prodaja- razmjena (buvljak)

User avatar
emina
Site Admin
Posts: 913
Joined: Sat Oct 13, 2007 9:36 pm
Location: Ispod punog mjeseca
Contact:

Lijepo si ti to napravio, sviđa mi se ideja, ali ja bi radije da ti ljudima radiš nove stvari, a ne one prethodno korištene, ma kolko god se njima pravilno rukovalo. Nekakva opčenita praksa je da se prije korištenja ritualni alat posveti i radom poprima određene kvalitete i jedinstveni energetski/vibracijski pečat.
Svi imamo sjenovito jastvo koje je dio naše stvarnosti. Sjenka nije tu da nas povrijedi već da ukaže na mjesto gdje smo nepotpuni. Kada prihvatimo sjenku možemo je iscijeliti. Iscijeljena pretvara se u ljubav.
User avatar
Estarioll
Posts: 22
Joined: Sat Nov 29, 2008 12:43 pm
Location: Zagreb

krivo si me shvatila, ovo na slici su moji "alati" i njih ne dajem, oni su samo da se vidi što i kako radim kao primjer... rekoh izrađujem, pa ako netko treba ili želi dogovorimo se kako, čime, od kojih materijala, nađemo se i odemo kupit kristale ili što treba, osoba koja će ih koristiti ih posveti kako joj paše, ja samo izradim što treba.
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ja isto izradujem stapice... sebi sam ih napravio oko 5... ali samo mi je jedan onaj pravi i jako mi je prirastao srcu... a ovi ostali su za pokazivanje :)

Vec sam cak i napravio isto oko pet stapica bas za odredene osobe (prijatelje) i dobio sam pohvale... Ja na svoje ne stavljam kristale jer bi isto morao kosrititi ljepilo a to ne zelim... jedino ako neki stap vec ima neku rupu pa ga mogu utaknut... zato rade izrezbarujem simbole i ornamente pa da to izgleda lijepo... sto se tice oblika nastojim da budu sto vise zakrivljeniji i tako dobe neku misticnost...
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Jel ima netko knjigu za download o Thai Chiu?
User avatar
x.angelus
Posts: 108
Joined: Wed Nov 12, 2008 6:48 pm
Location: Zadar, Republika Hrvatska
Contact:

imam ja jednu ...I Ching The Book of Changes 1882...
al neznam ima li s tim veze :?
"When the stars have all gone out. You'll still be burning so bright."
"Cast me gently. Into morning. For the night has been unkind."
User avatar
merlin715
Posts: 113
Joined: Wed Nov 28, 2007 10:05 pm
Location: Zagreb

Ne to nema veze s ovim kaj ja tražim... :)
SoulSyndrome
Posts: 40
Joined: Wed Nov 21, 2007 11:58 am
Location: zagreb

Evo, ako koga zanima prodajem ove karte. Nisam ih koristio, pregledao samo, nisu mi legle. bezveze mi stoje doma, pa ako se kome svidi neka se javi.

Ascended Masters Oracle cards
Doreen Virtue
Komplet se sastoji od male knjizice od 105 stranica i 44 karte.
Karte su velike 8 x 12.5 cm
Kupljene su za 120, ja dam za 70 kn.

Image
Post Reply