Moderatori i pravila

User avatar
Eagles
Posts: 307
Joined: Tue Oct 16, 2007 10:41 am
Location: Zagreb
Contact:

Ima ih premalo. Toliko postova koji u potpunosti bježe od teme. Daj nabavi još nekog (ja sam tu :mrgreen: :geek: ).

Također bi trebala otvoriti topic "Pravila foruma" jel je ovo malo blesavo.
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Šta vam fale moderatori? :?:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Ne fale nam moderatori za sada, niti mislim nekome skakati po glavi jer malo skrene s teme... Težim opuštenijoj atmosveri, a s vremenom ću pročistiti nebitno i nevezano...Nema žurbe... :P Imat ću te u vidu :P Hvala...
A obavjest ću staviti negdje na početak da se dobro vidi, no ne za sada da ne izgledamo napuhano na samom početku - stignem vas maltretirati :)
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ma ne bi ti nas maltretirala. Dobri smo mi :D
Ako vam bude trebala pomoć samo se javite.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
hermitizam
Posts: 271
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:36 pm
Location: pitaj ak te zanjima
Contact:

slažem se s tallamascom, bilo bi dobro secimo, prvih 10 ljudi koji su se učlanili u forum da ga i održavaju... jer vidim da če bit previše tema za koji dan, već se sad gubim u njima.... trebali bi brisat neke već sad jer čemo se zakopat u informacijama...... oh da, i ja sam spreman da pomognem....
The Bird of the Hermes is my name,
eating my wings to make me tame.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Trebalo bi izbrisat teme na koje više nitko ne odgovara.
I glupo mi je to što lockaš teme zato što ti nešto ne razumiš. Ako ne razumiš pitaj. Svatko od nas ima različit način rada. A meni se čini da ih ovdje ima 3 ili 4 ljudi koji znaju nešto više o magiji i da je prakticiraju.
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Nije da sve znam, no znam dovoljno da odlučim što će proći a što ne. Na mnogim drugim uhodanijim forumima pola tema ovdje ne bi našlo mjesta. Dajem prednost teoriji.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

Ja primjecujem da ovdje ima dosta ljudi koji znaju nesto teorije a prakse nista.
A ne vidim razlog zbog kojeg onda se svi prave pametni. Jer ako nekome nešto nije jasno, neka onda pitaju. A ne da zato što nekome nešto nije jasno da se teme zaključavaju ...
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
azmoddon
Posts: 32
Joined: Thu Oct 18, 2007 8:10 pm

...
Last edited by azmoddon on Mon Dec 10, 2007 12:31 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Preporučujem za moderatora Tallamascu ili Hermantizma. Nekako mi imaju najviše iskustva sa magijom i parapsihologijom zajedno s eminom.
Post Reply