Prijedlozi za blog - suradnici

User avatar
Soul Hunter
Posts: 166
Joined: Sat Oct 27, 2007 9:28 am

Stvarno...on je već napisa kako ide svaki nivo kako ga prelazi xDD
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

hermitizam wrote: Emina, nisi ti šefica, admin je tu glavni .... :roll:
Nisam mogao izdržati a da ne prokomentiram ovo :twisted:

Uz svaku počast adminu, naravno - Normalno da je Emina šefica!! :twisted:
User avatar
Adonis
Posts: 232
Joined: Sun Oct 21, 2007 6:53 pm
Location: Krk
Contact:

Tormentor wrote:
hermitizam wrote: Emina, nisi ti šefica, admin je tu glavni .... :roll:
A zaš si to napisao šta te je neš uvrijedila mislim bas ono si to reko pogrdno.
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Tormentor se šali. Ako počnem šefovati opalite me po :idea: :mrgreen:
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Tormentor
Posts: 25
Joined: Wed Oct 17, 2007 8:17 pm

Ma šala mala zašto odma ozbiljno shvačaš - svi smo mi jednaki - barem dok ne dobijemo na loto :twisted:
User avatar
tallamasca
Posts: 943
Joined: Sun Oct 28, 2007 2:32 pm
Location: Split

emina wrote:Tormentor se šali. Ako počnem šefovati opalite me po :idea: :mrgreen:
Ne trebaš mi reć 2 puta :P
"From that crazy night I'll never forget my love..."
Without Face: "Tallamasca"
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Tormentor wrote:Ma šala mala zašto odma ozbiljno shvačaš - svi smo mi jednaki - barem dok ne dobijemo na loto :twisted:
Levijeva teorija je da se ljudi ne mogu obogatiti unatoč trudu i radu ako bi ih novac promjenio...

Pozivam vještice da se uključe u uređivanje bloga...
http://www.knjigasjenki.com

Dosta postojecih tekstova treba izmjenit, a stavila bih ovih dana više o divinaciji, pa ako se netko želi priključiti temama numerologije, hiromantije, feng shui astrologije, runama...
otkrila sam nešto novo u hiromantiji... područje lijeve ruke ispod malog prsta, a iznad linije srca (obično u sredini prema kraju dlana) poprečne linije označavaju broj djece. Račvaste označavaju djevojčicu, a ravne dječake. Gledam ljudima u kasnijim godinama i broj se poklapa , pa ukoliko se netko želi uključiti anketi da se vjerodostojnost ispita...
Približna slika
crta djece1.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
marty
Posts: 74
Joined: Thu Dec 27, 2007 9:35 am
Location: Dugo Selo

Imam jedno pitanje, imam par stvari koje bih željela poslati na form, no nigdje ne mogu nači site na koji da šaljem. Možete li mi pomoći. :oops:
User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

marty wrote:Imam jedno pitanje, imam par stvari koje bih željela poslati na form, no nigdje ne mogu nači site na koji da šaljem. Možete li mi pomoći. :oops:
:?:
Ako želiš da se neki tekst postavi na blog šalji na emina(at)xatrix.org
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
NekoChan5665
Posts: 9
Joined: Sun Sep 07, 2008 10:15 am

Jel bi možda mogla napisati kako napraviti magične alate ili gdje ih nabaviti? :)
Post Reply