol:

nije da nebi... vrlo rado bi moderirao stranicu.... ali imam feeling da Emina ne djeli tvoje misli u svezi mene.... Malo imam drukčiji stav.... a i nepomaže mi ni činjenica da me locka stalno ( ti si kriv za moj spell što je lockan, krivo si ga preveo ), a i lockana mi je tema o izradi pečata, jer neznam objasnit kako se rade :( :( mislim, teško je objasnit izradu nećeg preko posta, zar ne ? još kada ima ljudi koji neznaju ni kavu skuhat :mrgreen:
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Sorry ali nisam jedini koji je krivo preveo tekst. Tu je bila emina i još par ljudi. Ipak nesmijem iznositi citate is PP-a.
Izrada sigila stvarno nije imala veze s vezom :D :D

Neznam,nekako je Ghost novi,barem u forumu,za magiju neznam. A opet nešto mi govori da ti i tallamasca surfate po netu ko ludi pa bi znali kako moderirat. Ja san jednon ima svoj forum i nije nimalo lako.
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

Soul Hunter wrote:Sorry ali nisam jedini koji je krivo preveo tekst. Tu je bila emina i još par ljudi. Ipak nesmijem iznositi citate is PP-a.
Izrada sigila stvarno nije imala veze s vezom :D :D

Neznam,nekako je Ghost novi,barem u forumu,za magiju neznam. A opet nešto mi govori da ti i tallamasca surfate po netu ko ludi pa bi znali kako moderirat. Ja san jednon ima svoj forum i nije nimalo lako.
kužim se u komp, al Gost je bolji od mene jer ima vlastitu stranicu....

inaće za sigile pogledaj Konstantinovu knjigu, i njegovu "planetarnu ružu" i ako ti tada nebu jasno, onda ču ti naplatit seansu, jer onda si lud... :P :P :P
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

hermitizam wrote:
Soul Hunter wrote:Sorry ali nisam jedini koji je krivo preveo tekst. Tu je bila emina i još par ljudi. Ipak nesmijem iznositi citate is PP-a.
Izrada sigila stvarno nije imala veze s vezom :D :D

Neznam,nekako je Ghost novi,barem u forumu,za magiju neznam. A opet nešto mi govori da ti i tallamasca surfate po netu ko ludi pa bi znali kako moderirat. Ja san jednon ima svoj forum i nije nimalo lako.
kužim se u komp, al Gost je bolji od mene jer ima vlastitu stranicu....

inaće za sigile pogledaj Konstantinovu knjigu, i njegovu "planetarnu ružu" i ako ti tada nebu jasno, onda ču ti naplatit seansu, jer onda si lud... :P :P :P
Lud sam! Uiiiii xDD
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

E kad bi se ludost tako mjerila ...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
Dunja
Posts: 178
Joined: Sun Nov 11, 2007 6:21 pm

Ne bi bilo pristojno da se ne javim kao nova moderatorica. ;) Neću ulaziti u to tko je trebao a tko nije postati moderator. Ukoliko primijetim da zabušavam predajem dužnost drugoj osobi. Sad mi sigurno nećete držati fige. :mrgreen: Uglavnom, možda po pitanju znanja nisam najkompetentnija ali ću vjerujem iz istog razloga biti objektivna. Teorijska prepucavanja ostavljam vama a na meni je da pazim da se vladate kako treba. 8-)
admin
Site Admin
Posts: 99
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:13 pm

Dunja wrote:Teorijska prepucavanja ostavljam vama a na meni je da pazim da se vladate kako treba. 8-)
eto. svima sad jasno kaj moderator radi?
znači, ne treba imati znanje o magiji/temi
Post Reply